• Sor
  • Bence

Illuminati : çizgi filmlerdeki hain oyun..

Illuminati : çizgi filmlerdeki hain oyun.. link Arkadaşlar sizce bu gerçek midir yoksa sadece tesadüf müdür? İzlediğimde korktum ama pek inanmadım.Sizce?

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

Erkekler Ne Diyor 13

• tesadüf diye birşey yoktur.

• mesgul olmaya lüzum yok sağ şeritten devam !

• Beyin saniyede 400 milyar bilgi parçacığını işleyebiliyor. Bu 400 milyar bilgi parçacığı elenerek yaklaşık 2000 tanesi kullanıbilir hale geliyor. Bu 2000 bilgi parçacığın ise alışkanlıkların, eğilimlerin ve duyguların doğrultusunda çok küçük bir kısmını fark edebiliyorsun. Dolayısı ile küçük bir çocuğun anlam veremediği bilgiler doğal olarak beyinde elenir.

• 24 karesi de birbirinden rezil programlar bitti 25. kareyi tartışıyoruz.

• İnternette her gördüğünüze inanmayın derim.

• Tesadüf diye bir şey yok ki. Beynimizi yıkamaya çalışıyor.

• the arrivals adında bir dizi var bunlarla ilgili herşeyi ayetlerle falan açıklıyor 50 bölüm izleyin aydınlanın :D

• bana çok saçma geliyo insan hayvan değil düşünen varlık bilinçaltına bişey yollasalar bile unutup gidersin ya da kendi düşüncenle yenersin orada çocuklukta izlenen filmler diyo şahsen ben dün ne yediğimi bile hatırlamıyorum

• Olabilir ama ben inanmıyorum millet bozdu kafayı illiminati ile .

• neden olmasın bilinç altına işlemeleri zor birşey değil...

• Paranoyak mı lan bunlar işleri güçleri mi yok

• elbet..yine israilin hedeflerinden birisi olan Tv ile bizleri robot gibi edebiliyor.medya zaten ellerinde sayılır ve bunu da başarııyorlar.

• inanmadın mı:D çok uzun aslında anlata bilirim:D

Kızlar Ne Diyor 7

• Ben inanıyorum aslında ama her bunda var denilene değil.

• Gerçek.

• Saçmalık.

• doğru malesef. şirinlerde flan da var. araştır bak 25. kareyi. orda da görceksin.

• Saçma geldi bana.

• Bu olaylar gerçek ve bu olayları ciddiye almamak büyük bir hata..

• ee? yani ne değişti bunları izleyince? kendini pikaçu sanan çocuk benim gözümde hala salak.

• o değil de susam sokağının hastasıydım ama simit sarayına gitmedim. verilen mesajı alamayacak kadar embesil miyim? :(
      şirinlerde de komünist propogandası vardı, kapitalist adinin tekiyim:( öf, ne olacak benim bu halim?

Yükleniyor...