• Sor
  • Bence

Nelerden nefret edersiniz ?

Şundan Şundan Nefret ediyorum dedeğiniz ne varsa buyrun yazın

Güncellemeler:
Herkese +1 Verdim arkadaşlar
Sizde Oylamayı yapsanız :)

En İyi Görüş

• burna kaçan tuzlu sudan, öldürmek için peşinden koştuğum hamam böceğinin koltuğun altına kaçmasından, evden çıktığım andan bir şey unuttuğumu hatırlayıp eve geri girmekten, öğrenciyken ödev yapmaktan, şimdi ise verilen ödevlerin yapılmamasından

Erkekler Ne Diyor 37

Kızlar Ne Diyor 12

• Fenerbahçe ve Beşiktaş

• yalandan iki yüzlülükten ve yavşaklardan

• Bağırarak konuşulmasından nefret ediyorum. Bide uyurken içeriden bas bas misafir sesleri gelince çıldırıyorum

• evet malım ben onu düşünecek beyin bile yok :((
      iyi günleer efenim

• Dedemden nefret ediyorum,hırslı olamamaktan nefret ediyorum,herkese gülen yüzle bakarken içimdeki nefretten nefret ediyorum, kıskanç olmaktan nefret ediyorum. Birileri benim arkamdan konuşurken yüzüme karşı masum davranmalarından nefret ediyorum...

• Böceklerden dilinin kemiği olmyan insanlardan dobrayım diyen aslında patavatsız insanlardan nefret ederim:))

• Maddi gücünün ve bedensel yerindeliğinin bir insanı etkilemeye yeteceğine inanan insandan zerre hazzetmem...

• Ayak parmağımın olup olmadık yerlerde çarpmasından nefret ediyorummmmmmmmm

• Büskiviyi çaya batırdıktan sonra Yere düşmesi ya da çayın içine düşmesi... ayak Küçük parmağımı duvara ya da shbaya flan vurmak...Çaya şeker yerine tuz katmak ve sonra fark etmem flan ... Ki bunlar bir yana... Yalan söylien,Ağzı açık şapr şupr yemek yiyen,sakızı sürekli patlatan kişilerdn nefret ederm

• destan yazmış :)

• diş ağrısından nefret ediyorum

• sahte sanılmamdan nefret ediyorum.

• bende çok yaşadm

• evet berbat durum

• Herşeyden nefret ederim

• Yarime yilisan zekasi kizlardan nefret ediyorum

Yükleniyor...