Aslan burcu erkekler sevgilisinden nasıl davranmasını ister?

sevgilim aslan burcu onu kendime baglamak istiyorum nasıl davranırsam onun için özel olurum?Lütfen ciddi olalım çakarım ha.

Cevabın Var mı?

Gizli Kullanıcı paylaşımına izin verilmiyor

0/2000

En İyi Cevap

• aslan burcuyum bende bir düşündüm sen söyleyince ayrıca bu nasıl bir tehdittir onu da görmeden edemeyeceğim. Sakın sen şunu yapamazsın bunu edemezsin deme, aslan burcunun sürekli pohpohlanmaya ihtiyacı vardır hep destekle gaz ver, yüzüne karşı öv onu, gururunu kıracak şeyler yapma, güvenini kazan ona aitmişsin gibi davran, onun olduğunu hissettir( böyle davranmak zorunda değilsin ama onu hissettir bi şekilde), cesur ol sakın bütün kararları ona bırakma kendi kararlarını kendin ver, sorumluluk almayı bil ama mutlaka onunkilere de saygı duy. Yeter bence bunları yaparsan

Erkekler Ne Diyor 12

• Dişi aslan gibi.. :P

• öncelikle nabzı iyi tut.. gün içinde ruh hali tez değişebilir.. çaktırmasa da öyledir inan.. onu elinde tut.. her zaman..çünkü çok sever , doğru.. ama çok eşlilik horoskobunda var bi kere onun.. bunu unutma.. ( yani bu duygusunun açığa çıkmasına izin verme.. sadece seni sevmesi yetmez, sadece seni becermek istesin ;) başkasını değil ) not : kinayeden anlıyorsun değil mi?

• bi s..kim anlamadım.

• Öncekileri Göster
    • bir çok ilişki yaşamış, ve yaşayan arkadaşlarımdan da tecrübeler kazanmış, hatta bir aslan burcu erkeği olarak söylüyorum: vallahi de billahi de öyle dediği gibi ciddi falan değil.. seni hep yedekte hep cepte görüyor. ahan da nokta. başka yoruma gerek yok yani. noktaaa. ..

• ileride anlaşılır

• guzel davranmalarini ister

• iyi davranmasını

• güzel davranmasını

• link sibel uresın gıbı olsun ıster

• Bir aslan erkeği olarak açıkça söyliyim, sevgilisinin ona itaat etmesini ister, sevgilisine gereken saygıyı göstermek ister ama kendi fikri önde geldiği için sevgilisini görmez. Aslan erkeğine bişeyi kabul ettirmek için önce poff pofflayacaksın sonra şutu çekeceksin yoksa yüksek egosuyla en net cevabı "hayır"dır. onun gözünde özel olman çok zor sadece o isterse sen onun için özel olursunonun isteyeceği kadın tipi de çekici cilveli temiz nazik ve hanım hanımcık biri ceylan misali:)

• aslan erkeği liderdir. sözünü yapılmasını ister. kimseden akıl istemez. muhabbetçidir. esine baglıdır durusttur

• Ben de Aslan burcuyum. Aslan erkeğini kendine bağlayamazsın anca o isterse seni kendine bağlar.

• evet farkındayım ama bende koc burcuyum

• Zaten kadın milleti nerde boş iş var onun peşinde. Burçlara göre adam tipi yoktur. Bunu anlatamadık gitti. O zaman dünyada 12 çeşit adam var. Burçlar 12 tane olduğu için.Burca göre fal bakmak, buna inanmak ancak işi gücü olmayanların uğraşısıdır.

• burçlara inanmıyorum

• Bence burçlara inanma hepsi saçmalık yani bir kişiyi burçlara göre değerlendirirsen yanılırsın.

Kızlar Ne Diyor 10

• Ben Aslan burcuyum pek fazla inanmasam da yine de yardımcı olmak adına bir çaba göstereyim.Biraz zor bir burcuz.Hep ben hep bana anlayışı gelişmiştir bizde bunun üzerinden gidersen amacına ulaşırsın.

• hırslıdır övülmek ister

• Ona ölüp bitiyormuş gibi yüceltmen lazım sürekli poh pohlamalar :)) Zordur aslan. Kadını da erkeği de :)))))Uçma bu arada bana. ciddi söylüyorum. Aslan burcunun özelliklerine bak kendilerini dünyanın merkezi zannerderler ;) link ve link

• ağırbaşlı, sessiz sakin anlayışlı nazik ve akıllı olmalısın.. gevezelerden hoşlanmıyorlar diye biliyorum

• sürekli ilgi böyle bi ağız yanak burun mıncırma ister ayaklarını yıkasın kadın sürekli ilgilensin canm desn cicim desin sürekli iyi yönlerini övsün sevglisi , ister

• Vereceksin gazı, denendi onaylandı.

• ilgili.

• öv.öv.öv.öv.öv.

• sewgilim aslan burcuydu yani eski sewgilim.biraz pohpohlanmaktan hoşlanırlar ama yükselenleri de çok etkiliyo o da önemli

• evet pekı pohpohlanınca ılgıyı azaltıp dısarı yonelıyorlar mı

• walla hepsi aynı mıdr bilemem ama ilgiyi azaltmamsı için bakmlı olmalsn.bende daha yeni okmştm ki aslnlar yanlarında gururla taşıyblckleri gibi bakmlı güzel kadınlr isterlermş ama kendlerini de gölgede bırakmıcakmş faln ben aslnla yapamadm :) inş sen mtlu olursn

• vahşi olmalı kanımca.

Yükleniyor...