Erkekler neden gözünüze kadar bakar?

Bir erkek neden sizi gördüğü her yerde özellikle size, gözünüzün içine kadar bakar ve sabitleyerek bakışlarını ayırmadan. yanında birsürü kişi varken. ?

Güncellemeler:
bu kişinin yaşı benden çok büyük ve okuldaki bir hocam kendisi evli...

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• seni kendine çok yakın hissetmiş olabilir, çok derin bir mana sezmiş olabilir gözlerinde ya da öyle bir huyu vardır. Annem de anlatır sürekli okulda bir hocaları varmış her derste sürekli aynı kıza bakarak anlatırmış ama adamcağız diyor çok iyi bir insandı hatta bizi evine davet etti karısıyla falan tanıştırdı ve hiç de öyle düşündürecek bir şey olmamış bu da bir ihtimal tabi

• tahminen keşke ben de bu yaşta olsaydım ah ah gençliğim çürüdü keşke bu kızın yaşnda olabilseydim şimdi herşey daha farklı olabilirdi şeklinde olabilir bence

• zaten yapıorum da bilemicem artık bu işin sonu nolcak.size son olarak şunu soruorum sizce bu adamın bana bakışı, aklındaki düşünceler falan ne olablr

• yapacağın şey mümkün olduğunca uzak soğuk ve samimiyetsiz durmak umursamamak hiç bakma bile ona o sana bakarsa da arkadaşınla konuş

• Öncekileri Göster

Erkekler Ne Diyor 20

• daha bakıyo mu

• beğendiği için bakar

• Size öyle geliyor olabilir yada gerçekten sizden hoşlandığı için bakıyor olabilir.

• sözcükler boğazda düğümlenince kelimelerle anlatılamayınca gözünün içine bakarım ki ne kadar aşık olduğumu hissetsin

ama senin durum farklı biraz bilmiyorum

• Bilmiyorum yani

belki yanlış bir davranışını görmüştür yada başka bir düşüncesi var

• farklı derken

• hoşlanıyordur kesin

• abazadır ,amacı belli belli bakmıştır.

bkz örnek ; link

• Ilgileniyordur

• hmm bence senin etkilenip etkilenmedigini ölçüyor etkılendıgını anlarsa sana özel ders verır teneffusde yada kendıne yakın tutmaya calısır sonrada takla attırır olay basıt :))

• hocalar bu aralar sapıttı hayırdır inşallah..

• olsun farketmez evli çocuklu

vay angus ne bakıyonlan küçücük kız

• senden bi cevap bekliyor demek.sende bana bakki gelip konuşayım demek istiyordur :)

• sence?

• Hoşlanıyordur ilgisini cekmissindir.utangac olmadıqını belirtiyordur. Tren seviyodur , seni bi yerden tanıdıqını sanıyodur sevap kasıyodur durum çok :-D

• kırpacak mı die :) sinyal bekliyor. :)

• neden senin iligini çekmek

senden hoşlanıyordur seni görmek hoşuna gidiyordur seviyodur

nefret ediyordur :D vs vs

• en azindan gozunuze bakiyoruz, bir de go.nuze bakanlar var...

• hahhah

• Really?

• seni daha iyi görebilmek için

• Bunu gerçekten bilmiyormusun? sahiden mi?

• Hoşlanıyordur .

Kızlar Ne Diyor 8

• iyiki göze bakıyor

• beğeniyodur seni yada amacı farklıdır yası sana uygun olsabekar olsa aşıktır dicem ama evli ve öğretmenin bu tür insanlara dicek lafım yok simdi küfretcem ağğır kaççak uzak dur okişiden

• aynen. zaten gördüğm yerde tabanvay..

• hocansa sen onu beğendiğinden sana öyle geliyordur normalde o herkese bakıyordur.

• bnde öyle diorum ztn nedir bu

• ama evli..

• ya arkadaşlarımda artık şahit inarnımsnz. koridorda gidioruz kalabalık falan [arkadaşım görmüş] dioki bn dio özellkle hocaya baktım falan o snden gözünü bi an bile ayırmadı falan dedi böyle yani

• yok daha neler bazı hocalar vardır gozunu bırıne kılıtleyıp bakarlar konsantrasyonla ılgılı bısey emın ol herkesın gozune bakıyordur 40 dakıka sana sabıt degıldır yanı

• dua et gözüne bakıyor. baska yerlere odaklananlarda var

• Hoşlanıyordur ki.

• acaba verir mi?

• güncelleme : psikologa git.

• Bakası gelmiştir.

Yükleniyor...