• Sor
  • Bence

Akrep burcu erkeği hoşlandığını ne şekilde belli eder?

akrep burcu erkeği hoşlandığını ne şekilde belli eder? hareketleri davranışları nasıl olur yani?

En İyi Görüş

• ben akrebim ve bugüne kadar her zaman herşeyi direk söyledim damdan düşerek.türk kızlarında işe yaramadı çoğunlukla, g.tleri kalktı, yalancı çıktılar falan filan.ama slav kızlarında çok işe yarıo. slav kızları da zaten gerçek aşka, dürüstlüğü bakarlar.türk kızları gibi paracı değildirler ve erkeği oyalamazlar.

Erkekler Ne Diyor 8

• belli etmek mi :D sen kendini bir anda onun kollarında aşkım canım cicim derken bulabilirsin.. :) kıskanılmayı sevmiyorsan yaklaşma derim..

• bende akrebim bende kıskanırım yani o konuda sıkıntı yokta senin bahsettiğin gibi bi kişiliği yok.alttan kesiyor :D

• Öncekileri Göster
    • ne diyebilirim peki? açık şuan. yazıp yazıp siliyorum moralim yerlerde.

• Benden hoşlanıyor musun diye sor direk

• sefkatıyle tabıkı de

• bi sn iyi bi yorum geldi :D o değilde;şefkatiyle derken?

• akrep ınsanı cok sefkatlıdır sevdıgıne karsı hoslandıgna karsıı kızları da oyledır akrepınn :))

• Oğlak... ama saçma sapan şeyler yahu, kişilik analizi bilmem neyi yapılmaya calısması cok boş beleş bi durum bana göre, yok yıldız kaydı sevgilinizden ayrılın, yok mars 3 CM döndü evden çıkmayın bla bla bla...

• pardon yanlış yer oldu :)

• zehirini sana boşaltırsa anlarsın akrep sevilirmi sevilmezmi :D gizli kullanıcı eziği seni.

• akrep akrebe dokunmaz :D keyfimde değilsin ayrıca :D

• Ben Bi Akrep olarak Kendimden Örnek Verirsem Bi Halt edemez belli Etmeyi bile Beceremez . Karşıdan Bekler ilk Adımı hep .

• e ben nasıl anlayacağım peki?

• Eğer Ben Gibiyse Sen Ona Adım At o Sana 2 Adım atar .

• bırakın şu burçları öyle şeylere inanmayın

• söyleyerek belli eder

Kızlar Ne Diyor 6

• sevişerek belli edebilir :P

• o akrep yok mu o.. o varya o.. o ne sinsiiiiiiiiiiiiiiiğğğhersekilde seni cebine atarda ruhun duymaz.. link

• harbiden fazla sinsiiii :D

• o benim :D

• belli etmesinler hatta sevmesinler mümkünse

• abi yapmayın :(

• ben yapmıyorum aradan biraz zaman geçsin kendisi yapar zaten :)
      allah sabır versin

• cok severse canını verir her seven insan gibi

• akrep erkeği mi? kaç kaç kaç kaç... :D

• herkesde aynı tepki :D of

• belli etmez.

Yükleniyor...