4444 tefriciye duasını okuyan var mı?

aranızda bu duayı herhangi bir dilek için okuyan ve sonucunu gören var mı ?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• her duanın zamanı vardır sonucunu gören varmı demek anlamsız. Kesinlikle sonucunu Allahtan bekleyiip okumayı denemelisiniz.

• evet o da doğru.

Erkekler Ne Diyor 12

• İlk defa duydum, 4444 sanki çagrı merkezi numarası gibi, ne için okunuyor bu dua.

• Duayı okumanız başlı başına bir yarardır , dilekler kabul olmasa bile .

• kesinlikle çok doğru,teşekkürler.

• Öncekileri Göster
    • amin Allah razı olsun.

• Amin ecmain .

• Bu dua çok iyidir.tüm insanlık okumalı

• teşekkürler.

• sanırım selati tefriciye den bahsediyosun evet çok faydalı tesbih ile okunup çekiliyo ama 4444 defa değildi sanırım tam olarak bilmiyorum ama annem ben askerdeyken baya bi okumustu her dua gibi faydası vardır.

• açıklamalara göre 4444 defa okunuyor diye biliyorum ben, Benim annemde çok okudu,kardeşim hakkari çukurcada topçu komandoculuk yapıyordu ve kuzey ırak sınırlarına gönderilecekti,her telefon konuşmamızda çatışma seslerini duyuyorduk. Annem ve anneannem bu duayı okudular sağ sağlim gelsin diye,aradan 2 ay geçti ve kardeşimi sağlık sorunun varmış deyipte izmir bornovaya tu general şöforü olarak gönderdiler.Halbuki kardeşimin hastalığı yoktu.

• bende hakkari yüksekovada yaptım abin çok şanslıymış annenin duaları kabul olmuş benimde tek sansım ölmeden gelmek ti sanırım neyse annelerin duaları kabul olur:)

• Okudum da sorun bn de galiba olmayınca olmuo

• Kalpten okunduğu takdirde gerçekten istenen şeye ulaştırabildiğini duymuştum

• hıc duymadım

• Ben ilk defa duyuyorum bir araştırma yapayım.

• hadi bakalım

• bıtse de gıtsek artık mantıgıyla oku babam oku mantıgıyla okursan 44444444 kere okusan da fayda etmez...eger kalpten okursan degıl 4444 kere 1 kere bıle okuman yeterlıdır...ınanmayın boyle seylere hepsı hurafe...4444 kereymıs...bır de derler kı ne eksık olacak ne de fazla:) gulermısın aglar mısın...sevgılıye yapılan ıyılıklerın bıle cetelesı tutulmazken en buyuk sevgılıye yapılması ıstenene bakın...

• sana diyeceğim tek şey, herkes kendi ekseni etrafında dönsün,eğer bir başkasının ekseni etrafında dönersen yörüngeni kaybedersin.

• Öncekileri Göster
    • +1

• ben hıc bır duayı ti ye almadım almam da...ben duaların sayılara esir edilmesine karsıyım..dedıgım seyı ıyı anla anlayamıyorsan da uykunu daha fazla bekletme

• Ben hiç okumadım ama kalpten okunan her dua mutlaka yerini bulur.

• çok doğru.

• onu okuyacağına cevşenül kebir oku en büyük duadır ha biraz uzundur ama hemnce bitmesi gerekmiyor öyle değil mi?

• bi kere başladım artık,sanki adak adamışım gibi oldu

• Öncekileri Göster
    • Allah razı olsun

• amin cümlemizden...

• başka dualar var.ayrıca samimi bir dua bile yetebiliyor.kezül arş duasını da okuyabilrisiniz.

• teşekkürler.

Kızlar Ne Diyor 10

• Bi tanıdığım denemişti. İstediği çok zor bir şeydi. 1 ay içinde belli olcak sonucu.

• inşallah kabul olur,benimde bir tanıdığım hamile kalamıyordu,tedavilere falan derken maddi durumu da yetişmiyordu,bu duayı bitirir bitirmez çocuk sahibi oldu.İnanmak gerekiyor.

• Duymamıştım.Geçenlerde bir arkadaşım rica etti.Kırmadım.Onun için bana verdiği kadarını okudum.Umarım isteği kabul olmuştur.

• inşallah,söyle yarım bırakmasın .

• Bikaçkişiye dağıtmıştı.Bitti diye biliyorum

• :)

• Mutlak araştıracagım.

• ben okudum kendim tek başıma dileğim gerçekleşmedi ama hakkımda hayırlı değilmiş diye yorumluyorumm

• Cok kez okudum evet doru

• Sonucu illa ki olacaktır, öncelikle buna kuşkusuz inanmak gerek.Ben okumadım, ama sayısına dikkat edilmeli, ne eksik ne fazla tam yerinde olmalı diye biliyorum.

• evet bende öyle biliyorum.

• duymamıştım bunu... dilek için mi okunuyor ?

• evet öyle söylüyorlar başkaları da senin için okuyabiliyormuş ayrıca. Ve okuyanların çoğunun dilekleri kabul olmuş.Bende başladım işte istediğim şey oldu fakat yarım bırakınca ,bütün işlerim ters gitti :(

• Öncekileri Göster
    • çok teşekkür ederim.

• hiç önemli değil.Allah yardımcın olsun.

• bana okuyan olmuştu..faydası olup olmadığını hatırlamıyorum.tabiki çalışmadan ne kadar dua edersen et olmuyor.bir çaba göstermek lazım..

• kesinlikle

• oku bebem oku ne okusan kardır ALLAH kabul edsin seker

• sağol :))

• Her duanın bi sonucu vardır sen oku hep :)

• bu dua için çok kişi tavsiyelerde bulundu açıkçası,ben okudum 200 tane falan,istediğim şey oldu,ama biraz ara verdim 3 hafta sonra bütün işlerim ters gitmeye başladı :(

• Öncekileri Göster
    • aynen öyşe çok sağol.

• :) :)

Yükleniyor...