Hayallerinizin sınırı var mı, gerçek olmayacağını bildiğiniz hayaller kurar mısınız?

fridadandiegoya
Ben gerçek olmayacağını bile bile hayal kurduğum zaman kendimi kandırıyorum gibi hissediyorum. Hayallerim bile gerçekçi oluyor. Az hayal kurarken bulsam bile kendimi gerçek hayata dönmem kolay oluyor.
Garip miyim ben?
Sizin hayal dünyanız ne alemde?
Hayallerinizin sınırı var mı, gerçek olmayacağını bildiğiniz hayaller kurar mısınız??
Hayallerinizin sınırı var mı, gerçek olmayacağını bildiğiniz hayaller kurar mısınız?