Bir kız en çok ne ister, nelerden hoşlanır, ilişkide ne diye hitap edilmesini sever?

Bir kızın bir ilişkide en çok ne istedigini neylerden hoşlandıgını bilmek güzel birşey olsa gerek bende bunu ögrenmek istiyorum. Kıskançlıgını gösterir mi?

Cevabın Var mı?

0/2000

Kızlar Ne Diyor 2

• her istediğimi alacak zengin ve dürüst koca arıyorum nede olsa yok boşa konuşuyorum

• Senin dedigin şeye zenginavcısı deniyor ama neden zengin olsun şartmıki bu ? ben babamın servisinde çalışıyorum babam bana normal günde 1 kuruş vermez ama haftalıgım yinede 600-700 tl oluyor babam zengin ama bana para vermiyor böyle birşeyle karşılassan evlenirmisin evlenmezmisin ? haftada aldıgım parayı unut. babası zengin ama kendisinde para yok böyle biriyle olurmuydun ? soruyorum sadece.

• evet olurdum ben sadece takılmak için söyledim evlenmek istediğim adam 700 tl maaş alıyordu evi yoktu yanlış anladın sanırım ben evlenirdim senle

• Hmm tamam yanlış anlaşılmaya kurban gidiyordun :)

• sadakat hoşgörü ilgi anlayış empati beklerim ilişkide hitap şekli önemli değil kıskandığımı belli ederim çekinmem

• ama kıskadıgını çok belli etmemek iyidir bunu erkek olarak söylüyorum bu beni kıskanıyor bu beni deli gibi seviyor dalgasına düşer ve senin onu hep bekleyecegini zanneder ve sıkılır sonrada aldatma veya ayrılık ;)

• Öncekileri Göster
    • evet dedigim gibi senin hep onu bekleyecegini zanneder fazla sevgini kıskandıgını belli etme :)

• tamam :)

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden henüz cevap yok! İlk cevap veren erkek olarak fazladan Xper puan kazanabilirsin...

Yükleniyor...