• Sor
  • Bence

Türk erkeği neden balık etli kızlardan hoşlanır?

Çevremde hep görüyorum türk erkekler genelde balık etli kızlardan hoşlanıyor.Ben tam aksine normal olsun isterim ve kilolular beni iityor.Sizce neden böyle ?

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

Kızlar Ne Diyor 8

Erkekler Ne Diyor 8

• 3 tarafımız denizlerle çevrili o denizlede milyonlarda balık yaşıyor karda yaşayan cinsini beğensek çok mu :D

• çünkü türk erkeği elini attığı zaman avuçunun dolmasını sever :)

• sen ağzının tadını bilmiyorsunyemeğin salçalısı kadının kalçalısıpantalonu gösterir ütü kadını gösterir g..übir gram et bin ayıp örterelini attınmı gelecek...

• nedeni şundan ki hemen bilimsel bir açıklama yapıyorum; türk erkekleri genel olarak sert mizaçlı insanlardır bu hareketlerine ve çoğu kez vücutlarına da yansır özellikle gençken. Bunun için rahatlamak gevşemek gergin geçen günün sonunda karısına,sevgilisine vs. sarılmak ister. Bu sarılma esnasında eline kemik, kas gibi şeyler gelirse hoş olmaz o aradığı huzuru bulamaz ondan sebep balık etli kadınlar daha çekici gelir. Ama şişman değil asla o ayrı bir konu, demek istediğim böyle kemik olmasın her tarafı

• takır takır kemik istemezler genelde balıketli derken şişman değil dolgun etli butlu :))

• balık etli olanı en çekici olanı

• :/

• ince olmalı ince

Yükleniyor...