Ankara'da iyi psikolog ya da psikiyatrist var mı?

ankarada iyi bildiğiniz bi yer varmı? bazı sorunlarım var. Özel Madalyon Psikiyatri Merkezi var ama orada da çok fazla uzman var hani kim ne kadar iyi bilmiyorum. orada yada başka bir yerde danışabileceğim iyi bildiğiniz yerleri söyler misiniz acaba. sanırım hepsinin farklı alanları oluyomuş.benim sorunum genelde aşk konuları. sürekli bi depresyon halindeyim. bu konularımı danışacağım, bana yardımcı olacak birini istiyorum

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Sor sor burda çok iyi psikiyartlar psikologlar vardır , emin ol :)İnsanlar kendileri dışındaki konularda bilgin kesilirler , mantıklı konuşurlar.Ama kendilerini eleştirmeye cesaret edemezler.Başla bakalım sorulara...

Erkekler Ne Diyor 2

• aslinda biri var tam piskolok degil ama uzman biri ben onin seansina gidiyorum

• devlet hastanesinde var

Kızlar Ne Diyor 3

• 2ay

Benim düzenli olarak seanslara gidip çok memnun kaldığım bir psikolog var tunalıda özel bir klinikte çalışıyor kendisi. seanslarımızı tamamladık ben tamamen aştım problemlerimi yeniden dünyaya gelmiş kadar rahatladım. sana adını vereyim internetten de araştır Psikolog Ezel Eser ÖZER. randevu hattı: 0 505 924 6511. ben buradan arayıp ulaştım kendisi yanıtlıyor tüm telefonları.randevu almasan bile bildiğim kadarıyla danışabiliyorsun. en azından ara tatlı sesiyle nasıl huzur verecek belki telefon konuşması bile yeterli olur:)

• ben başkent üni. hastanesininkine gidiyorum psikiyatri için. güzel memnunun bir de özel psikoloğum var konuşmak için gittiğim o süper zaten çok deneyimli bir kadın istersen numarasını verirrim özelden. ben de aşk konularını danışıyorum her türlü konuşuyoruz yani bana çok faydası oldu.

• özel madalyon iyi diye duyduk.

• yok ya orda uzmanlar ilgilenmiyor

Yükleniyor...