Uzaklara gitme hayali olan biri, aslında çevresindeki insanlardan mı kaçar? Yoksa kendinden mi?

Neden kaçmak yalnız kalmak ister ki insan!
Ona bunu isteten sebep nedir?
Siz hiç kendiniz den kaçtınız mi?
Kenidiniz le yüzlesmekten belki de!Uzaklara gitme hayali olan biri, aslında çevresinde ki insanlardan mı kaçar? Yoksa kendinden mi?

3|2
2817

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 17

• aslında sebep
    sana kötü hissettiren insanlardan kaçmaktır
    kaçamazsın lakin insan kendisinden kaçamaz
    en nihayetinde yine kendisiyle kalıyor

0|1
    0|0
  • İstediğim yere girebilirim. Yeter ki kafam essin.

Geçen sene nilüfer turizm yanından geçiyorum. Gözüme bir yer takıldı hemen bileti aldım 3,5 saat de Kırklareline gittim. 3 gün kaldım hiçbir yer olmaksızın bankta...

Ne olur korkusu yok ve bağlı olmayan biriyim.

1|0
    0|0
  • İnsanların yarattığı gereksiz gürültüden kaçar.
    Sadece kendisiyle kalmak istediğinde de kaçar.
    Uzaklara gitme hayali olan biri özgürlük ister, özgürlüğe özlem duyar.
    Kendinden hiç bir zaman kaçamazsın, geçmişinde benliğinde hep seninledir.

1|1
    0|0
  • Aslında gitmek istenilen yerin terketmek istenilen yerden bir farkı yoktur... Sıkıntı psikolojiktir... Etrafta seni anlayan seninle aynı sıkıntıları ya da mutlulukları yaşayan ve paylaşan biri ya da birileri olduğu takdirde mekanın pek bir önemi kalmıyor... Evin penceresinden bile etrafa farklı günlerde farklı duygularla bakıyoruz. Bu da değişimin görüntüde değil duygularda olduğunu gösterir

0|0
    0|0
  • İnsan sadece kendinden kaçar.

0|0
    0|0
  • Ben ınsanlardan kaçmak istiyorum

0|0
    0|0
  • Yalniz kalmak cevresinden kimseyi girmek istememesi belki yeni bir hayat yeni bir baslangic sil bastan gibi

0|0
    0|0
  • Kendi gerçeklerinden kaçar. Yorulmuştur. Çevresindekilerden kaçar onun gerçeklerini ona gösterdiği için. Kendinden kaçar kendiyle muhalefete düştüğü için.

0|0
    0|0
  • kendinden

0|0
    0|0
  • İki nedenle de kaçar

0|0
    0|0
  • kendinden..

0|0
    0|0
  • Kendinden kacmaya calistigi icin gidecek yer de bulmaz.

0|0
    0|0
  • İkiside var aslında.

0|0
    0|0
  • Yorulmuş

0|0
    0|0
  • Insanlardan

0|0
    0|0
  • hayır ben uzaklara değişik tatlar için gidiyorum :) gidicem de mesela ukrayna rusya avrupa :)

0|0
    1|0
  • Ben gitmek istyrm çnkü kendimi özgür hissetmiyorm sanki tanıdıklarmdan uzakta hiç tanımadgm bir yerde gerçek ben olucakmışım gibi hissediyrm burada istemsizce kendimi kısıtlıyrm :/

0|0
    0|0
    • Ben herkesin gözü önünde davranış olarak evrim geçirdim sana tavsiyem biraz cesaretli olman 😐

• Nasıl yani anlamadm :/

Kızlar Ne Diyor 28

• Kendısıyle yuzlesemeyen ınsan uzaklara gitmek ister örneğin ben bir dönem herseyı herkesı bırakıp gitmek istiyordum sonra bir gün oturdum neden dedim kendı kendıme ve o andan sonra yaptıgım hataları kendı kendıme söylemedim resmen bagırdım kabul ettim eksıklerımı fazlalarımı ve kabul etmeyerek kaybettiğim kişiyi aradım anlattım herşeyi yaptıgım hayatı ve üzerimden öyle bir yük kalktı ki anlatılamaz, simdi eksıklerım hatalarımı kusurlarımı iyi/kötü yanlarımk bılıyorum kendımı ona göre geliştirip eksıklerımı tamamlaya calısıyorum ve eskısınden iyi hissediyorum 🙏🏻🌸 kafa aynı kafa olduktan sonra dünyanın öbür ucuna gitsen bile hiiiiiiçbirşey değişmezzz😊😊😊💗

0|0
    0|0
  • Kendinden kaçar insan ama yine kaçamaz.
    Çevresi ise kaçabilir. ama her türlü zihin insanla aya bile gitse hissettiklerinden nasıl kaçabilirsin ki?

#BilimKategorisiİstiyoruz
    #BilimKöşesi

0|1
    0|0
  • çevresindekilerden

0|0
    0|0
  • Kendimle kalmak için kaçarım ben insanlardan uzaklaşıp kendi içime sığınırım. .

0|0
    0|0
  • Kişi kendisinden kaçamaz.
    Ancak çevresinden kimi zaman insanlar yüzünden kimi zaman da yıkılan hayalleri yüzünden başka bir yere kaçar ardına bakmadan.

0|1
    0|0
  • Ya çevresindeki kuru gürültüden işte gerçek bu

0|0
    0|0
  • Kendinden kacar , kendine ulasamamis bulamamis insanlar yanlizdir zaten kacmakla gitmek te cok fark var.. Kacinca her sey duzelmiyor oda kisiyle gidiyor maalesef..

0|0
    0|0
  • Çevresinden kaçar

0|0
    0|0
  • cevremdeki insanlardan çoooook uzaklasmak istiyorum

0|0
    0|0
  • Yalniz kalmak kacip gitmeyi cok istiyorum ama kendimden degil surekli bana ne yapmam gerektigini soyleyen insanlardan uzaklasmak surekli yargilayan elestiren insanlardan kacip kendi kararlarimi verebilmek icin ozgur olabilmek icin

0|0
    0|0
  • çevreden kendınden kaçamazsn

0|0
    0|0
  • "gitmek için vedalara, bavula ya da yollara ihtiyacım yoktu. kafamdaki kapıyı çekip çıktım."

0|0
    0|0
  • Insanlardan

0|0
    0|0
  • Bence içindeki celistigi kendinden. Aslinda hepimizde var bu ama artk amacımız sadece diğer insanları mutlu etmek olduğundan bu içimizdeki yalnızlık normal geliyor bize çünkü önceliğimiz diğer insanlar oluyor. Ve buda içimizde büyüyen yalnızlığa ve kendimizle yüz yüze gelemememize sebep oluyor..

0|0
    0|0
  • Ben direk Türkiyeden kaçacağım. Yanımda olmasını istediğim kişilerde isterse onlarıda götürürüm. Sonrasını ise tnarı vermiş

0|0
    0|0
  • kendinden.

0|0
    0|1
  • Ben çevremdeki insanlardan uzaklaşmak istiyorum.

0|0
    0|0
  • Çevresindeki insanlar tarafından dizayn edilmiş kendinden kaçar

0|0
    0|0
  • Çevresinden kaçıp hayatına sıfırdan başlayarak kendini de değiştirmek isteyen insandır bence, yani benim durumum öyle 😂

0|0
    0|0
  • çevresinden kaçar..

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    8
Yükleniyor...