• Sor
  • Bence

At gibi kız ne demek ya? :)

at gibi kız ne demek yaaaaaaa.d? iyi bişeymi kötü bişeymi :d erkekler nye bazılarına at gbi dyor.d

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

Erkekler Ne Diyor 34

• İyi anlamda kullanılır .

• pek ilgilenmiyorum ve öyle argo kelimeler kullanan insanlardan da uzak dururum.

• biraz uzun boylu ise ve çok yüksek topuk giyiyorsa öyle derler.

• at ne kelime tay gibi :D

• Erkeklerin genellikle cinsel anlam içerikli kullandıkları bir tabirdir. Güzel, yapılı, şehvetli ve çekici kadınlar için kullanılır.

• sekli semalı yerinde, güclü, hatları gelismiş seksi kız anlamında

• bir zamanlar deniz akkaya için derdik,

• iyi birsey fızık guzelse kalcalar ,bacaklar ve göğüsler dolgunsa at gıbıdır ;)

• bence gözlerin bozuk bir at olmadıktan sonra biz niye kızlara at gibi diyelim ki.bilinçaltındaki halishünasyon ürünü bu sanırım,üzülme tedavi ol. (halisnasyon nasıl yazılıo yaa !? )

• Ya bunu bide at, katır ve eşek versiyonları var..Yani boyla ilgili...Yeterki domuz gibi kız demesinler, bak o zaman anla ki kötü..

• Yani gerekirse eşini sırtında taşıyabilir, kişneyebilir, anlamında olan bir söz.. Yani sende bu lafı yeni duyduysan ne diyeyim sana ben. Sen iyiye yor yine de safım kaymaklım..

• At gibi kız "abi 2 saatlik bir gecede skor en az 5-3 olur demek gibi bişey ...

• Uzun boylu uzun bacakli seksi kizlara at gibi denir :) :)

• Organize işler film repliği ;Hiç ata bindin mi ?Bindim!Bir Daha bin.

• öhömmmm :D link

• ayyy taşdaş o ne öyle :(

• Öncekileri Göster
    • bence de iyi bişe gibi de asil hayvan ama güzel derken kullanılıyor ya :S
      hiçbir işiniz düzgün değil silent bu da erkeklerin uydurması :D

• temam hadi uzatmayım madem :D

• at ve bınmek = kız ve bınmek tejlıkelı bıseu olabılır

• uzun boylu kalıplı

• beygir gıbısının diğer sıfatı..

• bacakları atın ki gibi sütun gibi uzun ise at gibi derler mesela sanatçı sıla var ona at gibi derler onun fiziğine bakıp durumu anlayabilirsin :)

• Uzun bacaklı, iyi sevişen, seksi ve çekici kadın demek... Yani kişilik ikinci plan, kapişşşş

• ata bindiğimize göreee hmm düz mantıktan neysee :)))

• iyimiş maşallahh gideri var tas gıbı fılan

• bide atın ızdırabı oldumu tamamdır

• ben intikamı biliyordum ama dostum...:))

• doğru dimi ya:))

• boylu poslu göğüsleri popsu dolgun ise ambiyane tarifiyle at gibi denir ..

• hahha. uzun boylu kalçası büyük harbiden at gibi olan kızlar var gerçekten :) bide şöyle düşünülebilir üstüne çıksan gıkı çıkmaz at gibi olanların :)

• arap atı mı midilli mi

• fiziki özellikler yerindeyse..alımlı çekiciyse iyi anlamda söylenmiş bir söz..eşek gözlü diyede bir deyim vardır...ama hoş sözlerdir...

• Uzun Boylu ama bi o kadar da yapılı, yani kemikli filan, Kapı gibi denen cinsten olanlara genellikle Argoda benzetme olarak kullanılan bir deyim...

• kelebekli mi kelebeksiz mi?

• Uzun boylu kalçası hafif çıkık ve seksi kızlara denir.

• Daha Fazla

Kızlar Ne Diyor 18

Yükleniyor...