Herkesin olmasını istediği bir dileği vardır; senin olmasını çok istediğin dileğin hangisidir ve bu dilek sizce gerçekleşir mi?

Affedilmeyen u
Herkesin olmasını istediği bir dileği vardır; senin olmasını çok istediğin dileğin hangisidir ve bu dilek sizce gerçekleşir mi?
Herkesin olması istediği bir dileği vardır
olmasını çok beklediği sürekli düşündüğü onun hayaliyle yaşadığı
sürekli olması için çabaladığı
peki senin olmasını istediğin dileğin nedir?
Sence o dileğin olma ihtimali nedir?
Herkesin dileklerinin olması dileğiyle

Herkesin olmasını istediği bir dileği vardır; senin olmasını çok istediğin dileğin hangisidir ve bu dilek sizce gerçekleşir mi?