• Sor
  • Bence

Sen ne/ neyi bekliyorsun??

Tahammülsüz bir insan olmam sebebi ile beklemeyi hiç sevmem..Ancak kontrolümüz dışında sürekli bekleriz bişeyleri..Bazen hiç gelmeyecek bir sevgiliyi,bazen bir ikramiyeyi,bazen de seferi saat başı olan bir toplu taşıma aracını..tüm bekleyişler gözlerde umut,yürekte heyecan uyandırır sürekli..* sen neyi bekliyorsun? Nedir gözlerinde ki umut?

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• Güneşi bekliyorum... Karanlığa mahkum yanlarımla, sevdayla, sabırla; kokusunu getirecek ruzgarları O'ndan haber getirecek şarkıları bekliyorum...Üşüdüğümde içimi ısıtan, hasretiyle tutuştuğumda bağrıma su serpen yine o...Bir ömre sığmasa da bu bekleyiş, ömrümü ömrüne katmasını bekliyorum...

• ömrü ömrüne denk olsun...

• :) amin ve teşekkür ederim...

• Ben teşekkür ederim:))

Kızlar Ne Diyor 11

• Fazla bir beklentim yok benim

• :))))

• Öncekileri Göster
    • Vayyy..:)) yakışır ablama..

• Cok hemde :p

• Çok sabırlı değilimdir. Tezcanlı biriyimdir. Her şey hemen olsun isterim, olmayınca da tabir-i caizse karalar bağlarım, uzun süre düşünürüm üstünde, üzülürüm. Ama o ölü toprağını kısa zamanda atarım üstümden. Beklemeye tahammülüm yoktur. O yüzden beklenti içinde olmamayı öğrendim artık. Sıfır beklenti = Maksimum mutluluk ;)

• hıc benım olmayacak bırını bekliyorum

• Beklemeyi sevmesem de beklemeyi severim.Yani bir zamani,vakti,yeri vardir elbet...bunu bildigim icin.Esas sorunuza gelince de...özellikle bekledigim bir sey yok aslinda.Sadece hayatin sürprizlerine acigim.Her an her sey olabilir.

• Kibir bulaşmış o pis ellerimle kapattığım bir kapının ardında bekliyorum..

• Umutlar güzel ve güzel olduğu kadar da tehlikelidir. Bekleyişler güzeldir güzel olduğu kadar da yorucudur. Ben neyi beklediğimi bilmeden bekliyorum. Neyi umut ettiğimi bilmeden umut ediyorum. Ama artık tüm umutlarım, cennette.

• sabırsız ve hırslıyımdır birşeyin olması için çok cabalarım gerçekten olmuyorsa üzülmeninde bana faydası olmayacağını düşünüp başka ufuklara yelken açarım

• Eskişehir'e taşınmayı bekliyorum. ingilizce kursuna yazıldım ve para biriktirmeliyim. bazen amaann diyip gidesim geliyor çok çok sabırsızım hemen olsun istiyorum. fakat öylede olmuyor işte. Malesef bekliyorum..

• umut mu kalır insanda

• Niye öyle dedin müdürüm ya:)) umut olmazsa olmaz..

• Öncekileri Göster
    • sorularn içimi karartıyo, hayata küsüyrm:D

• ::))))) görmezden gelll

• Su aralar bekleyecek cok seyim var

Erkekler Ne Diyor 4

Yükleniyor...