Saat 5'ten 9'a kadar görülen rüyaların gerçekleşme olasılığı varmış. Duymuş muydunuz?

Gerçekleşebildiklerini duymuştum. Saat 5'ten 9'a kadar görülen rüyaların gerçekleşme olasılığı varmış. Duymuş muydunuz?Namaz vakitlerine denk geldiği için deniyor... Başınıza geldi mi böyle bir şey?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Ben de o tarz bir şey duydum. Genelde rüyaları saat 2-3 arasında görürmüşüz.

Erkekler Ne Diyor 11

• sanmıyorum..

• hee namaz kılanın rüyaları gerçek olurmuş derler..

• Öyle bişey olsa çevrem kızla dolar,zengin olur,farklı bir memlekette güneş altında uzanıp yatıyor olurdum.

• haha :))

• Öncekileri Göster
    • inanmadım zaten merakımdan sordum :))

• =) Onlar reklamlar

• uyanmak üzere olduğum anda gördüğüm rüyalar var ama daha hiç gerçekleşen bir rüya görmedim

• o zaman mıllı pıyangoyu dusunerek yatacam

• doğru olduğunu zannetmiyorum

• genelde rüyalarda zaten o saatlerde görülür.sanmıyorum dediğiniz şeyin olasılığını

• hayır rüyalar genelde sabah'a karşı görüldüğü için o saatlere yakın saatlerde uyanıldığında sanki gerçekleşeceği umudu taşırsınız içinizde. çünkü rüyaya yakında zamanda uyandığınız için rüya bilinç altınıza yerleşir. ilk uyuduğunuz anda gördüğünüz rüyayı hatırlayamazsınız. anlayacağın şu ki; hurafelere inanma. aç araştır.

• akşam tarifesi mi buu ...

• destekli sallasınlar bari

• ben de inanmadım bakalım bilen var mıymış bu tarz bir şey diye soriyim dedim :))

• saçmalık bence.

Kızlar Ne Diyor 10

• Sabaka karşı görülen rüyaların gerçekleşme olasışığı var diye biliyorum ama belirlenmiş bir saat yok:)

• hiç duymadım inanmadımda

• Evet dediğin gibi, Sabaha doğru görülen rüyaları genelde doğru çıkar denilir.

• akşam 5 mi sabah 5 mi ? =)

• Sabah (:

• Saatlerini bilmiyorum ama ezan vakti görülen rüyaların gerçekleşme değilde doğru ve gerçek mesajlar verdiğini duymuştum daha önce. Bizim neneler dedeler öyle derlerdi.

• Saat olarak da zaten ezan vakitlerini kapsıyor :) ben pek inanmıyorum aslında ama merak ettim sorasım geldi

• Ben inanırım olabilir ama herkese değildir tabikide

• olsa nolur rüyasını hatırlıyan var mı

• Saat 5 gibi uyudum ve 9 gibi uyandım dün.Demek ki... :O

• :O ne gördüysen gerçek olucak! (!)

• Kötü bir şey gördüydüm :(

• evden çıkma :D

• bazılarıda seytanın uykumuza soktugu ruyalar der onlar ıçın ınanmıyorum pek ıkısınıde

• nereden bilecemki saat kaçta gordugumu

• Yaşar Nuri Öztürk'e sorsana bunu cuma günü, nasıl dalga geçer seninle.

Yükleniyor...