Yeni tanıştığınız bir erkeğin niyeti ciddi mi dalga mı geçiyor nasıl anlarız?

sizce yeni tanıştığınız bir erkeğin niyetini nasıl öğrenebiliriz? yani ciddi mi düşünüyo dalga mı geçiyo nasıl anlarız?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• ben bir erkek olarak kendimden örnek veriyim ciddi düşündüğüm insana karşı korumacı olurum sahip çıkarım sorunlarını önemserim elimden geldiğince çözerim onu kıskanırım biraz kısıtlarım ileriye dönük planlarıma onuda dahil ederim kendi çevreme sokarım aile arkadaş çevremi tanımasını isterim kalbini kırmamaya özen gösteririm sözlerini fikirlerini önemserim kendimle ilgili konulardada fikrini almak isterim. bence sözlerden çok bu samimi davranışları görmen lazım yoksa lafta herkes sever ciddi düşünüyorum der.

Erkekler Ne Diyor 11

• niyeti ciddi ise eğer evlilikten bahseder gösterişle işi olmaz. ama niyeti ciddi değilse genelde aklı sekste olur

• önce tanıman lazımki ondan sonra belli olsun ciddimi değilmi diye

• konuşman lazım konuştukça herşey belli olur

• Yeni düşündüğün biri asla ciddi düşünmez, bunu anlamanın en iyi yolu onu tanımak için yeterince beklemen gerektiği. Karşındaki insanın heleki yeni tanıştığının birinin niyetini anlamın bir formülü yok olsa yazardım =) Kolay gelsin

• ah benim canım dalga gecmelerin çocukluktan kalma herhalde hadi bebeğim saat olmuş 8 sütünü iç ve yat emi üstünü de ört :))))))))))))))))))

• Yazdığım şeyde dalgayı hangi kelimelerde gördün pardon? Yeni tanıştığım birinin niyeti ciddi mi demişsin, eğer benden yaşça olgunsan ve hala bu soruya cevap verecek insan bilgin yoksa sen sütünü iç bence... Komik kız seni, kahkahayı da ne uzatmış kopmuş resmen =)

• :))))))))))))))

• Ciddi ilişki pat diye olmaz, gidişata göre ilişki ciddileşir... Zaman vereceksin, tanıyacaksın, o zaman anlarsın...

• diyene bakk puff

• Öncekileri Göster
    • Olmaz ilham alıyorum ondan :)

• ilhamm bende ondan diyorum biizm orçunn böylee :)))

• sözlerinden anlayabilirsiniz.

• teste sok :))

• ciddi niyet ne? bürokratik bişeymi? ah şu kadınlar... başta ciddi derler, sonradan kendileri cıvıtırlar... saygılar...

• Zaman'la hal ve hareketleri ile olsun konuşmaları ile olsun rengini belli eder merak etme..

• Hem yeni tanıştık diyorsun hem de niyeti ciddi mi diyorsun.Birisi ile yeni tanışıyorsun daha karşıdaki hakkında birşey bilmiyorsun ama ciddi mi değil mi öğrenmek istiyorsun; biraz sana da saçma gelmedi mi şimdi dediklerin?

• ben genel konuştum ilersinde nasıl anlayabilirim dedim herseyi de ıncık cıncık etmeyin anlayın da? 2 saat uzun yazı yazamam ya oraya salak değilseniz anlarsınız

• E o zaman uzun yazmak istemeyipte derdini sadece bir erkeğin ciddi düşündüğünü nasıl anlarım diyerek kısaca sorsan bu senin zeki olduğunu gösterecekti ama bunu düşünemediğine göre öyle olmadığını kabul ettin.Teşekkürler.

• yorumun için teşekkür ederim canım çok iyisin tatlım...:))))))

• sorarak anlarsın sadece

Kızlar Ne Diyor 3

• ha diyince anlayamazsın hem hemen seninde niyetin ciddi mi bilemeyiz.

• konuşmalarından tavırlarından anyalabilirsin fakat daha iyi anlayabilmek için zamanla tanıdıkça anlarsın.. ve yeni tanışan birininde hemen ciddi düşüneceğini sanmıyorum bu dalga geçiyor anlamına da gelmez

• pardon, anlayabilirsin yazıcaktım yanlış oldu.

• yenı tanıstıgımız bırı neden cıddı dusunsunkı?

• evet katiliyorum

• Öncekileri Göster
    • uzun ılıskıde zaten kımse kımseyle dalga geçmezkı?

• tamam yorumun için teşekkürlerrrrrrrrrr

Yükleniyor...