• Sor
  • Bence

Bir kızı seviyorum, ne yapmalıyım?

3 yıldır bir kızı seviyorum, deli gibi, :'( günden güne eriyorum, ne yapmalıyım sizce? Kendimde kızım hem de, en zor olanı bu.

Güncellemeler:
:'( gizliyorum zaten ama kendimden utanıyorum :( bu elimde değil sapık filan değilim. yok böyle sevgi psikologluk bişey değil adım kadar eminim :(
evet oldu amaa aklım hep onda 3 yıldırı gecik ona aşığım resmen :(
öğretmnmdi :'( lanet olsun ki :S ölmk istiyorm ya
:'( farkındayım daaha kötüsü evli bu :((((( tek seyim unutmak :( oda imknsz be yanıo cnm cok
inşallah :( arkadasım
artık akLıma bile getirmicem :D

En İyi Görüş

• evli olsada olmasada açılsan oda nazikçe seni reddedecektir mutlaka.Dene derdim ama bunlara gerek yok dünyada düşünmek zamanını bunun yerine başka şeylere harcayacak okadar çok şey var ki dünya onun değil senin etrafında dönüyor pozitif bak her şeye Polyanna oluver gitsin ölmek falan hepsi boş ama sen kıymetlisin annen baban varsa kardeşlerin ayrıca kendine yakışıklı bir erkek arkadaş edin yaşını bilmem ama çok ileri gitmeden cinsel tercihlerini test et ve kendinden yana (lesbiyen eğiliminden) değil aleyhinde yani normal yolu erkekleri seçen taraf ol.Herşey senin için o kadar güzelki yaşının yaşamının kıymetini bil önünde ki yılları böyle şeyleri düşünerek değil iş aşk kariyer 3geninde umutla bak hayata.DAHA 17 17 17 17 YMİŞ :) diye de bir türkü tutturuver ğnlü türkücü ve saz sanatçısı teoman bıradırımdan :) ne dersin güzel olmaya başlamadımı her şey:DSENİ SEVİYORUZ KARDEŞİM.SAYGILAR

• :))))

Erkekler Ne Diyor 13

• aaaa ne ayıp ne ayıp..hemde evli daha da ayıp..kınıyorum seni..

• Lezbiyenlik adımları bunlar. Henüz işin başındayken vazgeçmeni gerekirse psikolojik destek ve tedavi almanı öneriririm.

• alakası yok bundan emin ol yany sordum cnkü

• E peki nasıl bir sevgi bu deli gibi.. ben çözemedim neyse...

• Tamam güveviyorum sana :)

• inş kardeşim inş.

• inş birgün unutursun...inş güzel bir anı olarak kalır...inş ilerde gülersin... buna

• :( ooo işler iyice karıştı o zaman...söliyebileceğim tek şey dostum...umutsuz vaka.

• bir erkekte bulamadığında onda ne var bilmiyorum acıkcası... :(peki bu kız arkadaşın mı ? yakın dostumusunuz ?

• senin bir erkekte bulamadığın ne varsa onda da öyle.o sana diyomu bir kızda ne buluyosun bir erkekte bulamadığın ne varki :S gibi bi soru? hiç empati yapan bi millet değiliz.

• Öncekileri Göster
    • ben yargılamıyorumki...
      sen öyle anlamışsın sadece arkadaş senin gibi yorumumun altına yazamıyor...
      güncellemeden yazıyor ben ona yazıyorum ;)
      onun güncellemerini oku anlarsın...

• ya ben şaşırdım iyice yorumumu yanlış yere yazmışım :)))) dünde yorum yapıcam diye cevap yazmıştım :)))

• piskologluk birşey değil elbetki hormonlardan gelen birşeydir belki ama kızlara ilgi duyman bu kızlamamı başladı ?yada bir erkek arakdaşın oldumu daha önce ?

• Bu Türkiyede ayıplanacak birşey...bence böyle birşeyi burda açıklaman bile yanlışyapacağın tek şey bunu gizlemek olmalıbunun dinimizde de yeri yok arkadaşım...hollanda'da olsaydın belki olabilirdi ama :)

• 1)elinde olmayan birşeyden neden utansın?
      2)herkes müslümanım der ama hangimiz günah işlemedik dinimizde olmayan şeyleri yapmadık?
      3)ayrıca kız burda açıklamicakta nerde açıklicak? ilişkilerle ilgili bi site burası.her görüşteki insana saygıyla yaklaşılmalı.
      4)hollanda da olsaydı bu soruyu sormazdı zaten.çünkü orda saygı denen birşey var.kimse kimseyi ayıplamıyo.çünkü herkesin kendi hayatı.kime ne?.

• ayıplandığı doğru ama zaten oda utandığını söylüyor ve yardım istiyor burda bulunma amacımız bu değilmi zaten neden buraya yazması yanlış olsun ki

• sana yaşamanı gerektirecek yüzlerce sebebi gösterebilirdim insansın gençsin sevebilen bi kalbin var kendine gel tek yapman gereken kendine zaman vermek

• Etrafımızda bu şekilde bir sürü insan var kadın evli olduğu platonik seviceksin ama severken bedeninide arzulayacaksın unut sen o öğretmenin eğer lezbiyenliğe eğilimin varsa bir sürü kız var ortada senin gibi bekar hayatta nasıl mutlu olursan onları yap ama birazda işin diğer tarafında düşün. birde roma'da bir oda yı izle içindeki lezbiyen ilişkiyi değil de olaylar oldukdan sonra ayrılık kısmından biraz ders çıkarılabilir. :D

• :D artık kfama göre takılcam :D bu kadarrrr

• Oda güzel ama ne bliyim 3 yıldır seviyorsun 15 cevap ve 3 saatte fikrin değişiyor sorunu pek inandırıcı bulamadım şimdi :) k.bakma

• bence biran önce bi doktora başvurun..

• sana bu kadar yakınlık gösteren birine sen de cesaretini topla ve açık açkık konuş sana göstermiş ilginin bu olmadıgını sanıyorum ama sana bu konuda tüm samimiyetiyle yardımcı olacagına inanıyorum ve sonuçta bu durum netlik kazanacaktır sende nasıl bir davranış sergilleeğini bulmuş olursun ikil görüşmeler herzaman için cook daha iyidir

Kızlar Ne Diyor 6

• duygularını iyi tahlil ettiğine eminmisin bu kişi öğretmenin olduğu için ona büyük hayranlık besliyor olabilirsin bide senin le ilgilendiyse sana karşı ailenden daha fazla sevgi ve anlayış gösterdiyse bu hayranlığın daha da artmış olabilir yaşın itibariyle duygusal gelgitler yaşaman bu duyguları birbirinden ayıramaman çok normaldir kendine zaman ver sana onu sevdiren şeyleri bi gözden geçir gerçekten duyduğun büyük bi hayranlık la bağlantılı sevgi mi aşk la bağlantılı bi sevgimi

• hayranlıkta olabilir :) annmden bile cok cnmdan daha cok seviyorum :S

• Öncekileri Göster
    • aynenn ama uf bende bilmiyorum ki nsl bi sevgiyse ne bitiyor anca öldürüyo günden güne veremim vede eski halimden eser yok gayet güzel bir kızım ama hic :S simdi gözlerimin altı mosmor ve kan gelen sevgisinden ölen hasta ::( insalah ölürüm de :S biter bu

• bak ben sevdikleri için ölümü değil yaşamayı seçenlerdenim sevgi bi insanı öldürmez tam tersi ayakta tutar ancak kişinin kendine acıması yaşamayı haram etmesi öldürür 17 yaşında bi genç kızın çok seviyorum ölmek istiyorum demesi çok acı durumun karışık olabilir imkansız olabilir her ne olursa olsun senin önünde zaman var hemde tam olarak ne olduğunu bile bilmiyorsun duygularının benim kızım olsan şimdi sana okkalı bi tokat atar sonra kalk gidiyoruz derdim

• bir seneden fazla olmuş ama aynı benım durumum.umarım bu acıyı aşmışsındır

• boştayım haberin olsun

• psikolojk sorunlar.. Bi doktra qörün ve hayal dünyasından çık.

• herşeyi geçtim..öğretmenin olması kötü gerçekten... peki aranız nasıl.biraz durumunuzdan haber verirsen bize daha iyi yardımcı olabiliriz

• aramız süper :( ya kötü olan yaşım 17 daha yeni girdm hemde :( iyice saplantı haline geldi cok kötüyüm iyice aslnda evlenmeden önce msn 'den konusurken bna seni cok seviyorum demisti durup dururken ben bişey diyemedim ama tek bildiğim böyle giderse sonum mezar olur :(

• Öncekileri Göster
    • :'( 28 ama diyemem çekingen biriyim ancak yazarak diyebilirim :S ama demem de unutmaya çalışıcam baska carem yok o zman gec kalmadan bişe diyebilseydim belki olurdu ama evli kızı var artık geç hanqi kızı istesem sözlermle etkiliyorum lez olmayan bi kıız aşık oldu ve haLa seviyor düşün

• o zaman seninki hayranlık aşırı derecede bi hayranlık ve sevgi.aşk olabilir.ama bir erkeğede aşık olursun.insan sadece karşı cinsine aşık olmaz.aşkı sınırlandırıp basitleştirmemek lazım.doğaya aşık olur insan bazen bir şarkıya bazen öğretmenine bazen bir şaire bazen bir yazara,annesine,kızına,erkek arkadaşına,en yakın arkadaşına..bu böyle gider...sen duygularını dışa vuran ve duygusal biri olmalısın.ama bence ona söylemelisin...ne olursa olsun...en azından onun yanında olmak istediğini söyle..

• kendinden utanma. doğru düzgün sevmenin yanlış bir tarafını görmüyorum ben. karşındaki kişi senin açılmana çok ters tepki vermeyecek biriyse açıl.

• anLayışlı fkat ben :( diyemem ki off

• evli ise konuşmaman daha iyi.
      sevgi vazgeçilebilir. biraz gayret etsen unuttuğunu görebilirsin.

Yükleniyor...