• Sor
  • Bence

İçinizdeki mistik hayvan kim?

Şahsımın içinde ki hayvan: İşte bir ejderha! Bat dünyası ejderhadan korkar ama Doğu tapar. Çelişkileriniz olabilir ama çok güçlüsünüz.... Daha Fazla

Güncellemeler:
dikkat çekmek adına

En İyi Görüş

Erkekler Ne Diyor 39

• Ruhunuzda bir şahin yatıyor. Avcısınız, hedefe kilitleniyor, gözünüzü ayırmıyor ve sonuçta mutlaka elde ediyorsunuz. Sinsi taraflarınız var ve etrafınızda dönenleri çözmek sizin için aslında çocuk oyuncağı. Gelişmiş altıncı hissinizle tehlikeyi önceden sezebiliyorsunuz. Kimse sizin düşmanınız olmak istemez.Wuuhuu

• Sinsinç :(((((((

• :(

• şahin çıktı

• Test Sonucu:Ruhunuzda bir şahin yatıyor. Avcısınız, hedefe kilitleniyor, gözünüzü ayırmıyor ve sonuçta mutlaka elde ediyorsunuz. Sinsi taraflarınız var ve etrafınızda dönenleri çözmek sizin için aslında çocuk oyuncağı. Gelişmiş altıncı hissinizle tehlikeyi önceden sezebiliyorsunuz. Kimse sizin düşmanınız olmak istemez.

• Kaplan..Bakışların keskin derler bilemiyorum..Durgun ama bir anda dalgalanan biriyim avımada sinsi yaklaşırım oda var.

• baykuş tabikisi

• Süper o zaman

• Ruhunuzda bir şahin yatıyor. Avcısınız, hedefe kilitleniyor, gözünüzü ayırmıyor ve sonuçta mutlaka elde ediyorsunuz. Sinsi taraflarınız var ve etrafınızda dönenleri çözmek sizin için aslında çocuk oyuncağı. Gelişmiş altıncı hissinizle tehlikeyi önceden sezebiliyorsunuz. Kimse sizin düşmanınız olmak istemez. ..bi şahin sürüsü olduk böylece ne güzel

• Ya şahin ya ejderha çıkardın zaten <3 :(

• Öncekileri Göster
    • harikasın bebeyim <3

• \m/

• Ruhunuzda bir şahin yatıyor. Avcısınız, hedefe kilitleniyor, gözünüzü ayırmıyor ve sonuçta mutlaka elde ediyorsunuz. Sinsi taraflarınız var ve etrafınızda dönenleri çözmek sizin için aslında çocuk oyuncağı. Gelişmiş altıncı hissinizle tehlikeyi önceden sezebiliyorsunuz. Kimse sizin düşmanınız olmak istemez. ama ben Barak olmayı isterdim.

• Yarasa cıktı kimlik ifşa Batmobil nerde koçum :D

• Test Sonucu:Sizin yarasa olduğunuzu anlamanız için bu testi yapmanıza gerek yok, zaten biliyorsunuz. Ve bildiğiniz için de büyük olasılıkla bu testi kalemle işaretlemeden yaptınız. Bu satırları okuyor olmanız testin sonuçlarının ne kadar doğru çıktığını ortaya koyuyor ama siz bunu kimseye söylemeyeceksiniz

• Yarasa falan değilim... Tavşanım ben TAVŞAN :)

• Yaklaşık 9150 kelebeğin hayatıyım ben şimdilik :))

• Siz içinizde tek boynuzlu at (Unicorn) besliyorsunuz. Yakalanmasına imk?n yoktur, çok nadirdir. İyilik, saflık, doğruluk, dürüsttük, akıl, güzellik temsilcisi. Sizde her şeyin en güzeli var, kötülük yok. Dünyada iyilik diye bir şey olduğunun kanıtlarındansınız..

• edfırt çıktım ben

• Yanlışlıkla eksiledim :(

• egolarım bedenimi esir alabilir ama ruhumu asla,yani önemli değil :)

• Siz içinizde tek boynuzlu at (Unicorn) besliyorsunuz. Yakalanmasına imkân yoktur, çok nadirdir. İyilik, saflık, doğruluk, dürüsttük, akıl, güzellik temsilcisi. Sizde her şeyin en güzeli var, kötülük yok. Dünyada iyilik diye bir şey olduğunun kanıtlarındansınız.

• Siz içinizde tek boynuzlu at (Unicorn) besliyorsunuz. Yakalanmasına imkân yoktur, çok nadirdir. İyilik, saflık, doğruluk, dürüsttük, akıl, güzellik temsilcisi. Sizde her şeyin en güzeli var, kötülük yok. Dünyada iyilik diye bir şey olduğunun kanıtlarındansınız..way bee tek boynuzlu at olmadığımız kalmıştı bir ;))

• Boynuza takılma :)

• güzel yoruma takıl diyorsun..;) ama biz iyilik meleğimiz boynuz yerine kanat olmalı..;))

• bi yat uyu allahın cezası.. :DD

• Bağırma bacak kadar çocuğa :(

• Eski medeniyetlerin mitolojilerinde ve sanatlarında rastlanan doğaüstü yaratıklardan en ilginç olanlarından biri Kentaur'dur. Bu yarı insan yarı atın çıkışı diğer karışık yaratıklar gibi Doğu kökenli olsa da daha çok Yunan’da benimsenir. Kentaurların başları, göğüsleri, kolları ve bazen de ön bacakları insan, karınlarından arkası at biçimindedir. Yeleleri, kuyrukları vardır. Yabanıl ve azgındırlar. Dağlarda ve ormanlarda yaşarlar ve çiğ et yerler.

• şahin

• yarasa=)

• İşte bir ejderha! Bat dünyası ejderhadan korkar ama Doğu tapar. Çelişkileriniz olabilir ama çok güçlüsünüz. Korkusuzsunuz; dostunuz dost, düşmanınız düşman. Hava, toprak, su ve ateş elemanlarını aynı anda taşıyabilen, içinde bulunduğunuz ortama uyum gösterebilen bir yapınız var

• anka kuşu :D

• Bir anka kuşuyla karşı karşıyayız, siz pes etmeyen bir kişiliğe sahipsiniz. Anka kuşunun özelliği, küllerinden yeniden doğmasıdır. Zorluklar karşısında yılmayan bir yapınız var. Bu arada güzeli de seviyorsunuz. Hayatınız inişli çıkışlı olabilir ama zaten sizin yapınız bu. :)

• rosa 55 çıktı :( : sizin içinizde şopar karakterde dombiş görünüme sahip bir canavar yatıyor didi :( yoklukta bile gideri olmayan bu karakter bugünün üzgünü aslında mücevharat düşkünü yapıya sahip :( ingiliz asilzadesi görüntüsünün altında yatan kasımpaşalı tavrı ilk fırsatta ortaya çıkıyomuş :(

• Nerden bilmiş içimi :((((88 hehe <3

• ejderha çıktım

• Yarasa çıktı.

• Ov ye

• kus

• kendimi zaman zaman bir kuş gibi hissediyorum

• Yarasa çıktım, iyi mi oldu kötü mü bilemedim şimdi.

• Kırmızı ankar kuşu .

• Kobra olabilir. Başı hep dik. Yanlışa yormayalim

• anka kuşu:Bir anka kuşuyla karşı karşıyayız, siz pes etmeyen bir kişiliğe sahipsiniz. Anka kuşunun özelliği, küllerinden yeniden doğmasıdır. Zorluklar karşısında yılmayan bir yapınız var. Bu arada güzeli de seviyorsunuz. Hayatınız inişli çıkışlı olabilir ama zaten sizin yapınız bu.

• kurbağa

• Pis :(

• Daha Fazla

Kızlar Ne Diyor 40

• Verdiğin link hata veriyor <3 :))

• Duşun altında ağlayalım o vakit <3<3<3 :)

• Öncekileri Göster
    • Yaldızlı naber :((((((((((888

• nennn bildiğin bişimi varr :((

• Ruhunuzda bir şahin yatıyor. Avcısınız, hedefe kilitleniyor, gözünüzü ayırmıyor ve sonuçta mutlaka elde ediyorsunuz. Sinsi taraflarınız var ve etrafınızda dönenleri çözmek sizin için aslında çocuk oyuncağı. Gelişmiş altıncı hissinizle tehlikeyi önceden sezebiliyorsunuz. Kimse sizin düşmanınız olmak istemez.

• Ruhunuzda bir şahin yatıyor. Avcısınız, hedefe kilitleniyor, gözünüzü ayırmıyor ve sonuçta mutlaka elde ediyorsunuz. Sinsi taraflarınız var ve etrafınızda dönenleri çözmek sizin için aslında çocuk oyuncağı. Gelişmiş altıncı hissinizle tehlikeyi önceden sezebiliyorsunuz. Kimse sizin düşmanınız olmak istemez.

• Siz içinizde tek boynuzlu at (Unicorn) besliyorsunuz. Yakalanmasına imkân yoktur, çok nadirdir. İyilik, saflık, doğruluk, dürüsttük, akıl, güzellik temsilcisi. Sizde her şeyin en güzeli var, kötülük yok. Dünyada iyilik diye bir şey olduğunun kanıtlarındansınız.

• Bir anka kuşuyla karşı karşıyayız, siz pes etmeyen bir kişiliğe sahipsiniz. Anka kuşunun özelliği, küllerinden yeniden doğmasıdır. Zorluklar karşısında yılmayan bir yapınız var. Bu arada güzeli de seviyorsunuz. Hayatınız inişli çıkışlı olabilir ama zaten sizin yapınız bu.

• Siz içinizde tek boynuzlu at (Unicorn) besliyorsunuz. Yakalanmasına imkân yoktur, çok nadirdir. İyilik, saflık, doğruluk, dürüsttük, akıl, güzellik temsilcisi. Sizde her şeyin en güzeli var, kötülük yok. Dünyada iyilik diye bir şey olduğunun kanıtlarındansınız.rosanın testleri döndü yuvaya :D

• İyilik meleği <3

• Öncekileri Göster
    • valla ben değilim tatlım. eksileyince söylüyorum zaten. eksiledim sdiye...

• yok canm sen olmadığını biliyorum :)) 1-2 gündür özellikle biri eksiliyor sanırım :S

• Bir anka kuşuyla karşı karşıyayız, siz pes etmeyen bir kişiliğe sahipsiniz. Anka kuşunun özelliği, küllerinden yeniden doğmasıdır. Zorluklar karşısında yılmayan bir yapınız var. Bu arada güzeli de seviyorsunuz. Hayatınız inişli çıkışlı olabilir ama zaten sizin yapınız bu.

• :)))

• Anka Kuşu.

• Bir anka kuşuyla karşı karşıyayız, siz pes etmeyen bir kişiliğe sahipsiniz. Anka kuşunun özelliği, küllerinden yeniden doğmasıdır. Zorluklar karşısında yılmayan bir yapınız var. Bu arada güzeli de seviyorsunuz. Hayatınız inişli çıkışlı olabilir ama zaten sizin yapınız bu.ayrıca testi sevdim, teşekkürler güzel paylaşım :)

• Kartal. Hey yavrum be! :D

• Hata veriyo yaaa ::(:(:(:(

• İşte bir ejderha! Bat dünyası ejderhadan korkar ama Doğu tapar. Çelişkileriniz olabilir ama çok güçlüsünüz. Korkusuzsunuz; dostunuz dost, düşmanınız düşman. Hava, toprak, su ve ateş elemanlarını aynı anda taşıyabilen, içinde bulunduğunuz ortama uyum gösterebilen bir yapınız var. BEN NEYMİŞİM :d

• Test Sonucu:Ruhunuzda bir şahin yatıyor. Avcısınız, hedefe kilitleniyor, gözünüzü ayırmıyor ve sonuçta mutlaka elde ediyorsunuz. Sinsi taraflarınız var ve etrafınızda dönenleri çözmek sizin için aslında çocuk oyuncağı. Gelişmiş altıncı hissinizle tehlikeyi önceden sezebiliyorsunuz. Kimse sizin düşmanınız olmak istemez.Şahinmiş içimdeki..

• Tek boynuzlu at :O

• Selam ejderha kardeş!

• Bir anka kuşuyla karşı karşıyayız, siz pes etmeyen bir kişiliğe sahipsiniz. Anka kuşunun özelliği, küllerinden yeniden doğmasıdır. Zorluklar karşısında yılmayan bir yapınız var. Bu arada güzeli de seviyorsunuz. Hayatınız inişli çıkışlı olabilir ama zaten sizin yapınız bu:)

• anka kuşu.Bir anka kuşuyla karşı karşıyayız, siz pes etmeyen bir kişiliğe sahipsiniz. Anka kuşunun özelliği, küllerinden yeniden doğmasıdır. Zorluklar karşısında yılmayan bir yapınız var. Bu arada güzeli de seviyorsunuz. Hayatınız inişli çıkışlı olabilir ama zaten sizin yapınız bu.

• Siz içinizde tek boynuzlu at (Unicorn) besliyorsunuz. Yakalanmasına imkân yoktur, çok nadirdir. İyilik, saflık, doğruluk, dürüsttük, akıl, güzellik temsilcisi. Sizde her şeyin en güzeli var, kötülük yok. Dünyada iyilik diye bir şey olduğunun kanıtlarındansınız. :)

• mitolojide en sevdiklerimden biridir Unicorn

• Bir anka kuşuyla karşı karşıyayız, siz pes etmeyen bir kişiliğe sahipsiniz. Anka kuşunun özelliği, küllerinden yeniden doğmasıdır. Zorluklar karşısında yılmayan bir yapınız var. Bu arada güzeli de seviyorsunuz. Hayatınız inişli çıkışlı olabilir ama zaten sizin yapınız bu. <3

• ehe <3<3<3

• leopar

• KIzartır yirim seni kız :(((

• Öncekileri Göster
    • Temam hemen gidip alım :(((((((88 <3

• <3

• tek boynuzlu at çıktım oley:)

• yarasa dedi bana ):

• Daha Fazla
Yükleniyor...