Öğrendiğiniz En İlginç Bilgi Neydi?

Öğrendiğiniz En İlginç Bilgi Neydi?

Duyup Şaşırdığınız ? Vay be Demek ki Böyle olmuyormuş ya da Böyle Bulmuşlar Dediklerini :)

Suyun Kaldırma gücünün hamamda .. tasın suyun üstüne atılıp batmadıgını görünce .. Suyun kaldırma kuvveti keşfedilmiş :) ben buna Şaşırmıştım

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• eski zamanlarda kadınların hamile olup olmadığını anlamak için hamilelik şüphesi olanla olmayan kadını tohumlara işetirlermiş. ikisi de aynı anda uzarsa hamile değil ama şüpheli olanınki daha hızlı uzarsa hamile olduğu anlaşılırmış.

• Vay be :)))

Kızlar Ne Diyor 2

• Bir hamamböceği kafası koptuktan sonra açlıktan ölmeden dokuz gün yaşayabiliyor. İĞRENÇÇ

• uykunun evreleri olduğu ve bu evrelerden birinden geçemezsen ömür boyu uyku halinde felç kalınabileceği

• :)

• Bak buda İlginçmiş :) İlk kez duydum

Erkekler Ne Diyor 2

• Mesela; tabu kadastro arşivlerine bir sade vatandaş olarak bakamazsın çünkü devlet zamanın da ermeni,yahudi ve rumların tabularına el koymuştur...80 ilin adını yasa ile değiştirebilirsin, Ankara hariç... (bu bilgi sana 5 yıl yeter ;))

• bütün arıların bal yapmasının amacı aslında kovandaki kraliçe ile çiftleşmek için en iyi kim çalışırsa kraliçeyi alacağını ve çiftleşeceğini duyduğumda hasikome demiştim kendi kendime:D inanamadım araştırdım doğruymuş:) bide yeterli taraf yoksa arılar dişi ya da erkeğe dönebiliyomuş:D

• aynen aga yaa :D

• Yazık :) Sen Kıçını yırt .. Bir tanesi seç .. İsyan Çıkar be

Yükleniyor...