Bir erkek hangi hareketlerle kızın ondan hoşlandığını anlar? Hoşlandığımı nasıl belli ederim?

Aslında ikimiz de birbirimizden hoşlanıyoruz gibi. Ama nedense ikimizde de hep bunu saklama çabası var. nerdeyse 3-4 aydır görüşüyoruz ama arkadaşca takılmaların ötesinde değil bu. Çevremdeki herkes benim de hoşlandığımı belli etmemi söylüyor ama bu nasıl yapılır bilmiyorum. Bir hareket yaparım havalara girer beni yanlış anlar,hakkımda yanlış şeyler düşünür diye korkuyorum..Şmdi söyleyin bana, ne yapsam da bi şekilde belli etsem ona durmumu?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• yaaaaaaaa siz arkadaşsınız,ben ne yapçaaam.benim durum çoook vahiiiiiim,sayfamda sorumu oku,teşekkürler.

beden dili!

çooook kolay internette ara mutlaka sonuçları oku.kız arkadaşının hareketleriyle kıyasla anlarsın sana karşı neler hissettiğini bebeğim.tamam mı?

• hemen okuyorum teşekkürler tatlımm;))

Erkekler Ne Diyor 2

• En güzel yöntem aslında gözlerdir biliyor musun.Gözlerini onun gözlerinden ayırma yani sevdiğin için ayırmak istemezsin zaten o yüzden yüreğinden kalbine sinyal gönder:) ciddi diyorum bence bu işe yarar ona gözlerinle gülümsee

• bunun birçok yolu var.

örnek: burçlardan konu aç, onun burcunu çok sevdiğini çok iyi anlaştığını, sevgilinin onun burcundan olmasını istediğini şöyle.

bir de merak etme akıllı biriyse yanlış düşünmez, değilse zaten boşver.

Kızlar Ne Diyor 1

• erkeklerde mantık düzdür hoşlanıyorsa bır sekılde gelıp der , bence mana cıkarmayın hareketlerınden sonra üzülürsünüz

Yükleniyor...