• Sor
  • Bence

"Ben senin içini sevdim dış görünüşünü değil" ne demek bu?

"Ben senin içini sevdim dış görünüşünü değil" demek su mu oluyor dış görünüşünü sevmedim ama karekterini sevdim.. Ne anlama geliyor bu?

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

Erkekler Ne Diyor 33

• dış görünüşünü sevmedim anlamına gelmiyor. içindeki kişiliğin daha önemli demek oluyor bu cümle :)türk kızlarından duymak zordur. genelde türk kızları dış görünüşe ve paraya bakar.

• Yok ya ne alakası var bırakın şu paranoyakça düşünmeyi :) senin kişiliğini sevdim demek başka bi anlamı yok.

• iyi bir şey demiş :)

• çikolatadan örnek vereyim herkes sever:p sen çikolatayı görünüşü için mi seviyorsun yoksa tadı için mi bu da öyle birşey

• Tip olarak fazla cekici olmasan bile karakterin kişiliğin güzel benım ıçın önemli olanda bu demiş.

• Huyunu suyunu seviyorum dış görünüşün önemli deqil diyo bu kadar

• sen çirkinsin ama için güzel demiş :D

• güzellik ve fiziğin için önemsiz demiş ruhunun karakterinin daha önemli olduğunu söylemiş

• sürekli onu güzel kızlardan kıskanıyosan veya güzel değilim falan diyosan buna karşı söylemiş olabilir

• Aşk diye Tabir Ettiğimiz Şey Bu Zaten..İnsanlar Aşkı Dış Görünüşten İbaret Olduğunu Sanıyorlar Ki bu Yanlış..İlla Ki Dış Görünüş Te Önemli Ama Senin Karakterin Düzgün Olmadıktan Sonra Dünyanın En Güzel Bayanı Veyahut Erkeği Olsan Neye Yarar?Zaten İnsan Birini Çok Severse Güzelliği Ona Kalır..Başkasına Ne?Mecnun'a Sormuşlar: ''Leyla Bu Kadar Güzel Değil,Neyini Beğeniyorsun?''Bir De Benim Gözümden Bakın Leyla'ya!''İşte Bu

• eğer sen güzel birysen ve o çocuk yakışıklı değilse sana göre; büyük bi ihtimal seni elde tutmak için söylemiştir. yok sen güzel değil ve o yakışıklı ise; seni gerçekten seven birisidir o kişi...belki de ikisiyle de alakası yoktur ortada gerçek bir Aşk vardır bilemeyiz...(Genelleme yapmıyorum böyle düşünüyorum.. İllaki böyle olacak diye birşey yok..)

• Sonuç olarak seviyor önemli olan bu bence.

• senin iyi yönleri huylarını seviyorum benim için güzel olman önemli değil

• hissettirdiklerini , yaşattıklarını , hayat duruşunu , ifade edişini , tutkunu , erdemini sevmiş olabilir senin . ama farklıda kullanabilir bazen bunu sevgililer . beklentiye göre yani . mesela kimiside yaramaz , arsız , deli dolu ve amacına hitap eden tiplerden hoşlanırlar

• Güzel birşey istemiş değil eminim senin dış görünüşünü beğenmiş ona hayır demeni istemediği için öyle demiş

• içini derken nekadar içini onun hakkında bi detay verdimi bence bunuda düşün :D belki onun bahsettiği iç böbrek ciğer değildir daha dısarsıdır en dısardı da değil tabi ... iç yani iç... :D

• samimiyetsiz boş laf

• çirkinsin demek

• gerçek sevgi budur. ahh ah

• dış görünüşüne önem vermeden sevmiş işte..

• Yani makyajlı halini değil makyajsız halini sevdim demiştir. Orjinallik demek istemiştir

• çirkine yakınsın ama giderin var demek

• "Ben senin bildiğin erkeklerden değilim." mesajı vermeye çalışmış lakin hiçbir erkek fiziksel olarak ilgi duymadığı bir kızı sevemeyeceği için bahsi geçen bildiğimiz erkeklerden biri.

• kötü bir şey değil içini sevdiyse dışın ne olursa olsun sevmiş işte. Ha illa güzel demesini istiyosan onu bilemicem.

• çirkinsin demek :D

• çok açık oldu bu :D

• :)) kendiyle barışık olsun ama

• iki secenek var ya cok güzelsin bi tarafın kalkmasın diye söylüyor yani beni güzel olusn değil davranısların etkiledi yoksa güzel bulurm gibilerden yada cirkinsin ve bunu mesle ediyorsun davranıslarınla oda kendini ezmemen için söylüyor gibi gibi...

• Böyle net bir ayrım yok öncelikle birini sevmede. Çünkü, insan sevince hem karakter hem de dış görünüş bu sevgi paketinin içinde oluyor. Yani, karakterini sevmişse buna dış görünüş dahildir. İnsanın gözünün beğenmediği, fiziğini sevmediği hem de hiç sevmediği birini sırf karakteri için seçmez. Seçiyorum derse de yalandır.

• özgüvenini törpülemeye çalışıyor,kendini birşey sanıpda benden gitme diyor,yada seni beğenmiyorumu kibarlaştırıyor..

• Adam saf türkçeyle söylemiş nasıl anlamadın yahu açık açık güzel değilsin ama iyi birisin demiş

• "çirkinsin ama huyun ve karakterin güzel "

• Daha Fazla

Kızlar Ne Diyor 27

Yükleniyor...