Popüler olmak istiyorum, neler yapmak lazım?

Pöpüler olmak için neler yapmak lazım çok safım hiç arkdşım yok pöpüler olmak istiyorum nasıl olcağım

Güncellemeler:
Ya uf saf mısınız ben popüler olmak istiyorum demedim ki pöpiler ve pöpüler olmak istiyorum dedim!

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• İnsan ol yeter.

• Sağol :))

• muck

• Neredeyse çıplak giyin o zaman herkese yüz verme zenginlerle takıl olıursun amaa sonrasında ne olursun artık ona da sen karar ver. Ayrıca popiler değil popüler olacak.

• Öncekileri Göster

Erkekler Ne Diyor 22

• oranı buranı aç çok fazla sevgili yap hepsinde çok az takıl ve hepsiyle cinsellik yaşa

sürekli kıvırtarak yürü ve kısacık giyin

• takipçi sayını arttır fazla yorum yap güzel ve seksi resimler koy vs işte

• Kıyamam yaşın kaç

• bence çok olmak isterim bende safım lacevaplaraa baktım bir işe yaramaz ama

• nerde olmak istiyosun ks damı :DD

• popüler olunca herkes bundan imza alacak getirip külçe külçe altın verecekler sanıyor.Sen bir meslek sahibi olmayı bir adama da aşık olup evlenip onunla bir hayat geçirmeyi dile bence daha mantıklı mutlu mesut olursun.Hayat çok uzun bitmek bilmiyor anasını satayım

• niye ne kazandıracak

• en güzel pöpülerlik efendi olmak

• varsa bikinin yaparsın birikim ama sakın yapma

• yazmasını bilirsen ol diyeceğimde saçma birşey bence

• Bu devirde populer kızlar orasını burasını açan kendini erkeklere sunanlardan oluşuyor yani adanada gerçekden geniş çevrem var hatta kız arkadaşım buyuzden sınırlıyor benı sureklı kontrol ediyor çevremdeki kızlarda gördüğüm bu sırf populer olmak ıcın arkadaşımla yatan bir kız vardı ve başardıda bence bu tarz işler boş iş uğraşma kültürlü fikirlerine saygı gosterilen bir insan olman daha iyi bunu dene.

• Gizliden çık ünlü olursun

• bu kafayı değiştirmek başla

• selam

• Selam

• ozaman çırılçıplak soyun

• popkek ye

• salakça bir istek dikkat et popüler olucam diye kendini orda burda satma

• Pöpi = Pöpü = link ;)

• ;D ;D ;D

• benimde bir pöpim olsun

• eteğini 10 cm yukarı çek. Hadi iyi popülerlikler.

• popi olupta ne yapacaksın totoşun kalkacak benden güzeli yok diceksin yükseklere çıkıcaksın sonra biri ayağını kaydıracak çakılacaksın dur durduğun yerde saf temiz kız olmakk en güzeli

• ilk önce biraz türkçe ardından da ingilizce çalış.

• Popüler olmanın önemli bir şey olmadığını anladığın zaman ve popüler olmaya uğraşmadığın zaman popüler olursun.

• Git kumda oyna .. Ne gerek var böle seylere

Kızlar Ne Diyor 10

• şu yorumlara baktım ne ezikler:D

• güncellemenden sonra susmaya karar verdim. Önce Türkçe öğren!

• kendin ol

popi olamıyorsa olamıyorsun olmamalısın demektir

• Sen daha popüler yazmayı bilmiyorsun , 'pöpüler' olmaya kalkışıyorsun . Saf kızların başlarına popüler olduklarında hiç iyi şeyler gelmez .

Popüler olmak için şeytana papucunu ters giydirmen gerek , güzel olman gerek , nasıl konuşulacağını , nasıl oturulacağını bilmen , kimin ne mal olduğunu hemen anlaman gerek .

Sen en iyisi bu işi bilene bırak .

• Önce ne olmak istediğini yazmayı öğren =(

Evet evet buradan başlamalısın.

• Bir ergen daha

• bikiniyle gez dışarıda

• ben hiç popüler ne demek anlamadım hiç popüler insan nasıl olur onuda bilmiyorum sanırım çevremde bu tarz olaylarla ilgilenenler olmadığı için bilmiyorum iyiki de böyle.

• Populer olup ne yapacaksin arkadasim? Allah isleri gucleri yok bu insanlarin ya

• Popo olabilirsin, ama bir pöpüliterlik liderliğine asla oturamayacaksın.

Yükleniyor...