"Ben senin içini sevdim dış görünüşünü değil" ne demek bu?

"Ben senin içini sevdim dış görünüşünü değil" demek su mu oluyor dış görünüşünü sevmedim ama karekterini sevdim.. Ne anlama geliyor bu?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

Erkekler Ne Diyor 33

• Huyunu suyunu seviyorum dış görünüşün önemli deqil diyo bu kadar

• senin iyi yönleri huylarını seviyorum benim için güzel olman önemli değil

• Aşk diye Tabir Ettiğimiz Şey Bu Zaten..İnsanlar Aşkı Dış Görünüşten İbaret Olduğunu Sanıyorlar Ki bu Yanlış..İlla Ki Dış Görünüş Te Önemli Ama Senin Karakterin Düzgün Olmadıktan Sonra Dünyanın En Güzel Bayanı Veyahut Erkeği Olsan Neye Yarar?Zaten İnsan Birini Çok Severse Güzelliği Ona Kalır..Başkasına Ne?

Mecnun'a Sormuşlar: ''Leyla Bu Kadar Güzel Değil,Neyini Beğeniyorsun?

''Bir De Benim Gözümden Bakın Leyla'ya!''

İşte Bu

• çirkinsin demek

• gerçek sevgi budur. ahh ah

• sen çirkinsin ama için güzel demiş :D

• dış görünüşüne önem vermeden sevmiş işte..

• samimiyetsiz boş laf

• hissettirdiklerini , yaşattıklarını , hayat duruşunu , ifade edişini , tutkunu , erdemini sevmiş olabilir senin . ama farklıda kullanabilir bazen bunu sevgililer . beklentiye göre yani . mesela kimiside yaramaz , arsız , deli dolu ve amacına hitap eden tiplerden hoşlanırlar

• eğer sen güzel birysen ve o çocuk yakışıklı değilse sana göre; büyük bi ihtimal seni elde tutmak için söylemiştir.

yok sen güzel değil ve o yakışıklı ise; seni gerçekten seven birisidir o kişi...

belki de ikisiyle de alakası yoktur ortada gerçek bir Aşk vardır bilemeyiz...

(Genelleme yapmıyorum böyle düşünüyorum.. İllaki böyle olacak diye birşey yok..)

• dış görünüşünü sevmedim anlamına gelmiyor. içindeki kişiliğin daha önemli demek oluyor bu cümle :)

türk kızlarından duymak zordur. genelde türk kızları dış görünüşe ve paraya bakar.

• Sonuç olarak seviyor önemli olan bu bence.

• Yani makyajlı halini değil makyajsız halini sevdim demiştir. Orjinallik demek istemiştir

• iyi bir şey demiş :)

• çirkine yakınsın ama giderin var demek

• çikolatadan örnek vereyim herkes sever:p sen çikolatayı görünüşü için mi seviyorsun yoksa tadı için mi bu da öyle birşey

• Yok ya ne alakası var bırakın şu paranoyakça düşünmeyi :) senin kişiliğini sevdim demek başka bi anlamı yok.

• "Ben senin bildiğin erkeklerden değilim." mesajı vermeye çalışmış lakin hiçbir erkek fiziksel olarak ilgi duymadığı bir kızı sevemeyeceği için bahsi geçen bildiğimiz erkeklerden biri.

• güzellik ve fiziğin için önemsiz demiş ruhunun karakterinin daha önemli olduğunu söylemiş

• Tip olarak fazla cekici olmasan bile karakterin kişiliğin güzel benım ıçın önemli olanda bu demiş.

• kötü bir şey değil içini sevdiyse dışın ne olursa olsun sevmiş işte. Ha illa güzel demesini istiyosan onu bilemicem.

• çirkinsin demek :D

• :)) kendiyle barışık olsun ama

• çok açık oldu bu :D

• Güzel birşey istemiş değil eminim senin dış görünüşünü beğenmiş ona hayır demeni istemediği için öyle demiş

• iki secenek var ya cok güzelsin bi tarafın kalkmasın diye söylüyor yani beni güzel olusn değil davranısların etkiledi yoksa güzel bulurm gibilerden yada cirkinsin ve bunu mesle ediyorsun davranıslarınla oda kendini ezmemen için söylüyor gibi gibi...

• içini derken nekadar içini onun hakkında bi detay verdimi bence bunuda düşün :D belki onun bahsettiği iç böbrek ciğer değildir daha dısarsıdır en dısardı da değil tabi ... iç yani iç... :D

• Böyle net bir ayrım yok öncelikle birini sevmede. Çünkü, insan sevince hem karakter hem de dış görünüş bu sevgi paketinin içinde oluyor. Yani, karakterini sevmişse buna dış görünüş dahildir. İnsanın gözünün beğenmediği, fiziğini sevmediği hem de hiç sevmediği birini sırf karakteri için seçmez. Seçiyorum derse de yalandır.

• özgüvenini törpülemeye çalışıyor,kendini birşey sanıpda benden gitme diyor,yada seni beğenmiyorumu kibarlaştırıyor..

• Adam saf türkçeyle söylemiş nasıl anlamadın yahu açık açık güzel değilsin ama iyi birisin demiş

• sürekli onu güzel kızlardan kıskanıyosan veya güzel değilim falan diyosan buna karşı söylemiş olabilir

• "çirkinsin ama huyun ve karakterin güzel "

• şu anda ayrıysanız ayrılığın bahanesi olarak söylemiştir

şu anda birlikteyseniz de eşşekliğine doyamadıgı ıcın soylemıstır

• hayır...içini sevdim dış görünüşünü degil demek..dış görünüşünü sevmiyorum anlamına gelmez...bu sevgiyi anlatmanın bir yoludur ve çokta güzel ifade etmiş..beden güzelligi herşey demek olmadıgını aslında senin ruhunun güzel oldugunu söylemiş...onure etmiş seni...

• ben seni sen olduğun için sevdim yani senin fiziğine vurulmadım diyor.

Kızlar Ne Diyor 27

• Gönül gözüyle görmek demek.

• ıçın guzel dısın cırken demek

• senin davranışlarına, karakterine, konuşma tarzına aşığım dış görünüşünün bir önemi yok demek.

• Çok şanslısın :)

• Demek ki onun için hiç bir kızdaki dış görünüşünü önemsemiyor bence bunu demek istedi sanırım :)

• palavra. senden daha güzelini bulim sana eyvallah etcem demek.

• tipini beğenmiyor ama seninle bir bütün gibi ..

• kalbin güzel diyor hep derler ya dışı değil içi önemli diye hiç anlamam bu lafı sanki pazardaki elmadan bahsediyoruz :)

• Kişiligini sevdirebilmişsin, bu güzel bir şey.

• karakterin onemlı dış gorunusun degıl demek ıstemıs karakterını begenıyo yanı

• ne güzel işte esas olan kalbi sevmektir

• bunu anlamayacak kadar aptalsın demek..iyi bir şy demiş..öenmli olan duyguların dış görünüşün yani fiziğin demiş..

• Güzel bir şey demiş, anlamı gayet açık.

• ben senden daa iyiyim demek istemiş.ayrıl bence

• güzelede çirkinede söyleniyor "Güzelliğin/çirkinliğin benim umurumda bile değil içini seviyorum " diye

• karakterini sevmiş kısaca

• Benim için asıl önemli olan senin iç güzelliğin diyor işte ammada tersinden anlamışsın.

• :)

• +1 :)

• Farklı olduğunu göstermeye çalışıp aslında öyle olmayan'dır :)

• yani diyo ki elmayı seviyorum vitamini bol ama yemicem

• pardon ama yaş kaç senin ?

• :) iyi peki madem :))

• herkeste cadılık yok. tamamen iyiniyetli. pek de masumdu...

• Vitrinine değil iklimine demek oluyor.

• seni gerçekten sevmiş demek.

• yalan bunlar yalan ... o standart bi erkek lafı inanmayın böle şeyler :D gerçekten seven insan kelimerli 2. planda bırakır hissettirir..

• Bu koca bir yalan oluyor hala yiyen var demek .d

• Bunun neresini anlamadin ki? Senin karakterini, davranislarini begenmis dis gorunusun pek de onemli degilmis onun için..

• Güzel bişi demek istemiş rahat oL..

• iyi birşey söylemiş oluyor.

• anladim

• ay bayılazaaam...

çocuk güzel bişiy söliim demiş sen lafı nerelere çekiyosun...

öküz altında buzağı aramayın pilis...

Yükleniyor...