• Sor
  • Bence

Kızı eve atmanın yolları

ben üniversite öğrencisiyim üniversite bir kız tarafından rezil edildim acaba intikam için onu eve atmam mı gerekiyor ya da onu ben nasıl rezil ederim

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

Kızlar Ne Diyor 5

• Bir dakika bir dakika intikam için bir kızın duyguları ve namusuyla oynamaktan mı bahsediyorsun? O zaman kızın rezil etmek için haklı sebepleri varmış bu düşüncede olduğuna göre..

• Öyle şeyler yapma bana kalırsa . Bırak kendi yaptığı ayıbıyla kalsın affetmek büyüklüktür

• Üniversiteye girebilmiş bir zeka ve bilgiye sahip olduğunuzu göz önünde bulundurarak bu işi bizlerin yardımına ihtiyacınız olmadan halledebileceğinize inanıyorum.Ha, illa ki bir cevap istiyorsanız. En iyisi bırakın olduğu gibi kalsın, dedikleri gibi ''keser döner, sap döner, gün olur devran döner''

• nasil rezil ettigine bagli arkadasim ama kesinlikle onu eve atmak cozum degil.bunu sakin yapma.nede olsa kadin. intikami baska yolla almalisin bence sevgilisi varmi peki?

• Ne bok yedinde rezil etti acaba kıza eve atacakmış inş kız başına kalırda görürsün dünyanın kaç bucak olduğunu

• meraklanma kalmam

Erkekler Ne Diyor 8

• İşiniz gücünüz, bütün derdiniz uçkurunuz olmuş. Kahrolası insanlarsınız. Şeref yoksunusunuz.

• kızlar parçalar şimdi seni.

• Allah akıl fikir versin...

• "Nuri Alço Special DVD Collection"ı E-Bay'den sipariş et

• Bu rezillik olayı için beyin kimyanız yerine vücut fiziğinizi çalıştırırsanız sonuç yine sizin rezil olacağınız bir durumla sonuçlanacaktır... Şimdi yapmanız gereken vücudunuzun tepesindekini yemek yemek için kullandıklarınızın arasına alarak neden rezil etmek istedi bunu sorgulamaktır...

• boş işler bunlarr

• sen bir de adam olacaksın değil mi bu gidişle ne olacağını sende bende bilioruz yakışır mı lan senin adamlğına

• anlamadım hangi açıdan

• Öncekileri Göster
    • buda bende kalsın

• bak seni bir yakalarsam dışarıda varya o zaman ne yapaağımı asla bilemezsin

• yok bosver gitsin sacmasapan isler yapma

Yükleniyor...