• Sor
  • Bence

Bir erkek neden hoşlanıyormuş gibi yapıp sonra hoşlanmadığını belli edicek hareket yapar?

Soru gayet acik.Bir erkek neden hoşlaniyormuş gibi davranip sonra hoşlanmadigini gosteren bir hareket yapar? Seni arkadasima ayarlayim... Daha Fazla

En İyi Görüş

Erkekler Ne Diyor 11

• Belki karşı taraf yanlış anlamıştır.

• Eğlencesine. zaman geçsin diye illah birşey arama lisede çok yaptık. sonra gülmeye başlıyorsunuz durum ciddi olunca aradan sıyrılmak gerekiyor

• :D lan baktı sen yüz vermiyon ona en azından yabancıya gitmesin aya yapıyo ya da cıktın var mıonu soruyo aklınca

• beyin frekansları uymadığı zaman yan çiziyor elektrik almıyor dış görünüşüne aldanıyor tanıdıkca soğuyor...

• Sana arkadaşca yaklaşması hoşlanıyor anlamına gelmez belkide sen öyle görmek istemişindir

• Hayir arkadasca yaklasmadi ya da oyle yaklasti ama hoslaniyomus gibi davrandi bilemiyorum

• Erkek hoşlandığı kızdan çekinir biraz kalabalık ortamlarda sürekli gözü onda olur bunu farkedersin sürekli buluşmak ister cok azda olsa kıskandığını belli etmeye çalışır v.s v.s

• dönek işte.

• kişiliği bozuk onun..

• erkeğin o...pusu

• Senden hoslanıyordum ama sonra kafasında sorular olusmustur belkı benı reddeder. bana bakmaz . su tıpe bak der kendı kendıne korkar ya da karsısındakı kısıden ılgı gorememez yanı karsıdakınınde ondan hoslandıgını anlayamaz hersey olabılır yanı boylebır durum senın basına geldıyse dur ve kendıne bak ben bu cocuga hıc ılgı gosterdımmı ılerlemesı ıcın bır yol yaptımmı ?

• Gayet duzgun bir sekilde konustum sonra aniden boyle bir sey yapti..Aslina bakarsan cok umrumda degil ama amacini merak ettim

• Öncekileri Göster
    • Ben tersleyince de kac kere mesaj atti ozur diledi ama cevap vermedim ? Cevap vermeli miyim acaba

• Arkadasın sana karsı kotu bir sey yaptıgını gormedım ben sadece saka yapmıs olabılır yanı saka olmasa bıle yanı kotu degıldı yaptıgı tabı gercekten dedıgı senı arkadasa ayarlıyımı bunu soylıyen bır erkek ya senden hoslanıyordur ve sana saka yapmıstır daha dogrusu yaptıgını zannetmıstır ya da sena karsı hıcbır ılgısı yoktur gayet cıddıdır bence mesajlarına cevap verebılırsın bır sıkıntı goremıyorum belkı hayatının askı kacırıyorsun olabılır hem ozur de dılemıs yanı ama arana mesafe koyarak yaklas :)

• seni görünce siki kalkmıştır öyle davranmak zorunda kalmıştır düzken hoşlanmamıştır

• eyer sizden etkilendiyse hoşlandıysa siz ona pas vermediyseniz vazgeçmiş olabilir

Kızlar Ne Diyor 4

• Önce tanışayım diyor sonra yedeğe alıyor.Klasikleşmiş bir metot artık...

• ALLAH korkusu olmayan bırıymış çünkü bilmezmı o kişi kalp kırmak kul hakkıdr insanla eglenılmez o kışı unutmasınkı hala dünyada ve belkı bır gün o acıların en buyugunu yasıycak böle kçk bişeydr bişey olmaz demesın kimse kötülğn küçüğü buyugune davettr

• ağırdan satıyo kendinii. ondan önce sen onu sat bebim amacına çabuk ulaşsın :D

• Hahaha dogru soyluyorsun :)

Yükleniyor...