Kızlar ne arar; aşk, para, tip?

kızlar çıkacağı seveceği ve evleneceği bir erkekte neleri arar nelere dikkat ederler aşkmı paramı tipmi?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Aşk'a sahip çıkan erkek bulunmaz kolay kolaay :) Aşk'a değer verir mi vermez mi ona bakarım. Para, çalışıldı mı elde edilir elbet. Tipe gelecek olursak.. Allahın yarattığı kötü olmaz kii.. Allahın yarattıgı bu bedene iyi baktıktan sonraa :)

• :))

• hmm asıl o güzel söz sana ait sen farkında değilsin :)

• söylediğin güzel söz için.

• Öncekileri Göster

Kızlar Ne Diyor 10

• hepsi mümkünse, üstüne bir de adam gibi adam ise tadından yenmez.

• walla o adam g,b, adamı bulmak zor

• karizma

• tip- aşk

• aşık olunca tipine bakmazsın daha kaç kez sölicem bunu eğer önce tipse zaten sen tipine aşık olursun yüreğine değil o sevdayı haketmezsin

• 3üne de bakarım ama gerçek aşk olduktan sonra ortada düzenli bir işi olsun yeter paranın çok büyük önemi yok bende.

• Ne yalan söyliyim 3üde olmalı bence..

• sadece cirkefligine yorum yapmssın ve komiksin :D sen rahat ol bende istedgm insani pesıme takan bi tipte var , cok şkür hiç skntı çekmeyecek kadar para da var :) aşk yok oda hep blunmaz zaten. bence öz elestri yap bi sende ne var? karakter kisilik? bence sadece çamursun..

• 3 ü bir arada istiorsun ama sende hiçbirşey yok o nasıl olcak

• soruyosun bende kendi düşüncemi diyorum sen böyle dşünüyosun diye benim cevabım yanlış degil , bana göre de senin dedigin ütopik ona bakılırsa, aşk karın doyurmuyo malesef ve göze çirkin gelene de aşık olunmuyo o kadar kolay.. herşey aşkla aşılabilseydi ohoo..

• Öncekileri Göster
  • sıralama yaparsak önce para + aşk + tip aşk tek başına karın doyurmuyor.

• gerçekci olmuş cevap

• tipin aşkta yeri yok aşıksan tipine bakmazsın para pul elbet olur olmıycak die bişey yok ama iki aşık yeter birbirine

• sana göre yalnış bana göre böyyle parayla sadet olur diyenlerdenim

• Öncekileri Göster
  • genç yaşlarda genelde tipe bakarlar sonra evlilik yaşına geldiği zaman belli bir yaştan sonra tip önemi kalkıyor ortadan aşk önemli

• üçüne de bakarm ayırmam:D

• yok allaha şükür hiç öyle bi problemim yok:) bn öyle hayaller alemnde yaşayanlardn değilm yok efendm neymş "yanımda sevdğm olsn aç da dururum" bu nası bi saçmalık ya birine aşık olrsn ama bi zmn sonra bu yeterli olmaz brlkte huzurlu ve mutlu olman için paraya ihtiyacın var ve sonuncu olarak da tip oldkça önemlidir çünkü ona baktğnda o snn için mükemmel görünmeldr (olmasa bile) gözlerne dalmalısın hayal kurduğunda gözlernn önünde yakışıklı bi delikanlı olmalı tabe bu sadece benim düşüncem..

• sen daha çok kaybedersin bu kafayla

• aşk ve para :)) tek olmaz

• bu devirde aşk mı diyorsunuz..çok nadir ..en iyisi mantıksal bir şekilde aşk yaşamaktır..

• sana katılmıyorum birbirinee aşık iki insan ne yapar eder çalışır birbirine yeterler ;))

• Diger kizlari bilemem ama ben ask'tan yanayim

• helal sana tebrikler aynı düşüncedeyiz

Erkekler Ne Diyor 4

• hepsine birden bakarlar

• kızdan kıza değişir. kimi ilk önce tipe .kimi paraya. kimi kişiliğe . kimi kişilik ve para kimi para ve tip. bunlari çeşitli şekillerde kombine edebilirsin =). burada kızın kişiliği daha önemli rol oynar

• önce tip ...sonra para...geneli böyle olsa gerek

• Hiç biri.

Yükleniyor...