• Sor
  • Bence

Deli gibi sevmek istiyorum... Nasıl olmalı yada nasıl olunur?

sevmek istiyorum deli gibi sevmek aşık olmak o gözle bakıyorum karşı cinslerime kapıldığım oluyor ama sık sık oluyor nedense iletişime geçemiyorum.Beni engelliyen kendime olan güvenin demeyin gerektiği kadar tipimede güveniyorum.Utangaçlık deseniz hiç değilim mesleğim gereğide olmamam gerekiyor.Nerde yanlış yapıyorum ben bulamadım fikriniz varmı ?

Görüşün nedir?

Gizli Kullanıcı paylaşımına izin verilmiyor

0/2000

En İyi Görüş

• zamankaderşans

• hahaha 3 de bende kötü:)) kötü zaman kötü kader kötü şans:))

• olmadı ama ya şimdi

Kızlar Ne Diyor 7

• Ummadığın bir zaman da olur merak etme ...sadece doğru zamanı bekle ,bunları düşünme ...

• tşkler samimi bir nasihat içinden geldi galiba

• Öncekileri Göster
    • :)) bağlanmak evet bağlanmak haklısın keşke birine bir an önce bağlanabilsem hayalle yaşamayı kenara koya bilsem keşke zaman deme bana zaman o zaman daha kötü oluyorum. link

• Güzel şarkı ...

• insanlar belli bi yaştan sonra mükemmeli arıyolar bundan olabilir mi?hani sevmek istiyorsun bakıyosun ki sana hitap etmiyoyada belki daha çok kapılacağım biri çıkar karşıma felan gibi

• bende senin gibi düşünüyorum mantıklı sence nasıl aşılır bu hisler?

• Öncekileri Göster
    • öhömm öhömm dönelim efemm=)

• ee daha daha nasıl link seksenler dizisini izliyormusun aynı sen ne yapıon:)

• Risk almaktan korkuyorsun..

• risk mi?bayılırım riske gözüm kesmesede dalarım:))

• Öncekileri Göster
    • helvası olmadan olmaz.

• kavurmaya başla

• kısmet :) ben de senin gibi düşünüyorum bazen, ama aşk hep beklenmeyen zamanlarda gelir.planladığın ihtiyacının olduğu istediğin zaman genellikle bulamazsın.kasma bu kadar düşünme boşver :)

• yok be arkadaş düşündüğüm yok takmıyorum demiycem ama ara bir kahve kokusu aldığımda özellikle aklıma geliyor

• kahve en iyi dostlarla içilir :)

• her halde ordan vuruyor kokusu ben aşkla dostluğa hasret kaldım demekki.Amaaaan Olsun be link dinleyince kendime geliyorum

• meslekle alakası olmaz, yaşamışlığında bir sorun olmalı senin ya da yakın çevrenin sana kötü örnekleri.

• benim yaşadığımda var örnek fakat 13 sene geçti yeter artık kendime kızarım meslekten kastım yeri geldiğinde hiç tanımadığın ilk göndüğüm kişiyle hızlı iletişime geçebiliyorum.Yani yırtığımdan utangaç değilim onu kasdetmek istedim

• Öncekileri Göster
    • dönüş şansım yok keşke olsa

• neden öldümü ya da evlendimi.

• belkıde asık olcak hatunu bulamamıssındır

• belki yarın belki yarından da yakın

• hayırlısı olsun

• dün akşam o isme bakaydın dedıgımı yapaydın bu akşam bu soruyu sormazdın :D:D:D:D

• :))) haklısın sabah denk de gelemedim 8 den 9,30 a kadarf oyalandım resepsiyondan ismini aldım faceden arkadaşlık teklif ettim bakalım ne olacak henüz kabul etmedi ama

• Öncekileri Göster
    • özür dilerim bir anormallik var :)) haklısın kır kafamı

• yok lazım olur:D

Erkekler Ne Diyor 3

• zaman

• cesaretin yok aşka.

• biraz farklı şeyler dene açılmalısın o tür konularda zamana bırakda onları yaparken

• tşkler
      fikrin varmı mesela şu an ardeşende farklı ne yapabilirim :)))

• Öncekileri Göster
    • ben arhaviliyim hemen hemen her hafta buralardayım biliyorsun rize merkezde doğalgaz yeni gelmişkende memlekete geçiyorum hemşeriyiz:)

• rizeye düşersen görüşürüz kardeş :D

Yükleniyor...