En yoğun, en ağır duygu hangisidir?

Şıkları kendime göre hazırladım tabii ki. Ama diğer seçeneği de koydum.
En yoğun, en ağır duygu hangisidir?
Sizin için, altından kalkması en zor duygu nedir? Geçmişe bir göz gezdirin. Dibe vurduğunuz anda hangi duygu hakimdi size?

• Çaresizlik duygusu. Ne yapacağını, kime sığınacağını bilememek. Hatta yardım isteyeceğin birinin bile olmaması.
    A seç
  • Bilinmezlik duygusu. Merak duygusunun çok derinindeki hali. Tahmin bile yürütemeyeceğin olaylar karşısında korkuyla karışık bir duygu. Ama endişenin de nirvanası.
    B seç
  • Muhtaç olma duygusu. Sevmediğin insanın ayağına gidip yardım dilenmek zorunda olman.
    C seç
  • Pişmanlık duygusu. ''Keşke'' ile başlayan her bir cümle.
    D seç
  • Aldanma duygusu. Ya da diğer adıyla ''aldatılma''. Ama sevgili olarak değil, sadece. Her türlü ''güven'' duygusuna ihanet.
    E seç
  • Nefret duygusu. Adama her şeyi yaptırır.
    F seç
  • Diğer.
    G seç
Cinsiyetini belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim
Güncellemeler:
Diğer seçenekleri de işaretleyin onlar gavur çocuğu mu :(

4|2
5029

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 28

• "Gidecek başka kapım yok" derler eskiler... Şimdiki nesil için ne anlam ifade eder bilmiyorum. Bu deyim zaten hepsini kapsar... Ve dayanabilmek için birşeye fedakâr olmalı... Çocuklarına mesela...

Ama hepsi sosyal varlık olma çabamızdan doğuyor... Bence...

1|0
    0|0
  • Insanoglu genelde olumlu duygularin kacisi olarak görüp olumsuzlugun kacisi olmadigini düsünür..
    Ama aslinda olumsuzlugun caresi vardir..
    Insanin yasadigi seyler..
    Misalen sokakta yürüyorken sana gülümseyen bir bebek gördügün zaman olumsuz duygulardan kurtulup..
    Yahu ne güzel bir bebek diyebiliyorsun..
    Ama tabi insan kendini melankoliye ve olumsuzluga ne kadar cok baglarsa o kadar cok bagimli kalir.. :/

1|0
    0|0
  • Olumlu duygular olumsuzlardan daha yoğun olabilir diye düşünüyorum ama olumsuzlar arasından çaresizlik dedim. Kurtulma umudun olduğu sürece acın hafifler ama çaresizlik çılgına çevirir insanı diye düşünüyorum. Sorunu artıladım bu sitede az görülecek türden güzel soru.

1|0
    0|0
    • Hayatın büyük bir çoğunluğu üzüntüden, mutsuzluktan ibaret olduğu için o yönde sordum. Olumlu duygular çok yoğun yaşansa da uzun sürmüyor. Teşekkür ederim ^_^

• teşekkürler:)

• Rica ederim ^_^

• Aldanma, aldatılma duygusu kesinlikle. Söylediklerinin diğer hepsi insanın kendi içinde olan ve zamanla geçebilecek şeyler, kimi için kolay kimi için zor ama geçecek şeyler. Aldatılmak, ahmak yerine konulmak, ihanete uğramak zamanla geçmeyen bir şey.

Söylememişsin ama Yokluk'la kapışır. İkisi de seninle alakalı değildir, çözüm üretemezsin, içinde yara gibi, eksik bir organın gibi seninle gelir her yere.

1|0
    0|0
  • Bir oğlak olarak kesinlikle e fakat diğerleride var biraz.

1|0
    0|0
  • Çaresizlik tabii ki.

1|0
    0|0
  • Niye hep kötü duygular? Hepsinden azar azar var.

1|0
    0|0
    • Çaresizlik yok ama. Elhamdülillah o duruma düşmedim düşmem de.

• ''Ağır'' sözcüğünü genelde kötü anlamlarda kullanırız. Örneğim; ''yaşadıkları çok ağır, altından kalkabilir umarım'' gibi

• Peki öyle olsun

• En yoğun aşk
    En ağır çaresizlik

1|0
    0|0
  • Her şeyin temelinde nefret ve bunun kinetiği kavga yatar. Kavga olmasaydı hayat olmazdı.

1|0
    0|0
  • çaresizlik gibisi yok galiba..

1|0
    0|0
  • Ne yalan söyleyeyim hiç dibe vurmadım :D bilemedim o yuzden

1|0
    0|0
  • çaresizlik..

1|0
    0|0
  • en kötüsü çaresizliktir.

1|0
    0|0
  • C şıkkı

1|0
    0|0
  • pişmanlık

1|0
    0|0
  • Dünya da bu kadar çok insan yaşarken kendini yalnız hissetmek.

1|0
    0|0
  • Çaresizlik

1|0
    0|0
  • C şıkkı. Sadece okumak bile sağımın solumun kasılmasına neden oldu..

1|0
    0|0
  • Çaresizlik mantıken diğer tüm şıklarla aynı kapıya çıkıyor...

1|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    8

Kızlar Ne Diyor 49

• Çaresizlik ve tarif edemediğim bir duygu.

1|0
    0|0
  • Çaresizlik bana göre..
    Ne olacağını Ne yapacağını bilememek gerçekten acı verici..

1|0
    0|0
  • Nefret diyorum. Gözünün hiçbir şeyi görmemesi büyük sorun.

1|0
    0|0
  • Çaresizlik diye bişey pek yok gibi Allah'a inanınca , ama belirsizlik var ya , o öldürüyor işte insanı bazen

1|0
    0|0
  • çaresizlik diyenler Allahı yok sayan kişilerdir herseyin çaresi vardır. her zaman umutlu ümitli sabırlı olmak gerek. ben çaresinin olmadıgını bile anlasam direkt umut dolu ümit dolu bir sekilde pozitif yaşıyorum. ve en sonunda bir ışık doğuyor. en kötüsü pişmanlıktır. digerlerinin bir oluru vardır bir olu vardır ama 'keşke' dedikten sonra insan kahırlardan kahır yaşar pişmanlıktan inim inler.

1|0
    0|0
  • Çaresizlik çok çok başka.

1|0
    0|0
  • Hepsi çok zor ama bence çaresizlik duygusu hepsine ağır basar.

1|0
    0|0
  • Nefret kesinlikle

1|1
    0|0
  • Çaresizlik ve korku. Seninle değil sevdiklerinle bunlarla sınanmak.

1|0
    0|0
  • Çaresizlik demiştim ama aldanma da çok ağır

1|0
    0|0
  • Nefret ve çaresizlik en ağırı.

1|0
    0|0
  • Çaresizlik kesinlikle..

1|0
    0|0
  • Bence Çaresizlik Elinden bir şey gelmemenin acısını iniş takımları olmayan melekler bilir Bir arabanın farlarına kilitlenip kalmış sincaplar bilir Suyun dibine ağır ağır çöken taşlar bilir.

1|0
    0|0
  • Nefret

1|0
    0|0
  • Bence çaresizlik duygusu Allah inancı olan insanlarda olmaz diye düşünüyorum. Bilinmezlik duygusu biraz bana psikolojik gibi geldi. Kaygılı olma hali gibi. Muhtaç olma zor bir durum ama ağır bir duygu mu? Bilemedim. Aldanma duygusu beni korkutmuyor artık. Çok yaşadım. Nefret beni yıkacak bir duygu değil. Güçlendirebilebilir. Sanırım benim için cevap "Diğer". ☺️

1|0
    0|0
  • caresizlik biraz da arafta olmak

1|0
    0|0
  • İstenmeme duygusu

1|1
    0|0
  • Çaresizlik 😥

2|0
    0|0
  • Nefret ve aşk