Ateist korkusu sizde de var mı?

Geçen internetten biiyle tanıştım. Çok güzel bir sohbete başladık. Ama konu en sonunda inanışlara gelince inanmadığımı söyledim. Hatun o gün bugündür offline

Güncellemeler:
Hatunla Sevgili Olmaya Yada İnternetten Hatuna yürümeye çalışmıyordum. sayın Kamuoyu

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Evet müslümanlari son senelerde korku basdi. Ateizm artisini anlamiyorlar, iclerinde soru isareti cikmaya basladi ve cogu Islami sorgulamaya basliyor ve kendileride Ateist ve Deist oluyorlar.

Buna karsi cikmak icin yobazlar yalanlar uydurmaya basliyorlar. Örnek olarak Ateizm, satanizme yönetiyor gibi yalanlar.

Daha gecen sene siz bir azinliksiniz diyen ve dalga gecen Müslümanlar bu sene "sözde" ateistlerlen tartisma sürdürüp, onlari bu tartismada yenip bunun Videosunu Youtube'a ekliyorlar.

Icleri korku dolmaya basliyor, Milli egitim bile yalanlarlan Din derslerinde Ateizme karsi propaganda yapiyor.

Ama böyle yalan haberler sayimizi artiracak. Insanlar uyaniyor, Islam kör inanc dini Akil, Mantik ve Sorgulama Islami parcalar.

Senin o kiz bu yalan Propaganda haberleri yutanlardan dir bu nedenle kacti gitti seni Satanizmle bir tuttu.

Bu daha baslangic, Ateizm daha Türkiyede baslamadi bilem, gelecek 1-2 senede yildirim gibi vuracak.

Uyanma zamani geldi millet. Sizi sorgulamaya ve düsünmeye davet ediyorum.

• CakmaUye dediklerin pek dogru degil ;) Fikirlerimiz , Imam Hatiplere kadar vuruyor.

link

Sorgulayan ve herseyi hemen yutmayan bir genclik yetisiyor.

• 1- korku bastığı filan yok çift taraflı tahrik politikası var

2-Dediğin benzeri yalanlar müslümanlar üzerine de atılıyor, bunu da görmezden gelmişsin.

3-ona bakarsan ateist bir kesim de"ahaha nasıl kapak yaptım donsuz müslümana " deyip bir de bunu paylaşıyor

4- yalan ve itiraf sayıyı arttırıyorsa bu müslüman kesimi daha da güçlendirir

En sonunda karşılıklı güçler dengeli hale gelince vah Türkiye'nin haline:) istersen öküze tap fakat karşındaki saygısız da olsa saygını bozup tansiyon YÜKSeltecek dereceye getirirsen ne sen haklı olursun ne de kimse bundan meyvesini alır.

• Ya birde Ateistleri kafa karışıklığı ile suçlayıp doğru yola çağırmıyorlar mı? En çok o tribe bitiyorum. Önünde yazılı kurallar olmazsa yaşamını idare edemeyen adam sensin ve benim mi kafam karışık. :)

Kızlar Ne Diyor 11

• Yanlis hatunlarla konusuyorsun fjshdjdhd

• Deneme Yanılmayla Öğreniyorum :)

• Ben insanların davranis standartlarina bakarım.. inanclarina degil

• O zaman keşke seninle konuşsaydım ama kısmt değilmiş :/

• bende müslümanım diyenlerle muhattabı kesiyorum herkesin kendi görüsü falan diyolar da eninde sonunda inanıslarını benimsetmeye calısıyolar

• Onuda ateist yapmandan korkmuştur avsjkdhggkljg :D Herkesin inancı kenedene :)

• herkesin inancı kendine niye korkayım ki beni ilgilendirmez erkek arkadaşım olurmu bilmem büyük konuşmamak lazım böyle konularda...

• ateist çok arkadaşım olmuştur. herkesin inancı kendine derim

• bence satanıst sandı o

baska acıklaması olamaz...

• Komikmiş.

• Ateist biriyle arkadaş olurum,konuşurum ama farklı bir şekilde hayatıma almam.

• İnsanların inançları beni ilgilendirmez. Tam tersi kız islamın güzelliklerini anlatmaya çalışabilirdi. Sadece senin için değil genel olarak. Allah ıslah etsin der geçerim.

• eksiler ateistlerden galiba. Tamda şuan ateistlerden korktum.

• Korkucak ne var

• Bende çok pis cee yaparım

• Çok pis bööö yaparım

Erkekler Ne Diyor 10

• Ateistlerin topunun canı cehenneme adamım!

• Dostum o hatun yobazmış bir insanla inancı içîn konuşulmaz öyle bir saçmalık olamaz bnde ateistim en iyi müslümandan dahi faydalıyım en kötü ihtimalle hoşgörülüyüm

• Hayranı olduğunuz sayfalardan birinin adminiyim.

( Çok iddaalı oldu )

Evet ateizm korku yaratıyor.

Ama araştırdıkça bize katılan insanlar var.

Hatta aylar önce sayfayı şikayet edip size küfür etmiştim şimdi özür dilerim, teşekkürler gibi mesajlar alıyoruz..

İnsanlar sorgulamaktan korkuyor ve sorgulayan insanları kötü görüyor maalesef..

• Aralarında :)

• Cok var xD.

Facebook'da sadece bunlar

-karekateist

-Sorgulayan

-Türkiye Ateistleri.

-Turan Dursun

-Bilimsel Felsefe

-Ateist Düşünce Kulübü

-Yanlış Gerçekler

-Düşünen Hayvan

- ve digerler.

Sende kendini süperstar yerine koymaya calisma :D

• Takip ettiğin özel sayfaları sayar mısın ?

• Öncekileri Göster
  • Bende ateist olmama korkusu var.

• dünyanın en barışçı en iyi niyetli ve sevgi dolu insanlarıdır ateistler . öyle değerli bir görüştür kü hangi toplumda oranları artarsa o toplum refah ve huzur toplumu olur dünyanın en refah ülkeleri arasına girerler. inanmıyorsanız bakınız: İsveç, norveç, danimarka, japonya(hepsinde ateist oranı % 70'in üzerindedir)

• Ateistliği bulaşıcı bir hastalık sandı zaar

• şimdi bu ateist korkusu mu oluyor :))

kız senden birşey alamayacağını düşünmüş olabilir bence

• senle ilgili bir gelecek görememiştir muhabbeti kesmiştir biz buna korku değil boşa zaman harcamamak diyoruz. Bu arada ataistede deistede müslümanada hırisiyanada saygım sonsuz.

• lkanfalanladÇDÇASfsdgn

Ben ateistlerle sohbet etmekten zevk alıyorum müslümanım

• cahillik diz boyu. salla gitsin

Yükleniyor...