Seven erkek aldatır mı? Aldatan erkek affedilir mi?

Bir erkek sizi aldattıysa sevmiyorum deyip bırakmak mı gerekir yoksa her erkeğin yapabileceği bir davranış diye affedilir mi?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Her erkek bunu yapmaz neden yapsın ya.? Nasıl yani erkekler aldatır istedigini yapar kızlar bekler bu mu mantık? Böyle birşeyi seven erkek yapmaz

Erkekler Ne Diyor 7

• evliliği kurtarmak için affedilir doğru olan bu...ancak ortada evlilik yoksa hadiiiii herkez yolunaaaa...kapı kapanır...

• valla sevgilisyle cinsellik yaşamayan her kadın aldatılır bu ülkede kimse aksini iddia etmesin. yaşasa bile fırsat eline geçtiğinde büyük ihtimalle aldatır.

• bence afedilir sonuçta eğer alddatıpda tekrar senden af diliyorsa bu onun sevgisini gösterir sonuçta başkasına sadece zevk için olabilir

• Bu durmun erkek/kadın ile alakası yok. İnsanlıkla alakalı.

Erkek aldattıysa seviyorum diyip affedilir. Bir dahaki aldatışını yakalayana kadar... Aldatılmak hoşuna gidiyorsa bırakma derim...

• bir erkek aldatırsa o erkek değil eşşek'tir.çapı yoktur.Aldatmak bir beceriyse bir erkek için kendimden utanayım.Her erkek değil ve neden yapsın..Ama sonuc ;çak ayakkabı numaranı gönder.Affetme işini Allaha bırak ama sen affetme.

• Aldatmaz..

Sadece hormonlarla başa çıkmak zordur biraz. Anla..

• sevdiğin erkekği bu durumda affedersen ona eskisi güveneblckmisin gözlerinin içine eski gibi ışıl ışıl bakablckmsn...

Kızlar Ne Diyor 5

• Ben birakirim...Aci olsa da ayrilirdim.O kim ki beni aldatacak madem aldatiyor setter olup gitmesini de bilecek.Ben Kadin olarak bir Erkegi aldatsam ne olur.Yer yerinden oynar eminim.Her türlü pis sözcügü hakaretleri küfürü siddette maruz kalirim.Ama Erkeklerde durum farkli oluyor...Peki Erkegin Kadindan farki nedir? Erkek yapinca duygusal bosluk hata oluyor öyle mi? Ama Kadin yapinca namussuz diye siddet uygulayanlar öldürenler...Bu Karisini sevgilini aldatan erkekleri affeden hatunlar da öz güvenini yitirmis insanlar, sanki dünya o erkegin etrafinda dönüyor.Onu affetmek icin kendilerince aa hata yapmis olamaz mi, pisman olmus olamazmi gibi seyler uyduruyorlar...Suna öz güvenim yok ayrilamam onu kaybedemem her türlü kabulum demiyorlarda...Alla allaa yaa...

• İnsan oğlu şaşar beşer .. Genel durma bakmalsın buna iten sebeplere ve o adamın eğrçek karakterine...

affetmem demek büyük laf ondan ben büyük lokma da yutmak istemem..

Ama aldatılmak büyük bir travma .. Güven sarsılırsa zor otur yerine.. Eğer kadın gerçekten inanbilirse beyni ve kalbi ile affedebilir..

İkici bir şans hak edene verilebilir.

• affedilmemesi gerekir. .

• erkek değil seven insan aldatmaz birinciyi sevseydin ikincisi olmazdı diye bir laf vardır ben ihaneti asla affedemem/affetmedimde sonuç tensel bişeylerde olsa sadece bir yemekle kalmışta olsa yada bir telefon görüşmesiylede olsa affetmem benimyapmadığım bişeyi karşı taraf yaparsa kapının önüne koyarım çünkü ihanet bağımlılık yapar birinciyi yapan ikinciyide yapar

• Seven erkek aldatmaz, aldatanıda affetmem.

• +1 Afedilmemeli zaten, Erkek yapinca affet, Kadin yapinca bosa ya da siddet uygula öldür...Bu insanlarda ki erkeklerin yaptiklarini anlik hata duygularinda bir bosluk olabilecegi durumunu nasil düsünüyorlar anlamis degilim...Bu tipler öz güvenini yitirmis o erkegi her sekilde kaybetmek istemeyen tipler gibi geliyor...Herkes haddini yerini bilmeli, sevmiyorsa adam gibi söylesin ayriliksa ayrilik secsinler yollarini, niye erkek affedilsin ki...Kadin yapsa pismanim dese affedecekler mi sanki.

• Yapmadan önce düşünecekti onu. Ne kadar pişman olursa olsun affetmem ben.

• her insanın duygularında yanılgı olamazmı?belki seni seviyodur ve yaptıgı hatadan pişmandır?

Yükleniyor...