Kadınlar neden bu kadar alıngan, kırılgan, hassas?

nispet sorusu değildir,o şekilde algılamayınız mümkünse,yada siz bilirsiniz nasıl algılamak istiyorsanız öyle algılayınız..

Güncellemeler:
amaç her ne kadar nispet yapmak değilsede genelleme yaparken birbirimizin hakkında,
bizler için kadının bir anne,abla,kız kardeş,eş ; sizler içinse baba,ağabey,erkek kardeş,eş olduklarını unutmayalım,iyi akşamlar...
kendi adıma ben sizlersiz bir hayat düşünemiyorum her halinizle bence bambaşka bir renksiniz :))

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Tripcan erkekler yok yani

• olmazmı,tabiki vardır,ama bu soru size özel,bizlere değil :p

• Öncekileri Göster
    • trip yapma bana :)) şaka yaptım :)

• ne sandın sen beni tripcanmı? :D :D :D

Kızlar Ne Diyor 13

• Duygusallık ve hassaslık biz kadınlara bahşedilmiş.

• Varya... neyse, neyse Ben bişi demiyeyim...

• tamam istediğim gibi algıladım

• yani ?

• yaradılıs kanunu yukardakina sor?

• Sen sorsan da bize söylesen olma mı?

• gidince sorar mail atarım :))

• Erkeklerden de kendilerinden ödün vermelerini beklerler ve yapıları dolayısıyla olmadığını görünce kırılırlar alınırlar içlerinde büyütürler .

• bız neden bukadar karmaşığız

• bak o yönünüzü atlamışım :)

• ayıp ettın:(

• Hassas varliklariz biz ne yapa biliriz

• Kadınları, anlamaya çalışmak yerine sadece sevseydiniz; belki de sizi terk edip gitmeyecektik..

• Biz kadınlar hepimiz birer çiçeğiz :(

• asma yüzünü,aksini iddaa etmedim ben..

• Öncekileri Göster
    • Evet yahu ...! harbiden öylesiniz de .. Acep Şair neden .. " Men sana gülüm diyemem, çünkü gülün ömrü kısa olur, men sana...! " demiş kine ... :-)) .. kih.. kih.. Anladın Senn..

• Aus : :(((((((((((((((8888 dostum

• öyleyim malesef.

• sen düşündüğüm burcummusun,iki yada üç nick kapatan melankolik :)

• Öncekileri Göster
    • teşekkürler..kendimi bu kadar net göstermiş olamama ben bile şaşırıyorum..:)

• ricalar efenim :p

• Sözlükte yer alsak öyle açıklanırız heralde gerçekten hassasım

• valla bi bayan olarak bunu ben bile anlamıyorum keşke böyle olmasak

• Soruyu anlamadım

• linki ; ima kısmını anlayamadığını düşünerek verdim,yoksa sorunun gayet net olduğunu düşünüyorum..

• bu soruyu sormak sizce biraz abes gelmedi mi? eee erkeklerde neden odun dersiniz şimdi? insanların yaradaılışında farklılık olduğunda..kadınların bünyeleri zayıf olduğu için hasssas ve kırılgandır :))

• bana bir ilki yaşattın gizli kullanıcı,sorularıma cevap verme nezaketini gösteren her kullanıcıya mutlaka artı verirdim,ilk kez eksiledim,bizi odunlukla itham eden şahsiyetinde sen olduğunu varsayarak..soruda abes bir noktayı ben göremedim alıngan,kırılgan yada hassas değilseniz alınmayın lütfeo zaman...

Erkekler Ne Diyor 4

• Attığın linkteki soruya cevap vermedim ama cevabına + bastım.Gizli kullanıcı belli ki gereksiz insan, yorum yapmaya bile değmez...Hala dünyanın kendi etrafında döndüğünü düşünen insanlar var...

• O şekilde davranışlar sergileyerek Kadın/ Kız oldunduğunu sandıklarından desemm...kih..kih..kih..

• bal gibi nispet sorusu kimi kandırıyon :)

• :D değil,değil...

• güçlü kadın ne yazıkki azınlıkta kalmış

Yükleniyor...