• Sor
  • Bence

Cinler insanları çarpabilir mi?

Gerçekten cinler insanları çarpabilir mi? Melekler bizi korur mu cinlere karşı? Cinler biz tekken mi gelir?

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• Allah, onları görmeyelim diye gözümüze perde çekmiş onlar bizi görüyor. Aslında bizin 3 harfli dediğimiz varlıklar şeytan oluyr. Bu kanıya kıyamet süresinden varıyoruz. Kıyamet süresinde Şeytanın Allah' a karşı gelmesinden bahsederken ayette " O, cinlerdendi." der. Şeytan fitne fesat verir. Buda kulağa fısıldama şeklinde olur. Ve yine anlatılana göre şeytanların insanlara zararı 2 yaşındaki çocuk kadardır. Ama bu neye göredir bilinmez. Ama Allah (C.C.) ın yine nimetlerinden en büyüğü olan Ayet el Kürsi yi okursan, başına 1 melek dikilir seni gün ışıyana kadar korur. Çarpma konusuda şöyle izah edeyim sen bana çelme takarsan ben sana yumruk atmaz mıyım?

Erkekler Ne Diyor 12

• Felak ve Nas ı oku yeter. İhlas la ayetel kürsiyide okursan iyi olur. Cin Teklen :) de gelir çokken :) de. Bana hiç gelmedi. Ama ruh çağırcam dersenruh gibi gelirer ki ruh cinlere gözükmez. Çağırışımca ruh olarak geldiği sanılan şeyler cinlerin bizzati kendisidir. İlk görüşte onları kontrol altına alamazsanız musallat olurlar. Çünkü o tarzda bir çağırmayla iyi huylu cinler gelmez. Tıpkı ilk kez gördüğünüz bir çocuk gibi olsun. Kontrol edemeyince Cukky(Çaki diye okunuyor da nasıl yazılıyor şuan aklıma gelmiyor xD) gibi birşey oluyor. Allah a güven Felak la Nas ı oku. İnşaallah cin de uğramaz peri de. Mağlum onların da kız olanları var :)

• Allah İzin Vermezse Carpamaz Arkadas Dogru Demis Ama Gusul Almadan Yuzustu At Tersten Gorursun :D

• Evet çarpabilir

• cin gibi çarparlar

• link çok tatlı dimi nasıl çarpar bu :)

• bu dünyada öyle bişey yok. başka alemdeler. ben buna inanırım

• *(AHKAF SURESİ / 30)Ben, cinleri ve insanları yalnızca bana ibadet etsinler diye yarattım.� �
      *
      Kutsal Kitabimizda Onlarca Ayette Yazmaktadir Cinlerin İnsanlarla Birlikte Yasadigi

• EEE bu süre dünyada yaşadıklarına mı işaret ediyor! Bişey ispat edeceksin de önce bir mantık süzgecinden geçir. Şimdi Kuran'dan doğru örnekler ver. O bahsettiğin yaşadıkları yerlere ait olan Ayetleri

• Evet çarpabilirler.

• ben hiç karşılaşmadım.inancın sağlamsa böyle şeyler seni etkilemez

• Asıl soru, insanlar cinleri çarpabilir mi?

• tek olunca melekler yanında yok mu kı öyle düşünüyon LLAH ızın vermedikçe musalat olmazlar ve insanlardan çekınırler ınsan oğlunun bulunduğu yerlerde bulunmazlar ama ekmek kırıntılarına soğan kabuklarına ısız yerlere, çöplük ve harabe olan yerlerde dıkatlı olmak gerekır

• tekken 4 te geliyorlardı

• Allah izin vermediği sürece hiç bir in insana zarar veremez.

Kızlar Ne Diyor 4

• Koruma kalktımı evet insana musallat olurlar

• çarpamazlar.insanlar zaten cin olmuşlar.artık cinler bu çarpma görevini insanlara bırakmışlar.cinler tarafından terkedilmişbir dünyada yaşıyoruz artık.

• bir kız vardı karanlıkta besmelesiz kaynar su dökmüştü bahçeye anında ağzı yamuldu. cin çarptı dediler

• Dalga mı geciyorsun sen yaa inanmayin boyle seylere :D

Yükleniyor...