• Sor
  • Bence

Sanırsam çok sıkıcı biriyim

Hangi kızla takılsam bidaha o kızdan ne mesaj gelir ne bişey.. Hadi bir yere gidelim dediğimde bir bahane uydurur kaçar...Bu yüzden kendimden hep nefret ettim , edicem.Bu durumdan kurtuluş yoluda yok dimi ? Ölene kadar hep böyle mi olucak ?

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• Neden olumsuz bakiyorsun bence senin ozelliklerinide begenen kizlar cikar elbet

• napsınlarki sus pus birini.. gerçi o kadar sus pus biride değilimde neyse..

• Öncekileri Göster
    • Dert etme yasindan kaynakli bence biraz daha olgunlasman gerekiyor. Ayrica sevilmek icin konuskan biri olman gerekmiyor

• teşekkürler azda olsa iyi geldi

Kızlar Ne Diyor 2

• Bende ilk tanistigim insnlara karsi susuyorum sonradan aciliyorum bence sende yaninda rahat edebilcgin bir kizla takil

• haklısın

• kendinden daha sıkıcı bir kız bul... ona çok eğlenceli gelirsin...

• şuan o durumda olduğumdan bu yazıyı yazdım. ve bu kızdan baya bir hoşlanıyorum.. ama benim gibi sıkıcı birini napsın ki

Erkekler Ne Diyor 2

• manyakmısın özgüvenını yitirme

• Karakter mi derler.. Huy mu derler bilemem.. Ama tek bildiğim ölene kadar böyle olucağı.

• Öncekileri Göster
    • Bulduğum var ki bu yazıyı yazdım.. Sanırsam onada çok sıkıcı geliyorum ve bu kızı deliler gibi seviyorum off ya off :(

• arkadaşım bunaltma kızı ozaman

• Hiç konuşamıyorsun espri yapamıyosan bile saçmala ve boş konuş

• aynen dediğin gibi yapıyorum ve salak konumuna düşüyorum salak dedikleri oluyo.. ve en nefret ettiğim şey birinin bana öyle salak demesi..

Yükleniyor...