Hayalinizdeki hayatı yaşamaya ne kadar uzaktasınız?

Hayallerinizden, şu beni mutlu edecek dediğiniz şeylerden ne kadar uzaktasınız?Hayalinizdeki hayatı yaşamaya ne kadar uzaktasınız?

1|1
144142

En İyi Erkek Görüşü

• Hayallerimi gerçekleştirmek için elimden geleni yapıyorum 20 li yaşlar için 30 lu 40 lı ve ötesi için başarmayı istediğim bir çok şey var. 20 li yaşlarda başarmak istediğim şeyler üniversiteyi iyi bir dereceyle bitirmek, askere gidip vatan borcumu ödeyip daha sonrasında huzur içinde memleketten ayrılmak ve yurt dışında bir iş bulup hayatımı ve ailemi orada kurmayı istiyorum ve bide yüksek lisans doktoramı da bu yıllarda tamamlamak istiyorum. Ne kadar uzağım dersen üniversiteyi bu sene bitirecem ona baya yakınım :) askere de üniversite biter bitmez. Daha sonrasında Amerika da yazılım-elektronikle ilgili bir firmada işe girmek için başvuru yapıcam zaten üniversite yıllarından beri çalışma deneyimim var yazılım ve elektronik sektöründe çok farklı pozisyonlarda burasıda tamam gibi gözüküyor :) buraya kadar 2 - 2.5 yıl sadece, geldik mi 25 e bundan sonrası orada evlilik falan biraz kısmet işi o yüzden evlilik için konuşamıyorum ama inşallah onuda orda gerçekleştirip mutlu, sade, onurlu bir hayatım olur. Her sene hayatımı daha da güzelliştiriyoum istediğim şeylere daha çok sahip oluyorum hepsini tamamlamak uzun yıllar alıcak ama tahminlerime göre 5 yıl içinde iyi bir gelire sahip bir aile babası olmayı başarıcam.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• 5 sene gerideyim küçük hayallerim gerçekleşmeye başladı en büyük belki diye başlayan hayalime en az 5yıl var kısmet herşeyin hayırlısı olur umarım..

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 141

• bir denize bir adim mesafedeyim.. cunku hala kahve icebilcek kadar sagligim yerinde, denizin kokusunu icime cekicek kadar zindeyim.. sevdigim. seyleri yapabiliyorum.. insanlar gokdelenin tepesinde olmak ister.. ama ben sahildeki balikci teknesinde mutluyum.. onemli olan hayatta birseylere sahip olmak degil.. bak ne diycem en guzel audi senin olsun.. en manken gibi kizda.. en mukemmel daire de is te.. ben sahip olduklarimla senden daha mutluyum emin ol..
    1 adet kahve
    1 tane mukemmel can dostum
    kitaplar yazdiklarim ve fotograf makinem.. kisaca denize bir adim mesafedeyim

1|0
    0|0
  • Biraz veya epeyi. Yani bana göre çok şey istemiyorum aslında.
    Ama çok da olabilir belki de.
    Olacağını düşünemiyorum hiç...

0|0
    0|0
  • Altımda mercedes. Önü havuzlu villa. Arabaya bindiğimde yanımdaki koltuğa 2 kız sığacak arka tarafa 4 kız sığacak bagaja da 2 kız sığacak (benim için :D) tabi bunların hepsi sevgilim olacak. Cebimde yeni çıkacak olan iphone 8 olacak, kolumda apple watch, macbookum olacak. Her gün 1 saat rus kız masaj yapacak bana. Çok düzgün bir spor salonuna yazılacam baklava yapacam. Her akşam düzgün lokantada yemek yiyecem. Her akşam discolarda dolaşacam, eve geldiğimde kızlar her akşam ellerini kelepçeleyip iki elime de kırbaç verip kırbaçla bizi diye yalvarcaklar. Ve fakiriz :D. Çok zor yani :).

0|0
    0|0
  • Hayalimdeki hayattan ne uzağım ne yakınım. Hayallerimide yaşıyorum bir yandan ulaşmayada çalışıyorum.

0|0
    0|0
  • Birkaç milyon lira kadar

1|0
    0|0
  • meslek olarak değil belki yaşamak istediğim yer bile olabilir ama aşk hayatı olarak uzak gibiyim:) sevemiyorum kimseyi fazlasıyla mantık devrede artık

0|0
    0|0
  • ölüm kadar..

0|0
    0|0
  • Şuana kadar istediğim her şey oldu bir şey hariç. Oturup film izleyip sonra hakkında yorum yapabileceğimiz, acıkınca beraber yemek yapabileceğimiz, kirlettiiğimiz yerleri beraber temizleyebileceğimiz. bilimsel bir gelişme hakkında sohbet edebileceğimiz okuduğumuz kitapları heyecanla anlatırken iki dudağından çıkacak kelimeleri bekleyebileceğimiz bir eş kaldı geriye Nasip kısmet artık 😂

0|0
    0|0
  • 1 hayat kadar..

1|0
    0|0
  • Beni mutlu edeceğini düşündüğüm hiçbir şey mutlu etmedi o yüzden düşünmeyi bıraktım sanırım çok ama çok uzağım

0|0
    0|0
  • Yaşıyorum zaten.

1|0
    0|0
  • rahat bir 10.000 km uzağım

0|0
    0|0
  • hiç olmayacakmis gibi uzak, yarın olacakmış gibi yakın hissediyorum kendimi

0|0
    0|0
  • 2 tavşan uzaklıkta. Hedef toplam 3 tavşan :)

0|0
    0|0
  • 15 gün kadar uzakta her şeyden herkesten uzakta bir hayat...

0|0
    0|0
  • 1611 kilometre

0|0
    0|0
  • Bir adım yakın bin adım uzak.

0|0
    0|0
  • yaklasik olarak 17.000.000 tl uzaktayım normalde 18.500.000 tl lazımdı ama bendekini çıkarınca eksigim 17M tl kalıyor 😂😂😂😂😂

0|0
    0|0
  • Biraz

0|0
    0|0
  • bir bu kadar daha işte

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    121

Kızlar Ne Diyor 143

• Hayalimdeki hayata çok yakınım fakat daha da iyisine 1 yıl kadar uzaktayım.

0|0
    0|0
  • Az kaldı.

0|0
    0|0
  • Kilometrelerce uzağım hayallerimede sevdiğim kişiyede bide üstelik aramız kötü. Uç sene ne hayal kurduysam bazen hayal olucak diye çok korkuyorum. Hak ettimi hayır etmedim çünkü sevgimin hayallerimin sonuna kadar gittim. Allahıma havale ettim o nasıl uygun görürse artık

0|0
    0|0
  • Çok uzak değilim, sadece para lazım.. Para dediysem de öyle 100 bin, 200 bin gibi bir tutar değil. Yaklaşık 30-40 bin lira parayla hayalimi gerçekleştirip, kendim olabilirim! Umarım Rabbim nasip eder.

0|0
    0|0
  • Çok hemde anlatamam

0|0
    0|0
  • hayaller paris hayatlar muş

0|0
    0|0
  • Şöyle fazla değil 100 ışık yılı kadar.

0|0
    0|0
  • Istanbulla Satürn arasındaki mesafe 1 milyar 426 milyon kilometreymiş.
    Düşünsenize, bir elinizde çikolatalı milkshake diğerinde Dan Brown'un Cehennem'i. Canınız sıkıldıkça Dünya'daki olup biteni izliyorsunuz. (Görme yeteneğiniz de bayağı ileri düzeyde tabi.)
    Tek sıkıntısı kendinizi kaptırıp fazla sallanırsanız halkasından uzay boşluğuna düşebilirsiniz.
    Onu da NASA düşünsün.

0|0
    0|0
  • Hayatıma şükürler olsun. İyiyim ne olursa olsun hayaller gerçekleşir. Nolcak bişey olmaz. Umut tükenmemeli.😊

0|0
    0|0
  • bir dokunuşum kadar uzak, ama istediğim zaman dokunurum :)

0|0
    0|0
  • Birkaç kış, birkaç terminal, birkaç cam kenarı kadar sanırım.

0|0
    0|0
  • 1095 ve 100.000 kadar.

0|0
    0|0
  • Işık hızı kadar uzağım :)

0|0
    0|0
  • 200 milyar ışık yılı

0|0
    0|0
  • biraz çabalasam gayret etsem biraz da zaman geçse o iş tamam da