• Sor
  • Bence

Deli gibi sevmek istiyorum... Nasıl olmalı yada nasıl olunur?

sevmek istiyorum deli gibi sevmek aşık olmak o gözle bakıyorum karşı cinslerime kapıldığım oluyor ama sık sık oluyor nedense iletişime... Daha Fazla

En İyi Görüş

• zamankaderşans

• hahaha 3 de bende kötü:)) kötü zaman kötü kader kötü şans:))

• olmadı ama ya şimdi

Kızlar Ne Diyor 8

• Ummadığın bir zaman da olur merak etme ...sadece doğru zamanı bekle ,bunları düşünme ...

• tşkler samimi bir nasihat içinden geldi galiba

• Öncekileri Göster
    • :)) bağlanmak evet bağlanmak haklısın keşke birine bir an önce bağlanabilsem hayalle yaşamayı kenara koya bilsem keşke zaman deme bana zaman o zaman daha kötü oluyorum. link

• Güzel şarkı ...

• insanlar belli bi yaştan sonra mükemmeli arıyolar bundan olabilir mi?hani sevmek istiyorsun bakıyosun ki sana hitap etmiyoyada belki daha çok kapılacağım biri çıkar karşıma felan gibi

• bende senin gibi düşünüyorum mantıklı sence nasıl aşılır bu hisler?

• Öncekileri Göster
    • öhömm öhömm dönelim efemm=)

• ee daha daha nasıl link seksenler dizisini izliyormusun aynı sen ne yapıon:)

• Risk almaktan korkuyorsun..

• risk mi?bayılırım riske gözüm kesmesede dalarım:))

• Öncekileri Göster
    • helvası olmadan olmaz.

• kavurmaya başla

• kısmet :) ben de senin gibi düşünüyorum bazen, ama aşk hep beklenmeyen zamanlarda gelir.planladığın ihtiyacının olduğu istediğin zaman genellikle bulamazsın.kasma bu kadar düşünme boşver :)

• yok be arkadaş düşündüğüm yok takmıyorum demiycem ama ara bir kahve kokusu aldığımda özellikle aklıma geliyor

• kahve en iyi dostlarla içilir :)

• her halde ordan vuruyor kokusu ben aşkla dostluğa hasret kaldım demekki.Amaaaan Olsun be link dinleyince kendime geliyorum

• meslekle alakası olmaz, yaşamışlığında bir sorun olmalı senin ya da yakın çevrenin sana kötü örnekleri.

• benim yaşadığımda var örnek fakat 13 sene geçti yeter artık kendime kızarım meslekten kastım yeri geldiğinde hiç tanımadığın ilk göndüğüm kişiyle hızlı iletişime geçebiliyorum.Yani yırtığımdan utangaç değilim onu kasdetmek istedim

• Öncekileri Göster
    • dönüş şansım yok keşke olsa

• neden öldümü ya da evlendimi.

• belkıde asık olcak hatunu bulamamıssındır

• belki yarın belki yarından da yakın

• hayırlısı olsun

• dün akşam o isme bakaydın dedıgımı yapaydın bu akşam bu soruyu sormazdın :D:D:D:D

• :))) haklısın sabah denk de gelemedim 8 den 9,30 a kadarf oyalandım resepsiyondan ismini aldım faceden arkadaşlık teklif ettim bakalım ne olacak henüz kabul etmedi ama

• Öncekileri Göster
    • özür dilerim bir anormallik var :)) haklısın kır kafamı

• yok lazım olur:D

Erkekler Ne Diyor 3

• zaman

• cesaretin yok aşka.

• biraz farklı şeyler dene açılmalısın o tür konularda zamana bırakda onları yaparken

• tşkler
      fikrin varmı mesela şu an ardeşende farklı ne yapabilirim :)))

• Öncekileri Göster
    • ben arhaviliyim hemen hemen her hafta buralardayım biliyorsun rize merkezde doğalgaz yeni gelmişkende memlekete geçiyorum hemşeriyiz:)

• rizeye düşersen görüşürüz kardeş :D

Yükleniyor...