Nelerden nefret edersiniz ?

Şundan Şundan Nefret ediyorum dedeğiniz ne varsa buyrun yazın

Güncellemeler:
Herkese +1 Verdim arkadaşlar
Sizde Oylamayı yapsanız :)

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• burna kaçan tuzlu sudan, öldürmek için peşinden koştuğum hamam böceğinin koltuğun altına kaçmasından, evden çıktığım andan bir şey unuttuğumu hatırlayıp eve geri girmekten, öğrenciyken ödev yapmaktan, şimdi ise verilen ödevlerin yapılmamasından

Erkekler Ne Diyor 36

• İkiyüzlü insanlardan nefret ederim.

• yakışıklı ünlülerden nefret ediyorum :)

• :)

• özellikle şu son zamanlarda popüler olan kerem bursin mi ne işte :)

• Nefret etmekten,nefret duygusu taşımaktan,nefret ediyorum

• sağ saritte 50 km hızla gıdenlerı gordugum zaman tansıyonum fırlıyo

• Bir olay olduğunda sığır gibi toplanıp herkes gittikten sonra bile orada bekleyen insanlardan nefret ediyorum..

• Takıntılı olmaktan

• Isrardan nefret ederim. Israr etmekten ve ısrar edilmesinden...

• sözümün kesilmesi.dişin arasına kaçan susamdökülen saçlarmiyavlayan kedi sesi(içimi acıtır)Arabesk Rap Dinleyen KişilerEl Öpmek.Islak Mendilin bitmesi.

• din istismarcıları. midemi bulandırıyosunuz.

• nefret etmekten nefret ediyorum :D

• annemin tripleri :)

• çıkar için benımle takılanlardan ve gözümün içine baka baka salak yerıne koymaya çalışanlardan :)

• Yalan söylenmesinden

• yalan söyleyen insanlardan kendini beğenmiş havali kızlardan nefret ederim

• yalandan...en acı gercege bıle hazırım ama kımse bana yalan soylemeye kalkmasınyalanını gorduklerımı sılıyorum cunku hayatımdan...elımde deıl

• Peki verdim oylamanı :)

• güzel soruymuşBen kezban diye dolaşıp kendine bakmayan insanlardan nefret ederim

• Sigara dumanından.

• iyi görünüp kötülerden akıllı görünüp aptallardan nefret ediyorum

• Kendimden

• Bir insana değerinden fazla değer verip beni bırakmasından nefret ederim...

• dilencilerden ve hayattan

• Azıcık ondan, azıcık da şunlardan NEFRET ederim (=

• benden de ediyor kendisi^^

• Senden Nefret edilir mi la (=

• hayatta 2 şeyden nefret ederim1- ırkçılık2- kürtler

• 2. maddende ırkçılığı kullandın ve bende artık senden nefret ediyorm

• Öncekileri Göster
    • ben de kürdüm :)

• Mal hem ırkçılıktan nefret ediyorum diyorsun ırkçılığı sen yapıyorsun 2.maddende :D

• çayı içmeyi bilmeyenlerden höpürdeterek içenlerden :D

• Fazla egolu oldugumu iddia etmelerinden nefrert ediyorum herkes kendini.begenebilir.bu cok.normal

• triplerden tavırlardan nefret ederim kasıntılıktan

• beklemekten

• kabarmayan pastalardan, altları yanan kurabiyelerden nefret ederim

• Anasının gözü insanlardan nefret ederim

• sinyal vermeden sağa sola dönenleri sevmiyorum ana bacı kaportacı gidiyorum ^_^

• dumansız sigara, sigarasız çay, köpüksüz bira, O'nsuz hayat

• Olur olmadık yerlerde ereksiyon olmaktan..

• Empatiden sakljalsfjajsfklhalshflkahfljewlşfnjiposujdvpşlokjewpovgjıwğaekğwQUJF08QYU2EQHJRPIHQHFKNKLJASKFJALJFLKAJSFNAF KISAYMIŞ!1!1BU YETERİNCE UZUN MU!

• domates den nefret ederim. rüyamda yanlışlıkla domates isirmistim (tost içindeymis) uykumdan uyandim. gun boyu aklıma geldik sıra migdem kalktı bogurdum sürekli.

• birisi bana okuyormusun dediğinde ona eve okuyorum dediğimde bana şu kelimeyi söylemesi deli ediyor beni;" oku oglum oku okuyunca emir verirsin emir altında çalışmasın" ulan ben niye mir vereyim insanlar köle mi yani ben sadece emir vermek içinmi okuyorum .. işini görevini bilen insan zaten gerekli çalışmasını yapar emek harcar ben niye emir vereyim yaaa .. bide müslüman olucaklar emir ver emir verr.. valla cokk sinir olurum buna . bu yüzden hep büyüklerimle kavga ediyorum..

Kızlar Ne Diyor 12

• Fenerbahçe ve Beşiktaş

• yalandan iki yüzlülükten ve yavşaklardan

• Bağırarak konuşulmasından nefret ediyorum. Bide uyurken içeriden bas bas misafir sesleri gelince çıldırıyorum

• evet malım ben onu düşünecek beyin bile yok :((
      iyi günleer efenim

• Dedemden nefret ediyorum,hırslı olamamaktan nefret ediyorum,herkese gülen yüzle bakarken içimdeki nefretten nefret ediyorum, kıskanç olmaktan nefret ediyorum. Birileri benim arkamdan konuşurken yüzüme karşı masum davranmalarından nefret ediyorum...

• Böceklerden dilinin kemiği olmyan insanlardan dobrayım diyen aslında patavatsız insanlardan nefret ederim:))

• Ayak parmağımın olup olmadık yerlerde çarpmasından nefret ediyorummmmmmmmm

• diş ağrısından nefret ediyorum

• sahte sanılmamdan nefret ediyorum.

• bende çok yaşadm

• evet berbat durum

• Maddi gücünün ve bedensel yerindeliğinin bir insanı etkilemeye yeteceğine inanan insandan zerre hazzetmem...

• Büskiviyi çaya batırdıktan sonra Yere düşmesi ya da çayın içine düşmesi... ayak Küçük parmağımı duvara ya da shbaya flan vurmak...Çaya şeker yerine tuz katmak ve sonra fark etmem flan ... Ki bunlar bir yana... Yalan söylien,Ağzı açık şapr şupr yemek yiyen,sakızı sürekli patlatan kişilerdn nefret ederm

• destan yazmış :)

• Yarime yilisan zekasi kizlardan nefret ediyorum

• Herşeyden nefret ederim

Yükleniyor...