Erkekler sevdikleri kız hakkında erkek arkadaşlarından fikir alırlar mı ya da dedikodusunu yaparlar mı?

erkekler sevdikleri kız hakkında erkek arkadaşlarından fikir alırlar mı ya da dedidokusu yaparlar mı iyi ya da kötü

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Erkeklerde bu olmaz hele ki ciddi bi ilişkiyse kati suretle olmaz...Fazla kız arkadaş muhabbetleri bile geçmez sadece bazen araları açıktır nasıl davranması gerektiği konusunda yardım alır...Yani kızlar daha esnek böyle konularda sanırsam...Kızlar yatak odası muhabbetlerine kadar anlatabiliyorlar.

Erkekler Ne Diyor 17

• Özel hayatımı paylaşmıyorum hiçbir zaman .

• fikir almak dogal..mesela ilişki başlagıncında bu kız nasıl diye sorarım..ortak arkadaslara ona göre davranırım ya da ayrılırım..ya da daha degişik durumlar olabilir konuşulur..

• bir erkek olarak özelımı hıc bır arkadasımla paylaşmadım ama anlatılırsa dınlerım ;)

• Asla.Hoşlandığım bir kızı sevgilim olmadan önce kimseye söylemem.Ayrıca ileride sevgilim olabilecek bir kızı dedikodu malzemesi yaptırmam.

• Fikir alabilirler ama dedikodusunu yapmazlar ayda ben şahit olmadım hiç ama SEvdiği kızlar hakkıdna bak ;)

• Sanmıyorum her erkek bir rakipdir o kişi icin. Özeli anlatmak olmaz .

• eğer sevdiğim kızla çıkıorsam konusunu bile açmam bana açan da olmadı

• sizin kadar yapmazlar

• sızın kadar olmasada yaparlar

• ne fikir alırım ne dedikodusunu yaparım

• Kesin yaparlar fikir alırlar konuşurlar.Tabi herkes değil çoğu diyelim.

• kendı fikrimi kendim bilirim ben

• Hemde ne biçim :)

• erkeğe göre değişir kıskançsa asla o konuyu açmaz.

• ikisinide yapmam

• kızlar kadar erkekler dedikodu yapmıyor

• aynen yapılır dedikodu

Kızlar Ne Diyor 8

• Bu her iki taraf içinde doğru değil bence insanlara göre düşünüp harekt edenleri sevmiyorum.O zaman kimse mutlu olmayı beklemesin hayatında.

• Kesin yaparlar..

• evet yapıyorlar iyi bilirim

• Yapanda var yapmayanda

• tabikide konusurlar erkekler kadınlardan daha cok heyecan yapar öyle durumlarda

• biz kızlar anlatırız çünkü arkadaşlarımıza çok güveniriz ama erkekler anlatmaz bence mesela sevgilisini anlatırken o kişilerin sevgilisini aklına getirmesi delirtir

• gerçekten yakın bir arkadaşıysa fikir alabilir ciddi bi konuda ama bence oturupta dedikodusu yapmazlar

• erkeklerin yorumlarını okudum da kızlarda da tam tersi :) herşeyi bilir ve anlatır neredeyse bütün kızlar :)

Yükleniyor...