Çocukken kaydıraktan kaymayı mı daha çok severdiniz, salıncakta sallanmayı mı?

Ya da parktaki oyuncaklardan en sevdiğiniz neydi?

Ben en çok sallanmayı severdim, hâlâ da çok seviyorum. Ama boyuma göre salıncak bulmakta zorlanıyorum, ayaklarım yere değince sallanamıyorum. =/
Çocukken kaydıraktan kaymayı mı daha çok severdiniz, salıncakta sallanmayı mı?
#P18
#MünzeviBayan

0|0

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Kocaman kaydırakların olduğu parklara giderdik eskiden. Tırmanmak istemezdim düşüp öleceğim diye. Sonra bir et bebek ödülü koymuştu annem de tırmanmıştım. Çok sevdim o günden sonra o kocaman kaydırakları çünkü rüzgarı hissedebiliyordun kaydırakta da yüksek olunca. Ama salıncağın yeri başka. Yükselmek, karnında birden heyecanlanan kelebekler, rüzgarın bıraktığı his... Uçmaya bir adım kala gibi geliyor salıncağa binmek. En sevdiğim şey de gökyüzünde asılı kalınan o kısacık an. Salıncak da yok ki etrafta :(

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 37

• 20 30 yaş arası İstanbul'da yaşayan insanlar sallamayı hiç sevmez parklarıda pek sevmez aslında... en azından ben ve çocukluk arkadaşlarım için çok kötü bir yer oralar anıları çok kötü biz 45 saniye sallandık yetti bize bir ömür park görmek istemem 99 dan sonra o park iki üç sene boş kaldı kimse geçmedi bile içinden ben halada gecmem

0|0
    0|0
  • Salıncak severdim ben.

0|0
    0|0
  • salıncak

0|0
    0|0
  • kopeklerin pesinden kosar onlara sarilirdim hemde boyumdan koccaman buyuklerdi.. hicbirsey de yapmazlardi hatta birakin sevicemm diye aglayip pesinsen kosmuslugum bile vardi.. cocukken daha guzeldi be.. simdiki cocuklar kopek gorunce annee diye kacarken.. ben cocukken aaa bak baba kopek diyip kosa kosa yanlarina giderdim.. kisaca soyledigin seceneklerin hicbirisi..

0|0
    0|0
  • Salıncakta terlik fırlatma yarışı yapardık arkadaşlarla, onu severdim :/

1|0
    0|0
  • Bir odanın içine salıncak kurup çanağı 2 kez kırmanın dışında, memleketimde resimdekine benzer şekilde dut ağacına bağlanan halatlarla sallanmak, bir kuş gibi özgür hissetirirdi. bak o karşı tarafın zeminini yere vurupta seni sarstığı namussuz tahtarevalli de unutmadım he.

0|0
    0|0
  • Çocuklugumla ilgili herşeyi severim

0|0
    0|0
  • Sallanmak

0|0
    0|0
  • kaydırağı tercih ederim. salıncak başımı döndürüyor. ben semazenler gibi kendi etrafım da iki dönüyüm felaket başım döner. bazı lunaparklarda olan yüksekte ama yavaş dönen salıncaklar daha iyi.

0|0
    0|0
  • Kaymayı herhalde

0|0
    0|0
  • salıncak

0|0
    0|0
  • Sallanmak. Şimdi sallanayım desem gövde aşağı iner :D

0|0
    0|0
  • salıncak. kaydrıraktan bir iki defa kaydıktan sonra sıkılıırdım. salıncakta saatlerce sallandığım olmuştu. :)

neden sallanamıyorsun. boyun kaç :)

0|0
    0|0
  • Salıncak +1

0|0
    0|0
  • Kaymayı severdimm

0|0
    0|0
  • kaymayı seviyorum

0|0
    0|0
  • İkisinide severdim

0|0
    0|0
  • Kaydıraktan kaymak

0|0
    0|0
  • evde duruyodum hep çocukken

0|0
    0|0
  • Salincak

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    17

Kızlar Ne Diyor 56

• salıncak hala çok severim evimin bahçesine koyucam bir tane

1|0
    0|0
  • salıncakta sallanmak 🙂

0|1
    0|0
  • Salıncağa aşıktım💖

0|0
    0|0
  • Salıncak.

0|0
    0|0
  • Salıncakta sallanmayı çok severim gökyüZünü izleyip. Sırtı olmayan salıncak gördüm mü dayanamam sallanırım :D

0|0
    0|0
  • Salincak

0|0
    0|0
  • Salıncakta sallanmayı

0|0
    0|0
  • salincak ti

0|0
    0|0
  • Salıncakta sallanmayı.

0|0
    0|0
  • Hiçbirini.
    Parka gitmeyi sevmezdim ben.

0|0
    0|0
  • ikisi de farklıdır bizim için

0|0
    0|0
  • kaydiraktan kaymayi

0|0
    0|0
  • Salıncak. Hâlâ da sallanırım boyun çok uzun değilse tersten bin ben öyle biniyorum ayaklarım değmiyor 😊

0|0
    0|0
  • salıncak

0|0
    0|0
  • Salıncaak

0|0
    0|0
  • barfiks yerleri olurdu onlarda kendimi sallandırmayı tepelerinde gezmeyi çok severdim tabi sonu hep su toplamış eller 😒

0|0
    0|0
  • tahtarevallı😂

0|0
    0|0
  • Salıncak

0|0
    0|0
  • salincakkkkkkkkkk

0|0
    0|0
  • salıncakta sallanmayı ve hala çok severim uçmak gibi sallanmak 😊😊