• Sor
  • Bence

Hiç bir şeyi takmamanın yolu yok mu?

Artık sorunlardan sıkıldım, hiç bir şeyi umursamamanın yolu yok mu? hani bir süre beceriyorum sonra yine aklıma geliyor olmuyor... siz nasıl... Daha Fazla

En İyi Görüş

• Gamsız olmak her bünyenin kaldırabileceği bir durum değil .

• takmayınca gamsız mı olunuyor ki :S

• Öncekileri Göster
    • Ne demek

• Kaygısı , tasası , sıkıntısı , üzüntüsü olmayan .

Erkekler Ne Diyor 15

• var sırtın rahatsa

• var ama söylesem bile sana fayda etmez daha çok gençsin.

• Sanki bir o okuyor şurayı desen iyiydi.

• hiç denemiyorum , o kadar umursamaz biriyimki anlatamam

• Yazılabilecek ve söylenebilecek çok şey var bu konuda.

• biraz güçlen ondan sora zaten seni pek etkilemezler

• zaten güçlüyüm

• Öncekileri Göster
    • sayılır yani

• kendi hakkında olan dusuncelerını bı kagıda yaz,ne istiyorsun sorun ne,baskalarının her dedıgını cokmu takıyorsun yaz onu hemen,hep baskalarının dedıgı gıbı olmak gıbı amacınmı var? yada baskaları sen soylesın boylesın dıyerek senın hakkında ovuntu yapıyorsa ıyı hıssedıyor kotu seyler dıyınce moralınmı bozuluyor? bısılerı degıstırmek ıstıyorsan once onları analız edıp kesfedeceksın farkında olacaksın farkında olduktan sora ancak cozum bulunur yaz hepsını kagıda

• deli raporunu tavsiye ederim :)

• Takmiyor gorunmenin yolu var

• görünmek değil aslında takmamak istiyorum

• Bu imkansiz

• takmıyor görünmenin yolu?

• herşeyin allahdan geldiğine elbetde ınanıyorsundur ama bunu tekrar hatırla..yapıcak bısılerın olmadıgını dusun sorunlara...hayata bır kere gelıcegını keyfını cıkarman gerektıgını dusun ...

• çok zor bir şey sordun. bunun cevabı var mıdır bilmiyorum ama.benim yaptığım sorunlarla bir şekilde yaşamaya alıştırdım kendimi.olmazsa olmazlarım gibi..o yüzden pek fazla büyütmüyorum bu durumu.2 gün iyi gitse 3. gün muhakkak bir sorunla karşılaşıyorum

• alkol

• sen olsanda olmasan da dünyanın döndüğünü , herşeyin iyi yada kötü devam edeceğini hayal et.

• var mesela ben herşeyi bir sonuca bağladıktan sonra takmam.Sadece kendine biraz güvenmek gerek o kadar

• Biraz gamsız olmak gerekiyor ilk önce düşüncede başlıyor sonra uygulama

• düşünce ve uygulama derken? biraz açarmısın

• psikolog desteği

Kızlar Ne Diyor 6

• Var güçlü bir irade sahip olmak.

• var hiçbişey görmeyeceksin

• kisi ve olaylari oldugu gibi kabul ederek,kendini suclamayarak,insanlara kendini anlatmaya calismayarak..

• mesele ben bunları yapmam gerektiğini biliyorum ama nedense başaramıyorum.. kendi kendime halledemez aşamazmıyım bu takıntılılığımı ya her şeyi dert ediyorum :/

• hayat kisa, takilarak yasamamak gerek.

• yok

• çok zor her gülene inanma herkes maskeyle dolaşır olmuş. çoğu mutsuz aslında

Yükleniyor...