Hayal kurar mısınız?

Bazen olması pek mümkün olmayan şeyleri olmuş gibi tasvir etmek çoğu zaman bize tarifsiz bir mutluluk verir.
Bunu kimi zaman yalnız, kimi zaman sevdiklerimizle beraber yaparız ve gerçekten hayal kurmak gerçekleşme olasılığı hiç olmasa bile bir hayli keyif verir.

Siz kurduğunuz hayalleri gerçeğe yakın bir çizgi de mi, yoksa ütopik bir içsellikte mi yaşarsınız?Hayal kurar mısınız ??

1|0

En İyi Kız Görüşü

• 17-18 de dehşet kurardim bazen catlakligima denk gelirse ayaklarımın yerden kesilmesine izin veriyorum :)

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 30

• Çok fazla kurarım:) Hayalperestim, resmen:) Ama ütopik hayaller kurmam
    hepsi gerçekleştirebileceğim şeylerdir, imkansız görünse de.
    *Gecen bol olsun.*

0|2
    0|0
  • Olgun insanlar gerçeğe ve geleceğe yönelik hayaller kurarken olgunlaşmamış insanlar gerçekleşmesi mümkün olmayan hayaller kurarlar..

0|1
    0|0
  • Kurarım.

0|1
    0|0
  • Pek kurmam

0|1
    0|0
  • evet. her canım sıkıldığında. yani bu da demek oluyor ki hâyâl dünyasında yaşıyorum. :)

0|1
    0|0
  • Neredeyse her an

0|1
    0|0
  • Ya hayal kurmadan olur mu? Her insan hayal kurmalı , hayalsiz bu hayat o kadar boş ve anlamsız olur ki... İnsan hayalleri doğrultusunda yaşar , hayal kurun.

0|1
    0|0
  • hayallerimin enkazında bile hayal kurdum ben

0|1
    0|0
  • bazen.

0|1
    0|0
  • Kurarım.

0|1
    0|0
  • Hayalperest biriyim ben çok hayal kurarım

0|1
    0|0
  • Iyiki hayel kurma die birsey var doyasiya hayal kuruyorum olmayack seyleri istedigim gibi hayellerimde olmus gibi dusunup mutlu oluyorum

0|1
    0|0
  • sık sık gercek olmasini umdugum sekilde

0|1
    0|0
  • Bıraktım hayal kurmayı emekli oldum artik bu işte😊

0|1
    0|0
  • kurmam.

0|1
    0|0
  • Prensip olarak hayır.

0|1
    0|0
  • Bazen

0|1
    0|0
  • fazlaca kurarım hemde💕 olamıyacağını bile bile

0|1
    0|0
  • Hayallerimde yaşıyor gibiyim

0|1
    0|0
  • ilerde olabilecek şeyler hayal ederim çok gerçekten uzaklaşmam zaten tek umudumuz hayaller :D

0|1
    0|0
  • Kızlar Devam
    10

Erkekler Ne Diyor 13

• Hayal kurmadan yaşayabilirmi insan? Ben sık sık hayal kurarım saatlerce hayal kurduğum olur bazen yapmak istediklerimin sahip olmak istediklerimin hayallerini kurarım. Sonra bu hayaller amaca dönüşür, şuana kadar hayalini kurduğum herşeyin sahibi oldum gerçeğe yakın kurmak iyidir herzaman.

0|2
    0|0
  • hayal kurar ve peşinden koşarım. engelleri aşıp sonuca ulaşırım. biraz daha devam etsem mi şiir gibi olmaya başladı ehuehueh

0|1
    0|0
  • Elbette

0|1
    0|0
  • Mesele şöyledir, ne çok idealist be de çok gerçekçi. Bunu başarabildiğimiz zaman tüm hayallerin gerçekleşir

0|2
    0|0
  • kurarım

0|1
    0|0
  • Bazen

0|1
    0|0
  • Kurarim

0|1
    0|0
  • evet kurarım

0|1
    0|0
  • kurdum ama hep tek başıma

0|1
    0|0
  • insanoğlu hayal kurmasa, hala mağaralarda yaşardık. bazıları pek mümkün olmayan icadlar yapmayı başardı. bazıları zekasını kullanıp para kazandı, ütopyaları ayağına geldi.

0|1
    0|0
  • ara sıra

0|1
    0|0
  • Vatanıma döneceğim günü bekliyorum <3

0|1
    0|0
  • Hayal kurmadığın gün hatta dakika var mı diye sorsana bana :D :D

0|1
    0|0
Yükleniyor...