• Sor
  • Bence

Popüler olmak istiyorum, neler yapmak lazım?

Pöpüler olmak için neler yapmak lazım çok safım hiç arkdşım yok pöpüler olmak istiyorum nasıl olcağım

Güncellemeler:
Ya uf saf mısınız ben popüler olmak istiyorum demedim ki pöpiler ve pöpüler olmak istiyorum dedim!

En İyi Görüş

• İnsan ol yeter.

• hayır ben pöpiler olcam!

• Öncekileri Göster
    • muck

• Sağol :))

Erkekler Ne Diyor 23

• Gizliden çık ünlü olursun

• bu kafayı değiştirmek başla

• Selam

• selam

• takipçi sayını arttır fazla yorum yap güzel ve seksi resimler koy vs işte

• eteğini 10 cm yukarı çek. Hadi iyi popülerlikler.

• Kıyamam yaşın kaç

• bence çok olmak isterim bende safım lacevaplaraa baktım bir işe yaramaz ama

• nerde olmak istiyosun ks damı :DD

• niye ne kazandıracak

• popkek ye

• salakça bir istek dikkat et popüler olucam diye kendini orda burda satma

• Pöpi = Pöpü = link ;)

• benimde bir pöpim olsun

• ;D ;D ;D

• Popüler olmanın önemli bir şey olmadığını anladığın zaman ve popüler olmaya uğraşmadığın zaman popüler olursun.

• Git kumda oyna .. Ne gerek var böle seylere

• en güzel pöpülerlik efendi olmak

• ozaman çırılçıplak soyun

• popi olupta ne yapacaksın totoşun kalkacak benden güzeli yok diceksin yükseklere çıkıcaksın sonra biri ayağını kaydıracak çakılacaksın dur durduğun yerde saf temiz kız olmakk en güzeli

• Bu devirde populer kızlar orasını burasını açan kendini erkeklere sunanlardan oluşuyor yani adanada gerçekden geniş çevrem var hatta kız arkadaşım buyuzden sınırlıyor benı sureklı kontrol ediyor çevremdeki kızlarda gördüğüm bu sırf populer olmak ıcın arkadaşımla yatan bir kız vardı ve başardıda bence bu tarz işler boş iş uğraşma kültürlü fikirlerine saygı gosterilen bir insan olman daha iyi bunu dene.

• oranı buranı aç çok fazla sevgili yap hepsinde çok az takıl ve hepsiyle cinsellik yaşasürekli kıvırtarak yürü ve kısacık giyin

• popüler olunca herkes bundan imza alacak getirip külçe külçe altın verecekler sanıyor.Sen bir meslek sahibi olmayı bir adama da aşık olup evlenip onunla bir hayat geçirmeyi dile bence daha mantıklı mutlu mesut olursun.Hayat çok uzun bitmek bilmiyor anasını satayım

• varsa bikinin yaparsın birikim ama sakın yapma

• yazmasını bilirsen ol diyeceğimde saçma birşey bence

• ilk önce biraz türkçe ardından da ingilizce çalış.

Kızlar Ne Diyor 10

• Önce ne olmak istediğini yazmayı öğren =(Evet evet buradan başlamalısın.

• bikiniyle gez dışarıda

• kendin ol popi olamıyorsa olamıyorsun olmamalısın demektir

• Sen daha popüler yazmayı bilmiyorsun , 'pöpüler' olmaya kalkışıyorsun . Saf kızların başlarına popüler olduklarında hiç iyi şeyler gelmez . Popüler olmak için şeytana papucunu ters giydirmen gerek , güzel olman gerek , nasıl konuşulacağını , nasıl oturulacağını bilmen , kimin ne mal olduğunu hemen anlaman gerek . Sen en iyisi bu işi bilene bırak .

• ben hiç popüler ne demek anlamadım hiç popüler insan nasıl olur onuda bilmiyorum sanırım çevremde bu tarz olaylarla ilgilenenler olmadığı için bilmiyorum iyiki de böyle.

• Bir ergen daha

• güncellemenden sonra susmaya karar verdim. Önce Türkçe öğren!

• Popo olabilirsin, ama bir pöpüliterlik liderliğine asla oturamayacaksın.

• şu yorumlara baktım ne ezikler:D

• Populer olup ne yapacaksin arkadasim? Allah isleri gucleri yok bu insanlarin ya

Yükleniyor...