Bir insanın zekası vereceği cevaplardan değil; soracağı sorulardan mı anlaşılır?

Evt. Bir insanın zekası vereceği cevaplardan değil; soracağı sorulardan mı anlaşılır?

Güncellemeler:
Tek tek yorum brakmyorm. Sorunun cvabini kendmce biliyorum. Aldigim cevaplardanda yanilmadgmi tekrar anladim usenmeyip mantikli cevap vernlere tesekkurler!

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Komple azından çıkan cümlelerden anlarsın ama şunuda unutma nekadar zeki olursan ol konuştukların karşındakinin anladığı kadardır

Erkekler Ne Diyor 19

• güncellemeye bak puffffffffffffffkraliçe first leydiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

• ne konuda yanılmadın ?

• vereceği değil verdiği, soracağı değil sorduğu cevaplardan anlaşılır. geleceği bilemeyiz çünkü :D

• Susmak en büyük erdemdir diyolar bende ona inanıyorum :D

• Bizde üşenmeden mantıksız cevap verdin ne olucak , bu arada hiç çekici değilsin ahahahaha

• ikisinin kombinesinden olsa gerek

• Ben her şekilde malım sıkıntı değil

• Bu soruyu sormak la zaten belli ettin. cevap vermek söz konusu bile değil :D

• her ikisini de hakki ile yapabilmesinden...

• neye güldüğünden ve nasıl davrandığından diyorum..

• hayır verdiği cevaplardan anlaşılır..

• İkisinden de anlayamazsın. Sözleriyle değil davranışlarıyla anlaşılır. Unutmamak gerekir ki sözler yalan olabilir. Ama olaylara verilen tepkiler içten gelen tepkilerdir. Gözlemlemesini bilirsen her şeyi çözersin. (BENCE)

• cok keskin zekalı birisi isen her halinden anlarsın.

• sende tehlike seziyorum...?

• Seninle alakalıdır.

• ikisinden de hatta genel manasıyla konuşmalarından yorumlamalarından

• İkisindende anlaşılmaz

• Eğer başını sağa sola egip poz veriyorsa cok zekirdir ahahahahaha

• Millet resimlerine bakın havalı tüfekle nışan almış hava atıyor ahahahahaha

• AHahahahahah 4'ün karekökü kaç hadi bakalım nekadar zekisin

• Soru sordum sacma cevap ver demedim. Ve simdi daha cok anladim ki bir ansanin zeka ve kalitesi gercekten verdigi cevaplardan bellidir. !

• cevaplardan daha çok anlaşılır

Kızlar Ne Diyor 2

Yükleniyor...