Bugün oruç tutmak çok sevap...

Kaç kişi bugün oruçlu? şimdiden açıktım bir an önce akşam olsun istiyorum :)

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Allah kabul etsin. Gçen yıl ve gelecek yıl ki günahların bağışlanmasını sağlıyor bugünkü oruç. tebrik ederim

• Teşekkür ederim .

• Öncekileri Göster
    • çok ince bir bilgi, senin bunu biliyor olman ve dahası uyguluyor olman hem şaşırtıcı hem umut verici hem de gurur verici

• Çok teşekkür ederim :)

Erkekler Ne Diyor 13

• Allah kabul etsin. Ben tutmuyorum malesef. :/

• Olsun, başka sefere tutarsın sende üzülme

• İNşallah. :/

• Allah kabul etsin

• Teşekkürler

• Açıkmayı düşünüyorsun niye oruç tuttun, sabredemiyorsan başlamayacaksın işe ayrıca Allah rızası için kul rızası için değil görende kuzey kutbu dairesi etrafında bir ülkede yaşıyor sanır niye böyle dedim hava çok geç kararıyor ve oruç zamanları çok uzun haline sabret ve şükret boş duracağına al eline bir tesbih salavat getir. :(

• Bu sabredemediğim anlamına gelmez, soruyu dikkatli oku, 3 satırlık cümleden ne çıkarıyorsun be kardeşim

• harbi senin tuttuğun oruç başına vurmuş, '' acıktım bir an önce akşam olsun'' lafını ebem mi söylüyor yoksa sen mi söylüyorsun 3 satırlık bir cümleyi yazıp ağlayan ve anlamını bilmeyen bir ibadeti yapanlar senin gibiyse vah halimize. Yazı yazmaktan bihaber ne yazdığından haberi yok garibimin. :(

• Evet ben oruçluyum.. Rabbime sonsuz şükürler olsun...

• Tutmuyorum.

• Aslında en güzeli 10 günler dediğimiz oruçlar son günüde bugün diye biliyorum bugün 4. günüm Allah kabul etsin İnşallah keşke unutmasaydımda 10unuda tusaydım

• Allah kabul etsin

• Aslında bunu paylaşmasaydın daha çok puan kazanırdın gibime geliyor ama tabi sen bilirsin. :) Allah kabul etsin. :)

• Benim amacım puan kazanmak felan değil :) Teşekkürler

• Öncekileri Göster
    • Tamam tekrardan Allah kabul etsin o zaman iyi günler şimdiden hayırlı bayramlar :)

• Teşekkürler, hayırlı bayramlarr :)

• bol bol sevap puan biriktirelim

• herkezin dini kendine canım.

• Aksini söyleyen de olmadı ;)

• Öncekileri Göster
    • ben de istedigim gibi cevaplayabilirm o zaman yanlış mı biliyorum?

• Doğru biliyorsun :) istediğin gibi cevapla, ama şunu bil kimsenin dinini felan sorgulamıyorum

• ben değilim. sevabıyla da ilgilenmiyorum.

• Tutucamızı tutmuşuz desem çok ayıp olur ben ne diyorum lan derim kendime. Tutmadım ki zaten sabah kahvaltısını zor hazırladım. (Bunlar bahane tabi aklıma hiç gelmedi.)

• İnanmadığım için tutmuyorum

• Oda senin inancın saygı duyarım, herkesin inancı kendine

• Tabi ki. Sonuçta medeni insanlarız

• Tabi ki

• ben oruçluyum

• Allah kabul etsin kardeş

• sagol senınde ama acelede ben oruçluyum yazmışım doğruda okuyan arkadaşlar bugün oruçluyum dıye hava atıyor gibi duygu oluşabılır burdan başka yerde ben oruçluyum bugun demedım ve bellıde etmedim

Kızlar Ne Diyor 8

Yükleniyor...