Ateist korkusu sizde de var mı?

Geçen internetten biiyle tanıştım. Çok güzel bir sohbete başladık. Ama konu en sonunda inanışlara gelince inanmadığımı söyledim. Hatun o gün bugündür... Daha Fazla

Güncellemeler:
Hatunla Sevgili Olmaya Yada İnternetten Hatuna yürümeye çalışmıyordum. sayın Kamuoyu

En İyi Erkek Görüşü

• Evet müslümanlari son senelerde korku basdi. Ateizm artisini anlamiyorlar, iclerinde soru isareti cikmaya basladi ve cogu Islami sorgulamaya basliyor ve kendileride Ateist ve Deist oluyorlar.

Buna karsi cikmak icin yobazlar yalanlar uydurmaya basliyorlar. Örnek olarak Ateizm, satanizme yönetiyor gibi yalanlar.

Daha gecen sene siz bir azinliksiniz diyen ve dalga gecen Müslümanlar bu sene "sözde" ateistlerlen tartisma sürdürüp, onlari bu tartismada yenip bunun Videosunu Youtube'a ekliyorlar.

Icleri korku dolmaya basliyor, Milli egitim bile yalanlarlan Din derslerinde Ateizme karsi propaganda yapiyor.

Ama böyle yalan haberler sayimizi artiracak. Insanlar uyaniyor, Islam kör inanc dini Akil, Mantik ve Sorgulama Islami parcalar.

Senin o kiz bu yalan Propaganda haberleri yutanlardan dir bu nedenle kacti gitti seni Satanizmle bir tuttu.

Bu daha baslangic, Ateizm daha Türkiyede baslamadi bilem, gelecek 1-2 senede yildirim gibi vuracak.

Uyanma zamani geldi millet. Sizi sorgulamaya ve düsünmeye davet ediyorum.

• Ya birde Ateistleri kafa karışıklığı ile suçlayıp doğru yola çağırmıyorlar mı? En çok o tribe bitiyorum. Önünde yazılı kurallar olmazsa yaşamını idare edemeyen adam sensin ve benim mi kafam karışık. :)

• 1- korku bastığı filan yok çift taraflı tahrik politikası var

2-Dediğin benzeri yalanlar müslümanlar üzerine de atılıyor, bunu da görmezden gelmişsin.

3-ona bakarsan ateist bir kesim de"ahaha nasıl kapak yaptım donsuz müslümana " deyip bir de bunu paylaşıyor

4- yalan ve itiraf sayıyı arttırıyorsa bu müslüman kesimi daha da güçlendirir

En sonunda karşılıklı güçler dengeli hale gelince vah Türkiye'nin haline:) istersen öküze tap fakat karşındaki saygısız da olsa saygını bozup tansiyon YÜKSeltecek dereceye getirirsen ne sen haklı olursun ne de kimse bundan meyvesini alır.

• CakmaUye dediklerin pek dogru degil ;) Fikirlerimiz , Imam Hatiplere kadar vuruyor.

link

Sorgulayan ve herseyi hemen yutmayan bir genclik yetisiyor.