• Sor
  • Bence

Bir erkek hangi hareketlerle kızın ondan hoşlandığını anlar? Hoşlandığımı nasıl belli ederim?

Aslında ikimiz de birbirimizden hoşlanıyoruz gibi. Ama nedense ikimizde de hep bunu saklama çabası var. nerdeyse 3-4 aydır görüşüyoruz ama arkadaşca... Daha Fazla

En İyi Görüş

• yaaaaaaaa siz arkadaşsınız,ben ne yapçaaam.benim durum çoook vahiiiiiim,sayfamda sorumu oku,teşekkürler.beden dili!çooook kolay internette ara mutlaka sonuçları oku.kız arkadaşının hareketleriyle kıyasla anlarsın sana karşı neler hissettiğini bebeğim.tamam mı?

• hemen okuyorum teşekkürler tatlımm;))

Erkekler Ne Diyor 2

• En güzel yöntem aslında gözlerdir biliyor musun.Gözlerini onun gözlerinden ayırma yani sevdiğin için ayırmak istemezsin zaten o yüzden yüreğinden kalbine sinyal gönder:) ciddi diyorum bence bu işe yarar ona gözlerinle gülümsee

• bunun birçok yolu var.örnek: burçlardan konu aç, onun burcunu çok sevdiğini çok iyi anlaştığını, sevgilinin onun burcundan olmasını istediğini şöyle.bir de merak etme akıllı biriyse yanlış düşünmez, değilse zaten boşver.

Kızlar Ne Diyor 2

• erkeklerde mantık düzdür hoşlanıyorsa bır sekılde gelıp der , bence mana cıkarmayın hareketlerınden sonra üzülürsünüz

Yükleniyor...