Neden sigara içiyorsunuz ?

Sizin için sigara nedir, o duman çıkınca ağzınızdan ne kazanıyorsunuz , ne faydası var size ?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

Kızlar Ne Diyor 10

• içmiyorum denedim ama benlik br şey değildi içime çekmesni ble beceremedm

• Ben sadece moralim çok bozukken içiyorum.Rahatlatıyor bilmiyorum

• sigaranın ne kadar sağlığa zararlı olduğunu herkes biliyo tabi. bir ara bende kullandım ailemin falan haberi yoktu bir kere insan kendini yalnız ,mutsuz, çaresiz hissettiği zaman bunların unutturduğu tek şey olarak sigara olduğunu düşünüyolar.insanı rahatlatıyor ama bir taraftan sonunu yaklaştırıyor. ölüme biraz daha erken ulaşıyosun. zarar zarar . sağlık yönünden de maddi yönden de .

• Ben içmiyorum, bir zamanlar denedim fakat o an anladım ki, "sıgara" kadar lanet birsey yok.

• mutfak penceresinin önünde rezil oluyorum iki gündür.içesim de kalmadı amk.

• Artık içemiyorum lanet olsun ulan..

• Erkek arkadaştan dolayı mı ?

• Olmayan erkek arkadaş haha..

Sağlık problemlerinden dolayı kardeşim

• Hiç içmedim , içenler düşünsün .

• bende anlamiyorum ki, ne buluyorlar

• sigara ve kahvenin verdiği keyfi veremiyor hiçbirşey sen içmediğin için böyle diyorsun kokusuna bile dayanamazdım artık tiryakiyim

• Hım üzüldüm:(

• klasik olucak ama kokusu pis, içenin kişinin içerken görünüşü itici, vücuda zararlı, içmeyene de 'pasif içici' olduğu için zararlı, oho..

Erkekler Ne Diyor 11

• Bu soruyu sormak sana ne fayda sağladı ?

• İçine ne faydası olduğunu öğrenmek istedim bir faydası olsun diye sormadım bu muhalefet sert tepki neden onuda anlamadım

• alışkanlık :D

• Sairin dedigi kimisinin sadece gordugu sadece sigara icen biri , sense dertleri ni dumanina uflersin.

• benim için yanıp biten tek şey

• klasik sigara içmeyen birinin sorduğu saçma sapan soru.Duman ağzımızdan çıkıyo diye içmiyoruz.Nikotinin beyne verdiği uyarıdan dolayı içiyoruz

• Zevk meselesi bilader niye burda boyle bişey yazdın bilmiyorum ne amaçla yani ? içmek istiyosan iç. sigara içenlere hakaret gibi algılıyorum içerse kendine sanane yani ?

• Kimseye hakaret etmek için yazmadım bende içtim ama him bir zevk almadım o yüzden sordum ne fayda bulduğunuzu, başka bir amaç yok.

• Sıkıntın oldugu zaman bir sigara yak ozaman nasıl tat alıyosun bak

• Benim İçin yanıp Tutuşan bir tek o var .

• içmiyorum. harbi neden içilirki?hadi esrar içseniz anlıcam yani:))

• benim için sigara boşa para harcama sağlığını zorla bozmaya çalışma kanser vs hastalıklara yakalanım çabası kötü koku kısaca hiç çekici gelmeyen bir şey bana göre:D

• Keyif alıyorum.

• adam olmuş 20 yaşında sigara içmenn hala havalı oldugunu düşünüor:D:D

Yükleniyor...