Deli gibi sevmek istiyorum... Nasıl olmalı yada nasıl olunur?

sevmek istiyorum deli gibi sevmek aşık olmak o gözle bakıyorum karşı cinslerime kapıldığım oluyor ama sık sık oluyor nedense iletişime geçemiyorum.Beni engelliyen kendime olan güvenin demeyin gerektiği kadar tipimede güveniyorum.Utangaçlık deseniz hiç değilim mesleğim gereğide olmamam gerekiyor.Nerde yanlış yapıyorum ben bulamadım fikriniz varmı ?

Cevabın Var mı?

0/2000

Gizli Kullanıcı paylaşımına izin verilmiyor

En İyi Cevap

• zaman

kader

şans

• olmadı ama ya şimdi

• hahaha 3 de bende kötü:)) kötü zaman kötü kader kötü şans:))

Kızlar Ne Diyor 7

• Ummadığın bir zaman da olur merak etme ...sadece doğru zamanı bekle ,bunları düşünme ...

• Güzel şarkı ...

• :)) bağlanmak evet bağlanmak haklısın keşke birine bir an önce bağlanabilsem hayalle yaşamayı kenara koya bilsem keşke zaman deme bana zaman o zaman daha kötü oluyorum. link

• hıı hıı .. sonra hayatımda neden kimse yok neden birisine bağlanamıyorum :))

• Öncekileri Göster
  • insanlar belli bi yaştan sonra mükemmeli arıyolar bundan olabilir mi?

hani sevmek istiyorsun bakıyosun ki sana hitap etmiyo

yada belki daha çok kapılacağım biri çıkar karşıma felan gibi

• ee daha daha nasıl link seksenler dizisini izliyormusun aynı sen ne yapıon:)

• öhömm öhömm dönelim efemm=)

• ama işin güzel yanida var savaş olmaz terör olmaz ne süper olur neyse gerçek dünyaya dönelim :))

• Öncekileri Göster
  • meslekle alakası olmaz, yaşamışlığında bir sorun olmalı senin ya da yakın çevrenin sana kötü örnekleri.

• neden öldümü ya da evlendimi.

• dönüş şansım yok keşke olsa

• aklın o yarım kalanda olduğu sürece yeni birşey yaşayamazsın ya bitir onu yada dönüş şansın varsa ara ve dön ona.

• Öncekileri Göster
  • kısmet :) ben de senin gibi düşünüyorum bazen, ama aşk hep beklenmeyen zamanlarda gelir.planladığın ihtiyacının olduğu istediğin zaman genellikle bulamazsın.kasma bu kadar düşünme boşver :)

• her halde ordan vuruyor kokusu ben aşkla dostluğa hasret kaldım demekki.Amaaaan Olsun be link dinleyince kendime geliyorum

• kahve en iyi dostlarla içilir :)

• yok be arkadaş düşündüğüm yok takmıyorum demiycem ama ara bir kahve kokusu aldığımda özellikle aklıma geliyor

• belkıde asık olcak hatunu bulamamıssındır

• hayırlısı olsun

• belki yarın belki yarından da yakın

• Risk almaktan korkuyorsun..

• kavurmaya başla

• helvası olmadan olmaz.

• geberrsin

• Öncekileri Göster
  • dün akşam o isme bakaydın dedıgımı yapaydın bu akşam bu soruyu sormazdın :D:D:D:D

• yok lazım olur:D

• özür dilerim bir anormallik var :)) haklısın kır kafamı

• kör sağır ve dilsizsin sanrım

• Öncekileri Göster

Erkekler Ne Diyor 3

• cesaretin yok aşka.

• zaman

• biraz farklı şeyler dene açılmalısın o tür konularda zamana bırakda onları yaparken

• rizeye düşersen görüşürüz kardeş :D

• ben arhaviliyim hemen hemen her hafta buralardayım biliyorsun rize merkezde doğalgaz yeni gelmişkende memlekete geçiyorum hemşeriyiz:)

• :D:D:D burdada hemşeri bulcamı sanmıyordum :))))

• Öncekileri Göster
Yükleniyor...