• Sor
  • Bence

Erkekler sevdikleri kız hakkında erkek arkadaşlarından fikir alırlar mı ya da dedikodusunu yaparlar mı?

erkekler sevdikleri kız hakkında erkek arkadaşlarından fikir alırlar mı ya da dedidokusu yaparlar mı iyi ya da kötü

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• Erkeklerde bu olmaz hele ki ciddi bi ilişkiyse kati suretle olmaz...Fazla kız arkadaş muhabbetleri bile geçmez sadece bazen araları açıktır nasıl davranması gerektiği konusunda yardım alır...Yani kızlar daha esnek böyle konularda sanırsam...Kızlar yatak odası muhabbetlerine kadar anlatabiliyorlar.

Erkekler Ne Diyor 17

Kızlar Ne Diyor 8

• Bu her iki taraf içinde doğru değil bence insanlara göre düşünüp harekt edenleri sevmiyorum.O zaman kimse mutlu olmayı beklemesin hayatında.

• Yapanda var yapmayanda

• evet yapıyorlar iyi bilirim

• Kesin yaparlar..

• tabikide konusurlar erkekler kadınlardan daha cok heyecan yapar öyle durumlarda

• biz kızlar anlatırız çünkü arkadaşlarımıza çok güveniriz ama erkekler anlatmaz bence mesela sevgilisini anlatırken o kişilerin sevgilisini aklına getirmesi delirtir

• gerçekten yakın bir arkadaşıysa fikir alabilir ciddi bi konuda ama bence oturupta dedikodusu yapmazlar

• erkeklerin yorumlarını okudum da kızlarda da tam tersi :) herşeyi bilir ve anlatır neredeyse bütün kızlar :)

Yükleniyor...