İçinizdeki mistik hayvan kim?

Şahsımın içinde ki hayvan:

İşte bir ejderha! Bat dünyası ejderhadan korkar ama Doğu tapar. Çelişkileriniz olabilir ama çok güçlüsünüz. Korkusuzsunuz; dostunuz dost, düşmanınız düşman. Hava, toprak, su ve ateş elemanlarını aynı anda taşıyabilen, içinde bulunduğunuz ortama uyum gösterebilen bir yapınız var.

link

Güncellemeler:
dikkat çekmek adına

Cevabın Var mı?

0/2000

Gizli Kullanıcı paylaşımına izin verilmiyor

En İyi Cevap

• İşte bir ejderha!

• Gözlerinden ateş çıkaran <3

Erkekler Ne Diyor 38

• bi yat uyu allahın cezası.. :DD

• Bağırma bacak kadar çocuğa :(

• Eski medeniyetlerin mitolojilerinde ve sanatlarında rastlanan doğaüstü yaratıklardan en ilginç olanlarından biri Kentaur'dur. Bu yarı insan yarı atın çıkışı diğer karışık yaratıklar gibi Doğu kökenli olsa da daha çok Yunan’da benimsenir. Kentaurların başları, göğüsleri, kolları ve bazen de ön bacakları insan, karınlarından arkası at biçimindedir. Yeleleri, kuyrukları vardır. Yabanıl ve azgındırlar. Dağlarda ve ormanlarda yaşarlar ve çiğ et yerler.

• şahin

• şahin çıktı

• Test Sonucu:

Ruhunuzda bir şahin yatıyor. Avcısınız, hedefe kilitleniyor, gözünüzü ayırmıyor ve sonuçta mutlaka elde ediyorsunuz. Sinsi taraflarınız var ve etrafınızda dönenleri çözmek sizin için aslında çocuk oyuncağı. Gelişmiş altıncı hissinizle tehlikeyi önceden sezebiliyorsunuz. Kimse sizin düşmanınız olmak istemez.

• Test Sonucu:

Sizin yarasa olduğunuzu anlamanız için bu testi yapmanıza gerek yok, zaten biliyorsunuz. Ve bildiğiniz için de büyük olasılıkla bu testi kalemle işaretlemeden yaptınız. Bu satırları okuyor olmanız testin sonuçlarının ne kadar doğru çıktığını ortaya koyuyor ama siz bunu kimseye söylemeyeceksiniz

• Yarasa falan değilim... Tavşanım ben TAVŞAN :)

• yarasa=)

• Kaplan..Bakışların keskin derler bilemiyorum..Durgun ama bir anda dalgalanan biriyim avımada sinsi yaklaşırım oda var.

• İşte bir ejderha! Bat dünyası ejderhadan korkar ama Doğu tapar. Çelişkileriniz olabilir ama çok güçlüsünüz. Korkusuzsunuz; dostunuz dost, düşmanınız düşman. Hava, toprak, su ve ateş elemanlarını aynı anda taşıyabilen, içinde bulunduğunuz ortama uyum gösterebilen bir yapınız var

• anka kuşu :D

• Bir anka kuşuyla karşı karşıyayız, siz pes etmeyen bir kişiliğe sahipsiniz. Anka kuşunun özelliği, küllerinden yeniden doğmasıdır. Zorluklar karşısında yılmayan bir yapınız var. Bu arada güzeli de seviyorsunuz. Hayatınız inişli çıkışlı olabilir ama zaten sizin yapınız bu. :)

• rosa 55 çıktı :( : sizin içinizde şopar karakterde dombiş görünüme sahip bir canavar yatıyor didi :( yoklukta bile gideri olmayan bu karakter bugünün üzgünü aslında mücevharat düşkünü yapıya sahip :( ingiliz asilzadesi görüntüsünün altında yatan kasımpaşalı tavrı ilk fırsatta ortaya çıkıyomuş :(

• Nerden bilmiş içimi :((((88 hehe <3

• ejderha çıktım

• Yarasa çıktı.

• Ov ye

• kus

• baykuş tabikisi

• Süper o zaman

• kendimi zaman zaman bir kuş gibi hissediyorum

• Yarasa cıktı kimlik ifşa Batmobil nerde koçum :D

• Yaklaşık 9150 kelebeğin hayatıyım ben şimdilik :))

• Siz içinizde tek boynuzlu at (Unicorn) besliyorsunuz. Yakalanmasına imk?n yoktur, çok nadirdir. İyilik, saflık, doğruluk, dürüsttük, akıl, güzellik temsilcisi. Sizde her şeyin en güzeli var, kötülük yok. Dünyada iyilik diye bir şey olduğunun kanıtlarındansınız..

• Yarasa çıktım, iyi mi oldu kötü mü bilemedim şimdi.

• Kırmızı ankar kuşu .

• Kobra olabilir. Başı hep dik. Yanlışa yormayalim

• anka kuşu:Bir anka kuşuyla karşı karşıyayız, siz pes etmeyen bir kişiliğe sahipsiniz. Anka kuşunun özelliği, küllerinden yeniden doğmasıdır. Zorluklar karşısında yılmayan bir yapınız var. Bu arada güzeli de seviyorsunuz. Hayatınız inişli çıkışlı olabilir ama zaten sizin yapınız bu.

• edfırt çıktım ben

• egolarım bedenimi esir alabilir ama ruhumu asla,yani önemli değil :)

• Yanlışlıkla eksiledim :(

• Ruhunuzda bir şahin yatıyor. Avcısınız, hedefe kilitleniyor, gözünüzü ayırmıyor ve sonuçta mutlaka elde ediyorsunuz. Sinsi taraflarınız var ve etrafınızda dönenleri çözmek sizin için aslında çocuk oyuncağı. Gelişmiş altıncı hissinizle tehlikeyi önceden sezebiliyorsunuz. Kimse sizin düşmanınız olmak istemez.

..

bi şahin sürüsü olduk böylece ne güzel

• \m/

• harikasın bebeyim <3

• avcıyım-sinsiyim-tehlikeliyim. wuuu

• Öncekileri Göster
  • kurbağa

• Pis :(

• Siz içinizde tek boynuzlu at (Unicorn) besliyorsunuz. Yakalanmasına imkân yoktur, çok nadirdir. İyilik, saflık, doğruluk, dürüsttük, akıl, güzellik temsilcisi. Sizde her şeyin en güzeli var, kötülük yok. Dünyada iyilik diye bir şey olduğunun kanıtlarındansınız.

• :))

• benden kopya çektin demi çakallll :))

• Bir anka kuşuyla karşı karşıyayız, siz pes etmeyen bir kişiliğe sahipsiniz. Anka kuşunun özelliği, küllerinden yeniden doğmasıdır. Zorluklar karşısında yılmayan bir yapınız var. Bu arada güzeli de seviyorsunuz. Hayatınız inişli çıkışlı olabilir ama zaten sizin yapınız bu.

• Bir anka kuşuyla karşı karşıyayız, siz pes etmeyen bir kişiliğe sahipsiniz. Anka kuşunun özelliği, küllerinden yeniden doğmasıdır. Zorluklar karşısında yılmayan bir yapınız var. Bu arada güzeli de seviyorsunuz. Hayatınız inişli çıkışlı olabilir ama zaten sizin yapınız bu.

• Test Sonucu:

İşte bir ejderha! Bat dünyası ejderhadan korkar ama Doğu tapar. Çelişkileriniz olabilir ama çok güçlüsünüz. Korkusuzsunuz; dostunuz dost, düşmanınız düşman. Hava, toprak, su ve ateş elemanlarını aynı anda taşıyabilen, içinde bulunduğunuz ortama uyum gösterebilen bir yapınız var.

• Ruhunuzda bir şahin yatıyor. Avcısınız, hedefe kilitleniyor, gözünüzü ayırmıyor ve sonuçta mutlaka elde ediyorsunuz. Sinsi taraflarınız var ve etrafınızda dönenleri çözmek sizin için aslında çocuk oyuncağı. Gelişmiş altıncı hissinizle tehlikeyi önceden sezebiliyorsunuz. Kimse sizin düşmanınız olmak istemez.

ama ben Barak olmayı isterdim.

• yarasa ciktim, mistik bile degil pehh... gercekciligin bu kadari! su an tek yarasa benmisim burada :S

• Siz içinizde tek boynuzlu at (Unicorn) besliyorsunuz. Yakalanmasına imkân yoktur, çok nadirdir. İyilik, saflık, doğruluk, dürüsttük, akıl, güzellik temsilcisi. Sizde her şeyin en güzeli var, kötülük yok. Dünyada iyilik diye bir şey olduğunun kanıtlarındansınız.

• Yapıyorum ama bir türlü olmadı cep telefonu ile giriyorum ondan herhalde

• İşte bir ejderha! Bat dünyası ejderhadan korkar ama Doğu tapar. Çelişkileriniz olabilir ama çok güçlüsünüz. Korkusuzsunuz; dostunuz dost, düşmanınız düşman. Hava, toprak, su ve ateş elemanlarını aynı anda taşıyabilen, içinde bulunduğunuz ortama uyum gösterebilen bir yapınız var.

• Aaa aynı ben :( ben de gözümden ateş çıkarırım :((((((((8

• gözlerimden ateş çıkarabiliyodum zaten şaşırmadım :) ejderha çıkmaya ..

• Bendensin ;P

• Siz içinizde tek boynuzlu at (Unicorn) besliyorsunuz. Yakalanmasına imkân yoktur, çok nadirdir. İyilik, saflık, doğruluk, dürüsttük, akıl, güzellik temsilcisi. Sizde her şeyin en güzeli var, kötülük yok. Dünyada iyilik diye bir şey olduğunun kanıtlarındansınız..

way bee tek boynuzlu at olmadığımız kalmıştı bir ;))

• güzel yoruma takıl diyorsun..;) ama biz iyilik meleğimiz boynuz yerine kanat olmalı..;))

• Boynuza takılma :)

• "Siz içinizde tek boynuzlu at (Unicorn) besliyorsunuz. Yakalanmasına imkân yoktur, çok nadirdir. İyilik, saflık, doğruluk, dürüsttük, akıl, güzellik temsilcisi. Sizde her şeyin en güzeli var, kötülük yok. Dünyada iyilik diye bir şey olduğunun kanıtlarındansınız."

Ben sevmedim bunu ama, ne boynuzu lan?! 22 cm lik boynuz :((((((((88888

• yanlış... 5 kız yorumunun üzerinde sen varsın.

• Kızlar testi yeniden çözdüm anka kuşu çıktı, bir yanlışlık olmuş sanırım :(((((((((((((((888888888888

• 5 kız cevabının altında filo :((( Üstelik biri çılgın bakire :( <3

• Öncekileri Göster
  • Ruhunuzda bir şahin yatıyor. Avcısınız, hedefe kilitleniyor, gözünüzü ayırmıyor ve sonuçta mutlaka elde ediyorsunuz. Sinsi taraflarınız var ve etrafınızda dönenleri çözmek sizin için aslında çocuk oyuncağı. Gelişmiş altıncı hissinizle tehlikeyi önceden sezebiliyorsunuz. Kimse sizin düşmanınız olmak istemez.Wuuhuu

• :(

• Sinsinç :(((((((

Kızlar Ne Diyor 40

• İşte bir ejderha! Bat dünyası ejderhadan korkar ama Doğu tapar. Çelişkileriniz olabilir ama çok güçlüsünüz. Korkusuzsunuz; dostunuz dost, düşmanınız düşman. Hava, toprak, su ve ateş elemanlarını aynı anda taşıyabilen, içinde bulunduğunuz ortama uyum gösterebilen bir yapınız var. BEN NEYMİŞİM :d

• Test Sonucu:

Ruhunuzda bir şahin yatıyor. Avcısınız, hedefe kilitleniyor, gözünüzü ayırmıyor ve sonuçta mutlaka elde ediyorsunuz. Sinsi taraflarınız var ve etrafınızda dönenleri çözmek sizin için aslında çocuk oyuncağı. Gelişmiş altıncı hissinizle tehlikeyi önceden sezebiliyorsunuz. Kimse sizin düşmanınız olmak istemez.

Şahinmiş içimdeki..

• Anka Kuşu.

• Kartal. Hey yavrum be! :D

ayrıca testi sevdim, teşekkürler güzel paylaşım :)

• Tek boynuzlu at :O

• Selam ejderha kardeş!

• Bir anka kuşuyla karşı karşıyayız, siz pes etmeyen bir kişiliğe sahipsiniz. Anka kuşunun özelliği, küllerinden yeniden doğmasıdır. Zorluklar karşısında yılmayan bir yapınız var. Bu arada güzeli de seviyorsunuz. Hayatınız inişli çıkışlı olabilir ama zaten sizin yapınız bu

:)

• anka kuşu.

Bir anka kuşuyla karşı karşıyayız, siz pes etmeyen bir kişiliğe sahipsiniz. Anka kuşunun özelliği, küllerinden yeniden doğmasıdır. Zorluklar karşısında yılmayan bir yapınız var. Bu arada güzeli de seviyorsunuz. Hayatınız inişli çıkışlı olabilir ama zaten sizin yapınız bu.

• Hata veriyo yaaa ::(:(:(:(

• Siz içinizde tek boynuzlu at (Unicorn) besliyorsunuz. Yakalanmasına imkân yoktur, çok nadirdir. İyilik, saflık, doğruluk, dürüsttük, akıl, güzellik temsilcisi. Sizde her şeyin en güzeli var, kötülük yok. Dünyada iyilik diye bir şey olduğunun kanıtlarındansınız. :)

• mitolojide en sevdiklerimden biridir Unicorn

• Bir anka kuşuyla karşı karşıyayız, siz pes etmeyen bir kişiliğe sahipsiniz. Anka kuşunun özelliği, küllerinden yeniden doğmasıdır. Zorluklar karşısında yılmayan bir yapınız var. Bu arada güzeli de seviyorsunuz. Hayatınız inişli çıkışlı olabilir ama zaten sizin yapınız bu. <3

• ehe <3<3<3

• leopar

• <3

• Temam hemen gidip alım :(((((((88 <3

• çıtır pane harcıyla kızart öyle daha lezzetli olurum :(

• Öncekileri Göster
  • tek boynuzlu at çıktım oley:)

• yarasa dedi bana ):

• anka kuşu

• >33

• :((22

• Hayır ama keşke sizin gibi hileci kötü bir çocuk olabilseydim :((8

• Öncekileri Göster

• şahinmiş canımm seveyim seni mistik hayvanım.

• :(( <3

• Test Sonucu: Şahin...

• İşte bir ejderha! Batı dünyası ejderhadan korkar ama Doğu tapar. Çelişkileriniz olabilir ama çok güçlüsünüz. Korkusuzsunuz; dostunuz dost, düşmanınız düşman. Hava, toprak, su ve ateş elemanlarını aynı anda taşıyabilen, içinde bulunduğunuz ortama uyum gösterebilen bir yapınız var. :))

• Verdiğin link hata veriyor <3 :))

• nennn bildiğin bişimi varr :((

• Yaldızlı naber :((((((((((888

• Yirim ki <3

• Öncekileri Göster

çoğu kişi de iyilik meleği çıkmış galiba sonuçlara göre.

• Sizin yarasa olduğunuzu anlamanız için bu testi yapmanıza gerek yok, zaten biliyorsunuz. Ve bildiğiniz için de büyük olasılıkla bu testi kalemle işaretlemeden yaptınız. Bu satırları okuyor olmanız testin sonuçlarının ne kadar doğru çıktığını ortaya koyuyor ama siz bunu kimseye söylemeyeceksiniz.

• :)

• Siz içinizde tek boynuzlu at (Unicorn) besliyorsunuz. Yakalanmasına imkân yoktur, çok nadirdir. İyilik, saflık, doğruluk, dürüsttük, akıl, güzellik temsilcisi. Sizde her şeyin en güzeli var, kötülük yok. Dünyada iyilik diye bir şey olduğunun kanıtlarındansınız..

• tek boynuzlu at yerine Unicorn demeyi tercih ederim: )))

• Boynuz :((((8

• :))))))) <3

• Öncekileri Göster

:):)

• öyle dioo değilim aslnda:)

• Sinsi :( 3<

• bayıldım valla. anka dedi bana.

Bir anka kuşuyla karşı karşıyayız, siz pes etmeyen bir kişiliğe sahipsiniz. Anka kuşunun özelliği, küllerinden yeniden doğmasıdır. Zorluklar karşısında yılmayan bir yapınız var. Bu arada güzeli de seviyorsunuz. Hayatınız inişli çıkışlı olabilir ama zaten sizin yapınız bu.

• miami'ye tabi. dağlarda duraklaya duraklaya falan.

• miami'ye doğru uçabilirsen daha ii olur tabi

• seni kaçırıcam bebeyim <3

• Öncekileri Göster

rosanın testleri döndü yuvaya :D

• yok canm sen olmadığını biliyorum :)) 1-2 gündür özellikle biri eksiliyor sanırım :S

• valla ben değilim tatlım. eksileyince söylüyorum zaten. eksiledim sdiye...

• ama kaç gündür beni eksileyen kim :(

• Öncekileri Göster

• :)))

Yükleniyor...