• Sor
  • Bence

Kişiliğimi ve kendimi geliştirmek istiyorum. Ni yapabilirim?

Kendimi ve kişiliğimi geliştirmek istiyorum.Kitap okuyorum ama yetersiz buluyorum.Ne yapabilirim ?

Güncellemeler:
Başka önerisi olan ?

En İyi Görüş

• Yakışıklı erkek gördüğünde Ayy kanka bu çocuk çok tatlı şu cocuk süper beni kesiyo triplerine girme mesea..ortam da az konuşur ama özkonusursanda hem saygı görür hemde kendini geliştirirsin...Velhasıl bir cok insanı örnek almak yerine bir çok kişi seni örnek alabilir..Kitap okumaya ise devam et tam gaz..Hem kişiliğin hemde genel kültürün gelişir.

Erkekler Ne Diyor 12

• geliştirmek istediğin konuya göre aylık dergilere abone ol.

• Kendini geliştirmek istiyorsun ama hangi özelliğini, konuşmanı mı, yaratıcı zekanı mı, yabancı dil mi, önce neyinin eksik olduğunu bul.

• Yabancı dile yatkınlığım var.
      Ama her yönden geliştirmek istiyorum.

• Einstein'ın bir sözü var ; Bir şeyler yapabilirsiniz ama her şeyi yapamazsınız.Seç bir tanesini başla

• konserlere tiyatrolara düzenli git insanlarla bol bol muhabbet et etmiyorsanda dinle işe yara bunlar

• Flim izle

• Burası Türkiye neden böyle bir gayret içerisinde olasın ki!

• kalçalarını geliştirse yeter değil mi :) demek ki çirkin bir kız

• Çirkin olduğumu nereden çıkardın ?

• link buradaki yorumlarımı okuyabilirsin.Aynı soru önceden sorulmuştu ve geniş bir cevap vermiştim.

• deyimler sözlüğünü oku

• dalga geçmiyorum, deyimler sözlüğü birebirdir...ayrıca atasözlerine de bakabilirsinnnnn

• tek kıtapla olmaz yuzme dans gıtar bar... taksım felsefe spor ... puzzle günlük ayakkabı giyim kuşam ... bır anda olmayacağna gore uzun zamanın var

• Bunları bende biliyorum. :)
      Nasıl başarıcam, onu bilmiyorum.

• Öncekileri Göster
    • bılme bence sıkılmasın canın

• Hmmm.

• Arkadaş Mümin sekmanın kitaplarını oku dil öğrenmeye çalış ben yapıyorum çünkü sonra muhammed bozdağın kitaplarını oku bir kursa git saz veya keman ki ben bunların hepsini yapmaktayım dah yapıcamda.

• Kitap oku araştırmalar yap sosyal ortama takıl

• kişiliğini geliştirmek istiyorsan acı çekmekten çekinme

Kızlar Ne Diyor 3

• Kitaplarla bir yere kadar prestijli bir şirkette işe başla staj olarak kendini kabul ettir ilk 6 ay müşteri ilişkilerini gözlemle müdürünün davranışları konuşma tarzları herşeyi ile sonra işstersen cıkabilir istersen devam edebilirsin.

• Çeşitli kurslara katılabılırsın, dil ögrenebılırsın, kendıni gelıstrme hakkında kıtaplar okuyabılırsın gıbı seyler mesela :)

• film izle sosyal çevren olsun..büyük adamlarla sohbette bulun..herşey kitap okumak değildir..araştırma yap..

Yükleniyor...