Kalbinizi kıran kişi sizden özür dilese eskisi gibi olabilir misiniz?

İnsanların size yaşatmış olduğu kırgınlıklar uzun sürüyor mu? Yoksa hemen unutuyor musunuz?
Bu kişi arkadaşınız, sevgiliniz veyahut değer verdiğiniz herhangi birisi olabilir.
Kalbinizi kıran kişi sizden özür dilese eskisi gibi olabilir misiniz?- Kalbinizi kıran kişi sizden özür dilese eskisi gibi olabilir misiniz?
#Mireya
#KırıkKalp
#Hasankeyfesahipçık

0|0

En İyi Erkek Görüşü

• "Sen hiç kırık bardaktan su içtin mi?" klişesini buraya bırakıyorum.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Asla eskisi gibi olamam. İnsan olarak evet merhamete gelip affedebilirim o anda ama benimle yakın asla olamaz.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 45

• Sevdiğime kalbim kırılmaz benim ihanet harici eskisi gibi de olmaz...

1|1
    0|0
  • Sadece sevdiğim insana karşı bu kalp kırıklığını cok sürmeden tamamen unutabiliyordum ama anladım ki böyle olmamalıymış

1|0
    0|0
  • bazen

1|0
    0|0
  • Kırılacak bir maddede değil ki kalbim :/

1|0
    0|0
  • bırgun aynayı yere attım sonra topladım bırlestırıp yapıstırdım guzelde oldu ama kırık izlerı kaldı hala goruyorum onları
    anlatabıldımmı

1|0
    0|0
  • tekrarlanmayacağından emin olursam olur...

1|0
    0|0
  • affederimn ama eskisi gibi olmam

1|0
    0|0
  • olurum

1|0
    0|0
  • olurum bir süre sonra

1|0
    0|0
  • Kalp kirilsada sever

1|0
    0|0
  • Ne konuda kırdığına bağlı basit şeylerse atlatılır aksi durumda biter

1|0
    0|0
  • Olurdu uzaktan merhabalik.

1|0
    0|0
  • Sadece belırlın bır buttet soguk oluyorsunuz sonra ılerleyen hafta veya aylarda eskısınden daha fazla yakınlasabılırsın kısı dıkkat edıyor tekrar aynı hatayı yapmamak ıcın ayrıca bır kısı kalp kırıp tekrar yalvarıp ozurdılıyorsa ısteyerek kırmamıstır kalbınızı

1|0
    0|0
  • sınırlandırmalı

1|0
    0|0
  • bu nasıl kalbimi kırdığına bağlı

1|0
    0|0
  • imkansız..

1|0
    0|0
  • Kişiye göre değişir

1|0
    0|0
  • Olamam

1|0
    0|0
  • Ben olurum ya, huyum kurusun içimde kin nefret barınmaz, allaha havale eder olanı biteni izlerim.

1|0
    0|0
  • Olamaz.

1|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    25

Kızlar Ne Diyor 47

• Evet, eskisi gibi olabilirim. Affetmem dediğim birçok insanı affettim. Benim için kalp kırıklığı ne ki? Koca bir hiç...

1|0
    0|0
  • cok kez affetim. Kalbimi kiran insan zaten kalbim be (aslinda kendini kirmis oluyor ama ayri mesele simdi 😂)

1|0
    0|0
  • Olabilir

1|0
    0|0
  • Olamam galiba

1|0
    0|0
  • O kişiye ne kadar değer verdiğimle ve verdiğim değerin farkıyla alakalı. Arkadaşım olarak sevdiğim birisi beni kırdıktan sonra özür dilerse affetmek o kadar zor olmaz. Ama aşık olduğum biri beni kırarsa, özür diledikten sonra affetsem dahi yaşananları unutmam ve her hatırladığımda içim sızlar.

1|0
    0|0
  • Zamanla unutabilirim kırgınlık boyutuna bağlı olarak. Ama büyük bir sıkıntı varsa ortada affedilmesi söz konusu dahi olamaz.

1|0
    0|0
  • Herşeyi affetmemek lazım çok kırıldım severim belki yine ama eskisi kadar değil olsada olur olmasa da olur modunda

1|0
    0|0
  • Tabiki unutmuyorum. Ne acısını ne yarasını. Bana ihanet edenide affetmem. Hayatımdan şutlArim onu. Sonra anlarim ki hayat onsuz daha güzelmiş...

1|0
    0|0
  • Kırdığı şeye bağlı

1|0
    0|0
  • Kınçi biri değilim ama yaşanana olan bitene göre değişir tabi... bir insani kolay silmem ama sildimi de geri dönüşü yoktur

1|0
    0|0
  • Hayır :|

1|0
    0|0
  • ne yaptığına bağlı

1|0
    0|0
  • hayır.

1|0
    0|0
  • olmam o yüzden dilemesinde bana vicdan azabı bari çektirtmesin

1|0
    0|0
  • olabilirim neden olamayım

1|0
    0|0
  • Özrü kabul ederim. Eskisi gibi olamam ama.

1|1
    0|0
    • İşte sorunun asıl cvp bu ozur kabul edılebılır ama asla eskısı gıbı olunmaz bellısımma tşklr

• Yine eskisi gibi olurum ama asla unutmam

1|0
    0|0
  • Benim başıma böyle bir şey geldi. Ve tecrübeme dayanarak bu cevabı yazıyorum. Arkadaşım benim kalbimi kırdı ben ona kırıldığımı belli etmedim ve özrünü kabul ettim. Ama hala ona kırgınım. Onun hiçbir şeyden haberi olmadı ve hala eskisi gibiyiz.

1|0
    0|0
  • kalbimi ne için kırdığına bağlı

1|0
    0|0
  • unutuyorum

1|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    27
Yükleniyor...