Yumurtalık kisti hakkında:'(

Gizli Üye
gençler ölmem di mi yaa:'( var mı bilgisi olan:(( dua da ederseniz:((
Güncellemeler
+1 yıl
arkadaşlar doktor var büyük ihtimal ultrasona giriceksin dedi, iyi huylu ise ilaçla geçermiş korkma dedi ama ben yine de çok korktum:'( bikaç gün sonra gidicem inşallah yoktur dua edin... varsa da inşallah iyi huyludur:( teşekkür ederim:'(
Güncellemeler
+1 yıl
gençleeerrr kist filan yokmuşşş bendeeeeeeeeee kontrole gittimmm ha ha:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Yumurtalık kisti hakkında:'(