Aslan burcu erkeğinin aşık olduğunu nasıl anlayabiliriz?

aslan burcu erkeği nasıldır? davranışlarıyla belli eder mi aşık olduğunu? utangaç mı?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

Erkekler Ne Diyor 4

• sorarak anlayabilirsin sadece

• üstüme alındım hemen cevaplayayım. Aslan burcu erkeği ne yapar yapar belli eder ilgisini merak etme kesinlikle anlarsın:)) ama en büyük ipucu sabırsızlık ve aşırı ilgi, seni şımartabilir, her sorusuna cevap ister

• bu biraz burç olayından çıkıyor ama, biraz kişiliğe giriyor. Genel olarak bunu senin anlaman lazım :(

• sevdiğini söylüyorsa doğru mudur ?

• yeriz doğru zor insanlarız maalesef ama karşılığını da en iyi şekilde vermesini biliriz :) şöyle ki imalı sözler söyleyebilirsin, bakışlarınla belli edebilirsin, zaten eğer senden hoşlanıyorsa mutlaka her hareketini gözlemliyordur senin. Ama sakın ha kankası gibi davranma onun ayarını iyi tuttur.

• Öncekileri Göster
  • Hava durumu gibi :D

• Hareketleri nden anlayabılırsın, bunun burçlarla hıcbır alakası yok :)

• Gen'i yok ettiniz be. Burç burç diyerek. Gerçi o da bir inanç saygı göstermek gerek,

• burcunun özelliklerini taşıyor ama :)

Kızlar Ne Diyor 3

• Aşık olduğu kızla küçük zıtlaşmaları sever ilişki başlamadan önce yani.. gıcık gitmek derler ya hani öyle ama ciddi olarak değil esprli biçimde

• Bu çok doğru bir yorum ya, tebrikler :)

• Burcun özelliklerini taşırlar, utangaç, meraklı ve ilgilidirler. Korjan arkadaşımızın da dediği gibi, birinin aşık olduğunu hareketlerinden ve bakışlarından anlarsınız zaten, biliyorsunuzdur. :)

• Aslan burcu erkeği utangaç olur canım benimde aslan burçlu sevgilim oldu onun senin sevmesini anlaman için gözlerine bak eğer gözleri sana baktığında ışıldıyorsa bu çocuk seni kesin seviyordur birde yalan söylemezse seni seviyor demektir.

• bence zamana bırak biraz o zaman seni sevip sevmediğini anlarsın biraz onu tanımaya çalış bence

• olmadı ama bilemiyorum onun hislerine güvenemedim hala..

• kıskanıyorsa seviyordur peki neden emin olamıyon onun sevip sevmemesini seni şüpheye düşüren birşeymi oldu da böyle emin olamıyon?

• Öncekileri Göster
Yükleniyor...