Yay burcu kadınını nasıl etkilerim? Yay burcu kadını nasıl hediyelerden hoşlanır?

yay burcu kadını nelerden hoslanır nasıl etkilenir onları nasıl tavlayabilirz

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Tay kadar çevik

ok kadar hızlı

su kadar duru

ay kadar huzurlu

olman tercihen de koç ya da aslan olman gerek ^^

Oğlak, kova, terazi ve akrep de duruma göre kurtarırmış..

Neyse işin reel yönüne gelelim, yaylar felsefe ve dine ilgili, değşik her türlü şeye meraklı, yeni kültürler tatmak isteyen, yerinde duramayan, sportif, gezmeyi seven, dost canlısı kişilerdir.

Onun ilgi alanlarına uygunsan, ortak bir noktan varsa yay zaten seni bulur ^^ Dikkat et yay insanı çok açık sözlüdür, verdiği cevaplarla seni damdan düşmüşe çevirebilir. O nedenle samimi ve içten olmak ve yayın enerjisine yetişebilmek önemli.

Bir de 12 tip insan yok, astrolojide insanların karakterleri doğum haritalarına bağldıır ve kişiye özeldir. Doğum haritası kişiliği değil, kişilikteki potansiyelleri gösterir, tüm enerjiler o an aktif olmayabilir. Bu nedenle burda anlatılanlardan farklı yaylar karşına çıkabilir, sen yay olamazsın diyeceklerin bile..

Standart burç tanımlarından çok karşıdaki kişinin gerçekliğine göre davran.

• bu arada okuyunca fark ettim, yay insanı astrolojide "özgürlüğü" temsil eder. Onu asla kısıtlamamam veya kısıtlayıcı davranışlardan kaçınman önemli ^^

Kızlar Ne Diyor 13

• Seyahat biletleri. :)

• ok fırlar kalbine :D

• Ben yayım ve sana şöyle anlatayım. Yay burcu özgurlugune duskundur gezıp eğlenmeyıı çok çok sever . Bilgili ve kibar erkeğe bayılır onunla herseyı yapmalısın yerı geldıgınde genel kültür hakkında konusmalısın ... emn ol o kız böyle etkılenıcektır . Yay burcu cok kıvrak ve akıllı zekaya sahıptır , bilgisi boldur gdip görmedıgı yerlerı görmek ıster . Sende onun gtmek ıstedgı yerler hakkında bılgıler öğren bunları na anlat, kıbar ol, onu eğlendır ve en önemlısı durust ol ve samımı ol bak nasıl etkılenıyor. (ayrıca bakımda sart)

• sohbetini dinlemelisin

• yay burcunu etkilemek için bakımlı ve yerine göre davranan biri olmalısın .. Bende yay burcuyum her zaman deli dolu olan bi erkek bana güven vermez şayet ...

• Yay burcunu temsıl eden gumus kolye al hele pırlantalı alırsan tavladın

• Deli dolu ol.

• burcun ne ?

• wowww güzel soru:yay burcu kadını zeki hızlı ve özgürlükçüdür..özgürlük onun için bir oksijen kadar değerlidir..espirili ve zekice davranırsan olabilir..vede doğa gezileri olabilir..ona uyman gerekebilir ilk başta..:)) biraz zor olabilir çünkü çok seçicidr yaylar :)) kolay gelsin

• ok gibi olman lazım

• papağan alabilirsin

• yay değilim ama iki tane yay ablası olan bir kardeşim :) dediğin gibi fonksiyonel olması gerekir takı merakı artı kolaylık sağlıyor takı seviyorsa aksesuar da seviyordur kemer , çanta , cüzdan , şapka yaşadığın il de ist un kapalı çarşısına benzeyen bir yer varsa işin kolay git ve ordan bir şeyler seç el yapımı bir çanta kemer takımı olabilir

• Yine mi burçlar ıyyykkkk

Erkekler Ne Diyor 6

• yaylanarak

• biz kadını nasıl etkiliceni söyleyelim..

ayakkabıları boyat,tıraş ol,parfüm sık,takımı çek ve hafif havalı görün ama ayarını kaçırma..

• link

Parçanın başında anlatıyor.

• hahhaha bana ferrari alsana Berkcannnnn:))))

• burca göre hediye mi alınır canım kardeşim, sen onun ihtiyaçlarını bilmiyor musun?
    bence önce bir yemeğe götür oradayken bir çiçekçi çiçeğini getirsin üzerinde güzel bir not olsun, sonra aldığın herhangi bir hediyeyi ver (lastik bant bile olur) sonrada güzelce kendin kutla hepsi bu, yay mış koç muş ya yükseleni etkisindeyse ne olacak?

• lımıtsız bır kredı kartı ver kafasına gore takılsın

• Çirkinleşiyorum. Hediye önerim ' ok '.

Yükleniyor...