• Sor
  • Bence

Karizmatik/yakışıklı bir erkeğe hangi tarz motor yakışır?

Merhaba arkadaşlar yakışıklı veya karizmatik bir adama hangi tarz motor yakışır ? Yarış motor mu yoksa harley tipli motor mu bu harley... Daha Fazla

Güncellemeler:
ama boyle bi sorun var ilk linkte standard motor elbisesi giymen lagzim deri jacket deri pantolon deri eldiven vesaire ama harley de normal elbisenle surebiliyorsun daha bi tarz elbise giyersen super gorunursun uzerinde bilmiyorum anlatabiliyormuyum

En İyi Görüş

• Motosiklet bir tutkudur-zevktir. Karizmatik dursun, yakışsın diye alınıp binilmez... Attığın linklerdeki motorların her birinin yeri farklıdır yakışıklılıkla da alakası yoktur bu yerlerin. link

Kızlar Ne Diyor 13

Erkekler Ne Diyor 4

• İlk link, R6 racing yeni başlayanlar için idealdir.Benim bir önceki motorum biraz üstüydü.R 1,şimdide 1000 RR, SON KARAR.. Racing,sürat ve korkusuzlar motoru olarak bilinir.Karizma ve estetik harikasıdır. Gaz çevirmeye cesaret ister de ondan.

• chopper virgül,racing son nokta.tırsmayanlara tabi.

• harley bir yaşam tarzı gerektirir başkada birşey bilmem :)

• motor öyle secılmez canımın ıcı hava atmak için konu açmıssın 160 boyunda adam nasıl kullansın chopper bi motor adam hız sevmiyo belki napsın racing moturunu ben uzun yol motorunu seviyorum ayamın altında guc ıstıyorum ona göre alırım motoru.. kişiye uygun motor almak gerek linkle olmaz bu işler.

• motor dediğin chopperdır nokta

Yükleniyor...