Erkeklerin bu kız tam o***pu dediği kızlara

kızlar da o gözle mi bakarlar yoksa kendine bakan güzel giyinen ya da sekssi giyinen gibi mi düşünürler ?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• o***spu olan bir kişi giyimden ziyade hareketlerinden belli eder.Her açık giyen kızı o lafa yakıştırmak saçma olur.

• Teşekkür Ederim.

Kızlar Ne Diyor 3

• o* ne icin deniliyor onemli olan odur. bu kiz herkesin altindan gectiyi icin mi yoksa herkez bu kiza o* dedigi icinmi? insanlar bu kelimeyi artik hersey icin kulaniyor. biz kiz giyim tarzi yuzundenmi bu soze yakistirildi yoksa karakteri yuzundenmi tartisilir. Bir tek kizlar degil erkeklerde o* olabilir benjm gozumde o*luk benim icin karakter bozuklugu ve ahlak dersi utanmasi olmayan kadindir. bir insani tanimadan o* damgasi vurmak haksizliktir. bir kiz vardir oropsu gorunur goze ama her kizdan namusludur. cok tartisilmasi gerek bir genis konu ve toplumsal bir problem bence

• Kişilikli olan insan ki bu bir erkekse bayanı bu şekilde adlandırıp yargılamaz. Ama uyarıcı niteliği ile onun gittiği yol yol değil dediği bayanı dışlamam ama mesafe koyarım. Kimseyi içini dışını bilmeden o gözle görmem içi de dışı da beni alakadar etmez

• Bir erkek, bir kıza bu hakareti ediyorsa, o erkeğin kuyruk acısı vardır. Başka açıklaması olamaz. Çoğu kişi de böyle olduğunu düşünür, bu yüzden erkek rezil olur ve basit görünür.

Erkekler Ne Diyor 3

• ne alakası var her açık saçık giyinen o..pu mu oluyo hay ben senin aklına

• Hümanist tavırlar sergileyenlere de bu tarz yakıştırmalar yapılıyor, bakıyorum kız insancıl değer veriyor muhattap alıyor, insani yaklaşımlar içerisinde tak diye yapıştırılıyor sıfat

• bunu kız erkekle alakası yok ben asla byle bşy demem mesela ama diyen kız var kıskanıyo o* dyo kişilikle alakalı

Yükleniyor...