• Sor
  • Bence

Oğlak burcu ile aslan burcu anlaşır mı sizce?

oğlak burcula aslan burcu anlaşır mı sizce ? aslan burcundan hoşlanıyorum sanırım sımarık kendini begenmiş olsada :)

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• Oğlak ile Aslan Bu ilişkinin astrolojik olarak uyumsuz olmasına rağmen başarılı olması için de bir çok neden vardır. Siz toprak elementisiniz, Aslan ise ateş. Toprak çoğu zaman ateşi söndürür. Yine de bu çifti yakından incelerseniz kişiliklerinin benzer olduğunu görürsünüz. Bu ilişkinin sürmesi için çok neden var. İkinizde sosyal hayatı seversiniz. Aslan burcu daha abartılı ve dışa dönüktür. Oğlak burcu ise içe dönüktür. Farklı sebeplerden dolayı sosyal olmayı seversiniz. Siz tanıdıklarınızın başarınızı artırdığı için, Aslan ise sadece eğlenmek için sosyal olmak istemektedir. İkinizde iyi giyinir ve her türlü kültürel olaya katılmaktan zevk alırsınız. Aslan burcu kişiliğinizin parıltılı yönlerini ortaya çıkaracaktır, karşılığında siz ise onun para konusunda daha gerçekçi olmasına yardımcı olacaksınız. Aslan insanı gelirini hesaplamadan krallar gibi para harcar. Aynı zamanda pratik değildir. Sabit nitelik taşıdığı içinde esnek değildir, değişik koşullara adapte olamaz. Onun bu özellikleri sizi sinirlendirir. O ise sizi donuk ve işinizle ilgili konularda fazla ciddi bulur. Gene de birbirinizi seviyorsanız bu sorunların üstesinden gelebilirsiniz. Yatakta Aslan hayran olunduğunu hissetmek ister, siz ise bunu memnuniyetle yaparsınız. Aslan burcu, şampanya, çiçek, çikolata, saten çarşaf, dantel çamaşır gibi seksi hediyelerle ilişkinizi şenliğe çevirecektir. Sizin sağlıklı bir yaklaşımınız var, Aslan'ın da öyle, hatta daha da fazla diyebiliriz! Çocuğunuz olursa Aslan burcu ilgili, alakalı ve oyuncu tutumu ile harika bir ebeveyn olacaktır. Siz de iyisinizdir ama çocuğunuz büyüdükçe daha iyi anlaşırsınız. Oğlak burcu aileye ve geleneklere önem vermektedir. Aslan insanının inatçılığı siz çıldırtsa bile, yine de çok ortak noktanız var. Eğer istiyorsanız başarabilirsiniz.

• tesekkürler :)

• rica ederim. :)

Erkekler Ne Diyor 17

• sen hiç oğlak burcuyla aslan burcu evli çift gördün mü bu imkansız yani olamaz olmaz

• evlenmeyi düşünmüyorum zaten :D

• ciddiyemi alındım kahretsin ...

• Oğlak burcu benle iyi anlaşır.

• ben başak burcuyum başak versek olmaz mı ?

• ben sana boga tavsiye ederim :D

• Öncekileri Göster
    • tehlikeliler evet :D

• okadar kızgınmısın bana . bu genc yasımda ayak üstü boga altındamı bırakmak istiyon beni vay beee helal olsun ... :(

• koç burcu, her burcun insanıdır

• Böyle burçlara falan inanıyorsan anlaşır.

• 3 çocuk bile yaparlar

• anlaşmaz. bas tekmeyi gitsin

• Kova - İkizler uyumu kadar iyi olmaz..

• oğlak burcu olmak bir ayrıcalıktır bence :)

• ben oğlak burcuyum nedir benim halim gidişatım ey dostlar :)

• soruya sorula karşılık verme lütfen :)

• zeytin yagına kuru ekmek, böyle gelmiş böyle gidecek :D

• Anlaşır ama çocuklar özürlü olur vazgeç derim

• :D güzeldi

• ben aslanım bu arada :S

• durum vahim :D

• Oğlak mantık sahibidir.Basit düzeyle olaya bakar.Oğlaklar kademe kademe ve planlı ilerler.Güven son derece önemlidir.Kolay kolay aşık olmazlar olduklarında oğlak tam anlamıyla kişinindir.Aslan ise öncüdür.Aslan burcu herşeye karışmak ister.Hakimiyet ondadır.Aslan burcu poh pohlanlamyı sever.Oğlak ise tam tersidir.Ona göre hesap et

• Önemli olan kafaların uyuşmasıdır burçların değil.

• asla anlaşamaz asla

• Aslan burcundan hoşlanman iyi birşey değil insanlardan hoşlanmayı dene

• yanlış cümle kurmuşum ;)

• senin gibi mi :)

• anlaşamaz dersek ne yapacan,vaz mı geçiceksin

• tabiki hayır :D

Kızlar Ne Diyor 17

• Aslan burcuyum bizimle anlaşmak biraz zor.

• Hiç bir fikrim yok.Hiç bu burçlardan olan insanları ilişki yaşadığını görmedim.Bir sey diyemiceğim.

• oğlak burcu bi tek benle anlaşır

• Asla.

• hic sevemediğim burctur aslan yattığı yeri b*k götürür ama hicbiyeri beğenmezaslan yattığı yerden belli olur en sacma ve kendini belli eden sözüdür:d

• arkadaş olmadan önce keşke burcumu sorsaydın .) -ki yattığı yeri de bok götürmez. temizdir aslan, titizdir. dağınıklığı ve laubaliliği sevmez.

• link burada bahsettiğine göre aslan erkeğiyle iyi anlaşırben de oğlağım aslan erkeği geçmişime dayanarak olumlu düşünüyorum

• Oğlak burcuyla iyi anlaşıyorum.

• oğlak burcu bir ayrıcalıktır çünkü :)

• valla ben bi bayan olarak ve terazi burcu olarak aslan erkegiyle olmaz onlarla hayat zor yaa iki sevgilimde aslandı ve ayrıldlk onun için sevgilim olmadan önce aslan burcuysa direk reddetecemmm ama kalpler uyduktan sonra burç farketmez aslında

• anlaşır hiç merak etme.hem de çok güzel anlaşıyorlar.

• Oğlak Aslan'ın terli patilerini yalamayı çok sever. gideri olan bi ilişkidir.

• ıyy asla yaaa

• Bilmiyorum

• test ettim onaylamıyorum

• OgLaklar genelde inatçı ve kararlı tiplerdir. Aslanlar ise kendilerini beğenmiş. O yüzden fazla çatışmalı bir beraberlik olacaktır.. Valla ben astrologcularin yalancisiyim!

• bir Aslan olarak seni uyarıyorum kapılma sakın :D anlaşma konusuna gelince oğlaklarla anlaşamıyorum uyuşamıyorum yani oğlaklar kıskançtır aslanlar ise hem sahiplenmek hemde özgür olmak ister dik başlıdır. Oğlakları bilmem ama aslanlar ALLAH ın izniyle çabuk toparlanırlar bir çok konuda. Bu karşıdakini şaşırtabilir üzebilir. Aslan çok gösterişlidir oğlak bu durumu fazla kaldıramaz rahatsız olur. Ben Aslan burcuyum Aslan burcu bir erkele beraber oldugum için bilirim kadınınıda erkeğinide. O yüzden böyle anlatıyorum. Bende bu yapıdayım.

• sımarık ve kendini begenmiş bi aslan erkegi elimdeki :D

• Öncekileri Göster
    • 1 agustos :) hal ve hareketlerinden :)

• sana şöyle söyliyim şaun seni cezbeden şeyler bi süre sonra seni yıpratabilir bunu iyi düşün işin ciddi boyutuna geliyorum çünkü çok sağlam bi ruha bünyeye sahip olman lazım sağlıklı ilişki kurmanın en zor oldugu burçlar aslandır üzülm sonra

• anlasamaz.oğlak rahattır guven onun ıçın herseydıraslan ıse dıktatördür dedıgım dedıktır hep kendı ısteklerının olmasını ıster

• burc bahane aslında ben anlaşabilcegimizi düşünmüyorum çok şımarık kendini begenmiş ama yinede bişeytan tüyü var beni ona ceken..

• aslanlar hep oyledır:)

• anlaşır

Yükleniyor...