Çok değer verdiğiniz bi insan size hiç değer vermiyorsa...?

KuZuu
çok değer verdiğiniz bi insan size değer vermiyorsa hayatınızdan çıkartırmısınız?
Güncellemeler
+1 yıl
sevgilim değil arkadaşım sevdiğim bir arkadaşım sadece
Güncellemeler
+1 yıl
moralim gerçekten çok bozuk beni burda tanıdığınız kadarıyla neşeli olarak görüyorsunuz ama ciddi halde şuan moralim çok bozuk bi arkadaşım olduğu halde mesaj atmama rağmen sormama rağmen geri bile dönmedi istemiyorsa arkadaşlığımızın bitebilceğini bile söledim ama bana bişi sölemiyor off ya ben ona artık arkadaşlık yapamıcam çok özlüceğim halde arkadaşlığımı bitiricem
Güncellemeler
+1 yıl
ona son bir mesaj attım bitti artık dostluğumuz hepinizi artıladım çok saolun kısa sürede kendimi toparlayıp yine bu sitede makaraya devam

Biz ne vedalar gördük, 89'da gol yiyip 90+3'de geri gelen ; senin gidişin koymaz harbiden ;)

Çok değer verdiğiniz bi insan size hiç değer vermiyorsa...?