• Sor
  • Bence

Trip nasıl atılır bir anlatın kızlar...

ne kadar kızarsam kızayım uzun sürmüyor hemen yumuşuyorum. kendimi ağırdan satmak istiyorum biraz ki hatasını anlasın. var mı altın öneriler?

Güncellemeler:
trip atan kizlari ustunde tutan erkekler benle alay etme hakkiniz yok :D
sorumun sacmaligina baslikta vurgu yapmistim ama degistirilmis :/

En İyi Görüş

• link ilk aklıma bu geldi :D işte sen ! demişti bana erkek arkadaşım:D valla bence kararlı olmaktan geçiyor:P.ya gerçek anlamda kızmıyorsun ya da erkek arkadaşın kızdıracak bir şey yapmıyor bahane arıyorsun bilemedim :)

• hic kaprisli degilim ve bunu kolay lokmaymisim gibi yorumlamasindan cekiniyorum sadece.

• belki senin uyumlu biri olduğunu da düşünüyor olabilir.tersten bakma bence :)

Erkekler Ne Diyor 6

• bana trip atacak kız anasının karnından doğmadı henüz:DDDDDDD

• çok kaba yorum yazdın ya olmadı yakışmadı size

• kötü bi gün geçirdim ..kusura bakma

• yandan çarklı ÇKF, doğdu hatta 29 yıl oldu hııııııııhhhhhh :P

• biz erkeklere göre kızların en büyük tribi ilgisizlik..

• neden trip peşindesin. yüzüne söyle hatasını direkt. oturun istişare yapın orta yolu bulun. trip çözüm doğurmaz sorun doğurur. bigün biriken şeyler patladı mı sonu ayrılık olur.

• yuzune soylesem de degisen birsey olmuyor kendisi de ayri bi tripcan zaten :)

• işte trip attığını söylemen de çözüm olur. oturup konuşmak en doğrusu bence. onu da eğitrebilirsin.

• Ölmek istiyorum

• kağıtların içine trip yaz , top şekline getir ,kafasına at

• adam seni çözmüşse iş bitmiştir uğraşma boşuna

Kızlar Ne Diyor 14

• İlgilenme , arama sorma az sabret ...

• aferin bak beceriyosun...

• tek yaptıgım tl kapatıyorum.iş yerini arayıncada yok dedirtiyom falan hahahah

• Tersle

• Bence bir kızın bir erkeği terslemesi, o kızın eceline susamış olması anlamına gelir. Ben olsam bıçaklarım.

• benim aklıma da bu geldi :\ trimpot link

• konusmican, ilgi göstermicen, ters cevap vercen.. suscan falan :D tripin en alasini atarimda :D burda anlatmak biraz tuhaf geldi :D

• Bana bir kız arkadaşım senin bu maddelerle yazdığın tripleri atacak var ya kızı canlı canlı gömerim heyyy yavrum heyyyy hele bir denesin bakayim hayattan erken emekli olur. Anladın sen onu...

• Bilmem hiç yapmıyorum .p

• trip iyi bişey değil..atmam atanada mani olmam..gülerimm...

• güncellemende atmissin tribi ^^

• hakli degil miyim? el yazmayi da unutmusum :D

• Kağıda trip yaz at :)))))

• telde aradığında lafın ortasında hadi işim var kapatıyorum de kapat buda bir triptir

• ama kabalik olur bu

• Öncekileri Göster
    • sorun da bu galiba, trip atarken bile kibar olmayi düsünürüm ben :D

• sende kızdığın zaman yaparsın bunları

• hıh yaparsan trip atmış olursun.

• olacak olacak

Yükleniyor...